MIRBIS - Moscow International Higher Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Maskvos tarptautinė verslo aukštoji mokykla "MIRBIS" (institutas) buvo įkurta 1988 metais, remiantis TSRS ir Italijos tarpvyriausybiniu susitarimu.

MIRBIS institutas įgyvendina visą eilę programų: ikimokyklinio ugdymo, bakalauro, magistro, verslo administravimo magistro (MBA), vykdomosios magistrantūros (aukščiausio lygio vadovams ir verslo savininkams), įmonių mokymo, profesinio perkvalifikavimo, kvalifikacijos tobulinimo, kalbos programų, stažuočių Rusijoje ir Vadovaujančiojo personalo mokymo prezidento programa.

Nuo MIRBIS instituto įkūrimo daugiau nei 34 000 studentų ir stažuotojų buvo mokomi įvairiose srityse.

MIRBIS institutas turi:

 • Rusijos Federacijos švietimo ministerijos licencija Nr. 2574, 2017 m. Kovo 29 d.
 • Rusijos Federacijos prekybos ir pramonės rūmų mokymo įstaigos sertifikavimo pažymėjimas.

MIRBIS švietimo programos yra akredituotos:

 • nacionalinis (NASDBR) 2014 m
 • tarptautinis (AMBA) nuo 2006 m., pakartotinis akreditavimas perduotas 2010 m. ir 2014 m.
 • Valstybė (studentams ir absolventams), 2017 m. Lapkričio 29 d. Nr. 2715.

"MIRBIS" surinko patyrusių mokytojų komandą per 30 metų patirtį rinkoje, glaudžiai bendradarbiaudama su verslo partneriais ir absolventais.

MBA programa turi keletą formatų ir specializacijų (funkciniai ir pramoniniai).

Studentai turi galimybę pasirinkti specializaciją, išlaikyti karjeros plėtros programą, taip pat lankyti užsienio stažuotes (neprivaloma).

MIRBIS institutas įgyvendina visas švietimo programas, remdamasis integruojančiu mokslo, švietimo, verslo ir tarptautinį bendradarbiavimą.

Aukštasis išsilavinimas:

MIRBIS institutas rengia ekonomikos ir vadybos specialistus dviejuose aukštojo mokslo sistemose: bakalauro laipsnį pirmojo aukštojo mokslo laipsnio ir magistro laipsnį.

Mokymai apie MIRBIS programas orientuoti į šiuolaikinio verslo užduotis. Ypatingas dėmesys skiriamas pažangių valdymo technologijų, užsienio kalbų, verslumo įgūdžių formavimo, darbo ir verslų įvairiose tarptautinės aplinkos verslo kultūrose studijose.

Bakalauro programa

MIRBIS bakalauro absolventai gauna žinias ir kompetencijas, atitinkančias aukštojo išsilavinimo standartus. Mokymai apie MBA programas yra orientuoti į šiuolaikinių verslo problemų sprendimą. Ypatingas dėmesys skiriamas pažangių valdymo technologijų, užsienio kalbų, verslumo įgūdžių formavimo, darbo ir verslų įvairiose tarptautinės aplinkos verslo kultūrose studijose.

Nekilnojamojo verslo įgūdžių formavimas verslo pasaulyje suteikia absolventams-MIRBIS instituto bakalaurams geras galimybes prestižiniam užimtumui.

Mokymo kryptys:

 • Ekonomika, "Organizacijos valdymo" ir "Marketingo" profilis
 • Valdymas, įmonių finansai
 • Žurnalistika
 • Reklama ir viešieji ryšiai

Mokymo formos:

 • Visą darbo dieną
 • Ne visą darbo dieną
 • Susirašinėjimas

Baigę absolventus gauna:

 • Bakalauro laipsnio valstybinis pažymėjimas
 • Europos diplomo priedas - studento prašymu
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Rusijos

Matyti EMBA » Matyti MBA » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

EMBA

Executive MBA

Su bendrabučiu Ištęstinės Rusija Moscow

"Executive MBA" programa - sėkmingo lyderio planas - yra orientuota į "kito žingsnio" problemos sprendimą: įmonės (verslo) vystymuisi ir vadovo veiklos efektyvumui. [+]

"Executive MBA" programa - sėkmingo lyderio planas - yra orientuota į "kito žingsnio" problemos sprendimą: įmonės (verslo) vystymuisi ir vadovo veiklos efektyvumui.

Programos išmokos

"Executive MBA" programa yra sukurta remiantis 30 metų partnerystės su daugiau nei 125 Rusijos ir užsienio kompanijomis, taip pat MIRBIS partnerių mokyklomis Prancūzijoje, Vokietijoje, Italijoje ir JAV.MIRBIS instituto vykdomosios MBA programa yra skirta rasti atsakymus į klausimus: kas šiandien yra veiksmingas lyderis, kad įmonė galėtų efektyviai dirbti rytoj.Trys tarpdisciplininiai grupiniai projektai (strategija, marketingas, finansai), taip pat baigiamasis darbas. Taigi, vadybininkas "siurbluoja" naujas idėjas ar jau vykdomų projektų veiksmingumą jau mokyme.Grupėje yra vadovai, turintys valdymo patirties. Tai užtikrina veiksmingą keitimąsi patirtimi ir konsultacijas grupėse.Mokymas apima tarptautinį užsienio modulį Global EMBA Italijoje, JAV, Brazilijoje, Pietų Afrikoje, Kinijoje, Didžiojoje Britanijoje ar Indijoje, kuris leidžia plėsti keitimąsi patirtimi, žiniomis ir asmeniniais ryšiais.Programa turi tarptautinę akreditaciją AMBA, kuri kalba apie tarptautinį programos turinio atitikimą.Patyrę mokytojų komanda, turinti konsultavimo patirtį ir praktiką vykdant vykdomąsias programas.... [-]

MBA

Verslo Administravimo Magistras

Su bendrabučiu Ištęstinės 19 - 22 mėnesių Rusija Moscow

MBA (verslo administravimo magistras arba verslo administravimo magistras) yra vadybos perkvalifikavimo programa, skirta verslininkams, viduriniems ir vyresniesiems vadovams, kuriems reikia: [+]

MBA (verslo administravimo magistras arba verslo administravimo magistras) yra vadybos perkvalifikavimo programa, skirta verslininkams, viduriniems ir vyresniesiems vadovams, kuriems reikia:

Padidinkite jų kapitalizaciją įmonės viduje arba darbo rinkoje,padaryti naują žingsnį karjeros plėtrai,naujas požiūris į įmonės verslo procesus,sisteminti pagrindines žinias valdymo srityje,tobulinti profesinius įgūdžius.

Krizės kontekste MBA programa taip pat laikoma papildoma vadovo apsauga: naujos žinios ir įrankiai projektams įgyvendinti ir verslo idėjoms suteikia galimybę atrodyti labiau konkurencingi nei kolegos, verslo partneriai ir pramonė.

Verslo administravimo magistras yra populiariausias švietimo programas tarp vadybininkų visame pasaulyje. MBA remiamas švietimas rodo, kad specialistas turi praktinę patirtį ir valdymo priemones, būtinas vadovaujančiam darbui. Verslo aplinkoje (visame pasaulyje!) Šis veiksnys yra sėkmės rodiklis. Maskvoje ir Rusijoje MBA taip pat yra didelė paklausa: kiekvienais metais šį mokymo formą kiekvienais metais pasirenka tūkstančiai aukštesniojo ir vidutinio lygio vadovų.... [-]