Oficialus aprašymas

Apie mokyklą

MAM buvo įkurta Nyderlanduose, jos ištakos datuojamas 1952 ir buvo pristatyti savo EMBA programą Rumunijoje nuo 2010 m. Mastrichto vadybos mokyklos, kurios atšventė savo 60-ąjį jubiliejų 2012 metais, turi savo šaknis į instituto vadybos mokslo Technikos universiteto Delft, datuojamas 1952 m. 1989 metais, mokyklos persikėlė į istorinį miesto Mastrichto o 1993 jo pavadinimas pakeistas į Mastrichto vadybos mokyklos. Kaip pagrindinis veikėjas pasaulio švietimo srityje, MAM yra vienas iš nedaugelio vadybos mokyklų, kad sistemingai derinti mokymąsi, teikti techninę pagalbą ir mokslinius tyrimus savo profesionalias paslaugas. Su daugiau nei 2000 studentų kasmet baigė daugiau nei 20 šalių, MAM yra didžiausia ir labiausiai Tarptautinio verslo mokykla Olandijoje. MAM siūlo savo Outreach MBA, visame pasaulyje Bendradarbiaudami su gerbiamų švietimo įstaigų kiekvienoje vietinėje rinkoje. Mastrichto vadybos mokykla Rumunijoje sukūrė kai Romania`s labiausiai gerbiamų švietimo lyderių pastarąjį dešimtmetį: Dora Surugiu Adrian Stanciu ir Oliver Olson.

Kaip vieną iš pagrindinių pasaulinių švietimo įstaigų, mes turime daugiau nei 2000 studentų kiekvienais metais baigė daugiau nei 20 šalių. Mūsų informavimo programų įvairovė yra svarbus MSM tarptautinio nuomone apie verslo / Moksliniai tyrimai - programa yra trijuose žemynuose (Europa, Azija ir Afrika). MAM yra, todėl didžiausia ir labiausiai Tarptautinio verslo mokykla aktyviai Rumunijoje.

Misija Mastrichto vadybos instituto Rumunijoje:

Mes pripažįstame kiekvieno mokinio vidinę kibirkštį, mes tada suteikti žinių ir sustiprinti charakterį pareikšti studentų kartu su dėstytojų ir bendraamžių, kurie dalijasi savo vertybes, todėl galų gale absolventai tampa kaitos agentams, mūsų įmonėms ir bendruomenei.

VERTYBĖS:

Ši mokykla vienija žmones, kurie dalijasi tas pačias vertybes: sąžiningumą, atvirumas savarankiškai mąstyti, nuolat reikia savarankiškai kurti, pagarba visuomenės, aktyviai optimizmo ir drąsos mesti iššūkį status quo.

Sukursime Pokyčių agentai pateikdami Master of Business Administration (MBA), kuris yra įžemintas šiose mokymosi rezultatais: Meta-mokymosi rezultatams

Holistinis vertinimas (ha) Asmeninė atsakomybė (PR) Lyderystė Požiūris (TA) Sistemos ir strateginis mąstymas (SST) Komandinis darbas ir bendradarbiavimo (TVK)

Kurso turinys Rezultatai

Verslo vadyba (B) Rinkos plėtra (M) Žmonės plėtros (P), Verslo strategija (-AI) Priimant sprendimus besivystančiose rinkose (R)

apibrėžimas Pakeisti agentas

Mūsų sėkmė kuriant pokyčių agentai bus nustatomas matuojant mūsų studentai ir absolventai prieš šių savybių:

Autonominis (PR, TA) Ginčija Status Quo (TA, ha) Atsižvelgdama keisti elgseną (PR, TA, P), Gebėjimas analizuoti aplinką (korektorius, BPV, E) Suprasti skirtumus įvairiose situacijose (BPV B) Ieškau tiesą (korektorius, BPV) Turėti viziją (korektorius, BPV, TA, S, M) Negailestingai vykdymu tikslų nepritarimas Veidas (S TA, E) Drąsa aktą (PR, TA) Užsiima kitos (TVK, P, TA)

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

EMBA

Maastricht School of Management Romania

2 metų, visą laiką MAM Rumunija EMBA programą teikia state-of-the-art antrosios pakopos išsilavinimą verslo administravimo ir vidurio karjeros specialistams, siekiant pag ... [+]

Executive MBA programa 2 metų, visą laiką MAM Rumunija EMBA programą teikia state-of-the-art antrosios pakopos išsilavinimą verslo administravimo ir vidurio karjeros specialistams, siekiant pagilinti žinias ir praktiką valdymo ir mokyti juos vadovauti dinamiška globalioje verslo aplinkoje.

EMBA yra siūloma kartu MSM ir MSM Bukareštas asociacijos savaitgalio formatu. Programa palengvina dėstytojams ir kitiems darbuotojams, kurie sėkmingai tvarko ir mokoma pripažintų verslo mokyklų visame pasaulyje per pastarąjį dešimtmetį. Suteiktus sėkmingų dalyvių suteiktais laipsnis bus apdovanoti tik MAM.

Verslas ir viešoji politika

Šiandienos verslo lyderiai Rumunija turi dėti dėmesio į inter žaisti tarp verslo, visuomenės, kultūros ir politinių jėgų. Ši sąveika dar niekada nebuvo labiau akivaizdu, ