Oficialus aprašymas

Международный институт менеджмента ЛИНК yra didžiausia verslo mokykla Rusijoje, teikianti verslo išsilavinimą tarptautiniu lygiu. MIM LINK yra išskirtinis atvirojo Didžiosios Britanijos universiteto NVS partneris.

Dėl daugybės siūlomų švietimo produktų, pradedant MBA programomis, aukštuoju mokslu, profesiniu perkvalifikavimu ir baigiant trumpalaikiais kursais bei mokymais, LINC yra pasirengusi pasiūlyti geriausią variantą, kaip išspręsti studentų vadybos praktikoje kylančias problemas ir problemas. Švietimas LINK programose yra atviras visiems, nepriklausomai nuo mokymo ir veiklos srities.

MIM LINK yra nevyriausybinė aukštojo mokslo įstaiga, įkurta 1992 m. Žukovskyje. LINC yra seniausia (įsteigta 1992 m.), Didžiausia (vienija apie 90 mokymo centrų) ir viena įtakingiausių verslo mokyklų Rusijoje, NVS ir Baltijos šalyse, teikianti tarptautinio lygio paslaugas verslo švietimo srityje. LINK devizas yra „įprotis būti pirmiems“.

MIM LINK yra Rusijos verslo švietimo asociacijos (RABO), Nevalstybinių universitetų asociacijos (ANVUZ), Europos nuotolinio švietimo asociacijos (EDEN), Rusijos rinkodaros asociacijos (RAM) ir kitų narių narė.

MIM LINC “ misija yra vystyti Rusijos organizacinę ir vadybinę kultūrą bei švietimo sistemą remiantis pažangiausiomis pasaulio švietimo technologijomis ir pasauliniu regioninių centrų tinklu.

MIM LINK yra strateginis partneris ir išskirtinis Didžiosios Britanijos Atvirojo universiteto (OU) verslo mokyklos atstovas - didžiausia ir geidžiamiausia Didžiosios Britanijos verslo mokykla tarp specialistų ir praktinių vadybininkų.

Dėl daugybės švietimo programų, siūlomų nuo MBA ir aukštojo mokslo iki trumpalaikių kursų ir mokymų, LINK yra pasirengusi pasiūlyti geriausią pagalbos variantą sprendžiant vadybos praktikoje kylančias problemas ir problemas. Švietimas LINK programose yra atviras visiems, nepriklausomai nuo išsilavinimo ir veiklos srities.

Per daugiau nei du dešimtmečius nuo įkūrimo LINC apmokė daugiau nei 75 tūkstančius specialistų, kurie dirba vaisingai visuose Rusijos ekonomikos sektoriuose. Taigi, LINC yra ne tik verslo mokykla, bet ir sėkmingų vadovų bendruomenė.

120329_rsz_adobestock_280976961.jpg

Mūsų pranašumai

Kas verčia klientus rinktis LINC?

Atsakymas yra 10 „P“ - dešimt pranašumų, pliusų, priežasčių ir pan., Teikiantys mūsų konkurencinius pranašumus. Tai yra:

1. Pripažinimas, pasitikėjimas ir klientų lojalumas. Pagal LINK programas buvo apmokyta, apmokyta ir perkvalifikuota 75 000 žmonių. Iš jų 25 000 yra aukščiausi vadovai ir verslo savininkai. LINC diplomai - OU verslo mokyklas vertina darbdaviai. Štai kodėl 60% LINC studentų gauna finansinę paramą iš savo organizacijų.

Klientų pasitikėjimą skatina:

  • tarptautinė akreditacija AMBA. Jos buvimas vienija visas pirmaujančias verslo mokyklas Europoje. Rusijoje ją turi tik 11 iš daugiau nei 600 verslo mokyklų. Atminkite, kad nesant valstybinės MBA programų kontrolės, AMBA akreditacija iš tikrųjų yra vienintelė gauto išsilavinimo pilnumo garantija.
  • vadovaujančios pozicijos reitinguose („Company Secret“, „Izvestia“, „Elite Personnel“);
  • teigiami atsiliepimai: iki 80% naujų klientų ateina į LINC dėl žmonių, kurie jau baigė mokymus, rekomendacijų;
  • ekonomikos lyderių pripažinimas: LINK rengia mokymus didžiausių Rusijos korporacijų („Gazprom“, „Severstal“, „Norilsk Nickel“ ir kt.), pramonės lyderiams („Coca-Cola“, „Air France“, TNK- BP “ir kt.). Daugeliui didelių organizacijų, dirbančių įvairiose verslo srityse, LINK yra įmonės standartas.

2. „ Kudos“ ir stiprus prekės ženklas. LINC yra prestižinis universitetas, orientuotas į verslo mokymo tarptautinės kokybės ir statuso suteikimą. LINK devizas yra „įprotis būti pirmiems“.

3. Praktinis orientavimas . LINC siūlo švietimo programas, labiausiai orientuotas į praktinių (atsirandančių kasdienėje verslo ir vadybos praktikoje) užduočių sprendimą. Pagal šį rodiklį LINC užima lyderio pozicijas rinkoje (tai patvirtina patys autoritetingiausi nepriklausomi reitingai), leidžianti patenkinti aktualiausius klientų poreikius, kurių dauguma iš pradžių yra skirti įgūdžiams tobulinti ir praktinei patirčiai įgyti.

4. Partnerystė . LINC yra strateginis partneris ir išskirtinis Didžiosios Britanijos atvirojo universiteto atstovas Rusijoje ir kaimyninėse šalyse.

Verslo mokykla, viena iš dešimties Atvirojo universiteto fakultetų, yra viena iš pripažintų pasaulio verslo lyderių. Tai yra didžiausia pasaulyje verslo mokykla (čia mokosi studentų iš 125 šalių) ir pati geidžiamiausia JK tarp praktinių vadovų.

Švietimo kokybę patvirtina trys prestižinės tarptautinės akreditacijos - AMBA, AACSB ir EQUIS (žr. Skyrių „Akreditacija“). Verslo švietimo srityje tai vadinama „Triplecrown“ - „Triple Crown“. Mažiau nei 1% pasaulio verslo mokyklų gali didžiuotis tokiu pasiekimu.120331_rsz_adobestock_20511580.jpg

5. Pažangios naujos kartos mokymosi technologijos - vadinamosios Mišrusis mokymasis - „Mišrusis mokymasis“. Tai yra grupinės pamokos, savarankiškas darbas su interaktyvia mokymo medžiaga ir dalyvavimas internetinėse konferencijose, individualios konsultacijos. Svarbiausia, kad tai leidžia mokytis netrukdant nuo darbo ir nepakenkiant kokybei - net ir ilgų pertraukų atveju. Mokymosi procesas grindžiamas jų pačių vadybos patirties, taip pat realių problemų, kylančių verslo praktikoje, apmąstymu ir analize - tiek savo, tiek kolegų.

6. „Geriausios investicijos - investuok į save!“ Principas. Remiantis Atviro švietimo konsorciumo statistika, 91% atvejų MBA strategijos programai išleisti pinigai visiškai atsiperka iki kurso pabaigos - t.y. per mažiau nei 3 metus.

7. Profesionalumas ir patirtis. LINC yra ne tik sėkmingo verslo mokykla, bet ir sėkmingo verslo pavyzdys. Daugiau nei dvidešimt metų jis sėkmingai vystosi susidūręs su hiperkonkurencija, greitai besikeičiančia verslo aplinka, netikrumu ir didele rizika.

8. Erdvė. LINC yra didžiausias filialų ir regioninių atstovybių tinklas tarp švietimo įstaigų: 80 mokymo centrų Rusijoje, NVS ir Baltijos šalyse.

9. Personalas. LINC yra aukščiausio lygio dėstytojai. Visi dėstytojai turi britų verslo išsilavinimą ir didelę praktinę patirtį. Dėstytojų kvalifikaciją reguliariai patvirtina Atvirasis universitetas.

10. Skaidrumas ir absoliutus korupcijos komponento nebuvimas . LINC diplomo, pažymėjimo, net įskaitymo ar įvertinimo negalima nusipirkti. Tai yra papildoma vienodų sąlygų ir aukštos kokybės švietimo paslaugų, kurias gauna klientai, garantija.

Programos mokomos:
  • Rusijos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Международный институт менеджмента ЛИНК

Sukurtas LINK tarptautinio vadybos instituto naudojant technologijas ir mokymo kursus iš atvirojo Didžiosios Britanijos universiteto, MBA strategijos programa suteikia ju ... [+]

Sukurtas LINK tarptautinio vadybos instituto naudojant technologijas ir mokymo kursus iš atvirojo Didžiosios Britanijos universiteto , MBA strategijos programa suteikia jums galimybę įgyti išskirtinių vadybos įgūdžių kaip vadovui arba plėtoti savo verslą.

Dėmesys praktikai

Pagrindinis LINC verslo mokyklos siūlomas MBA išsilavinimas yra jūsų pačių vadybos praktikos tobulinimas. Naudodami teorinius metodus ir unikalią technologiją, kuri Rusijos rinkoje neturi analogų, galėsite praktikos, analizės ir tobulinimo metu tapti vadybos meistru!

Įgiję MBA laipsnį , galėsite efektyviau vykdyti savo vadybines funkcijas tiek individualiu lygiu, tiek komandoje, nes ši programa:... [-]

Rusija Moscow
Spalis 2019
Rusijos
Ištęstinės
31 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Международный институт менеджмента ЛИНК

Kursai, formuojantys MBA (verslo administravimo magistrantūros) programą, padeda tobulinti vadovų žinias ir įgūdžius vadybos srityje. Išsilavinimas yra aukštesnio lygio s ... [+]

Kursai, formuojantys MBA (verslo administravimo magistrantūros) programą, padeda tobulinti vadovų žinias ir įgūdžius vadybos srityje. Išsilavinimas yra aukštesnio lygio specialistų, turinčių pakankamai patirties (ne mažiau kaip 3 metus) ir aukštojo išsilavinimo, mokymas. MBA programą sudaro tiriant tokias sritis kaip rinkodara, vadyba ir žmogiškieji ištekliai, finansai ir verslo procesai. Studijų trukmė yra nuo 3 iki 7 metų. Integruotas požiūris leidžia studentui įgyti naujų žinių tose srityse, kurios jam yra įdomiausios. Verslo administravimo magistras bus įdomus įvairių lygių ir specializacijų vadovams.

Atviro universiteto verslo mokyklos privalumaiPraktinis dėmesys. Atvirojo universiteto verslo mokyklos programa apima laiku įgytų žinių pritaikymą praktikoje.Aktuali medžiaga. Mūsų studentų mokymo medžiagai taip pat daro įtaką mokymo medžiaga, kuri yra nuolat atnaujinama atsižvelgiant į dabartines rinkodaros tendencijas.Patogi mokymo metodika. Ugdymo procesą sudaro asmeninės pamokos su mokytoju ir konferencijos internete pagal specialų kalendoriaus grafiką, kuris leidžia teisingai paskirstyti krūvį treniruotėse ir darbe.Lauko mokyklos Europos šalyse. Šis požiūris leidžia išsamiau išstudijuoti visus dominančius verslo procesus ir yra ypač aktualus tarptautinėje rinkoje besivystančių įmonių specialistams.Gauti nustatytos formos diplomai. Po mokymų rezultatų studentams išduodami verslo administravimo magistro laipsnio įgijimo dokumentai.Atviro universiteto verslo mokyklos struktūra... [-]
Rusija Moscow
Spalis 2019
Anglų
Ištęstinės
3 - 7 metai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba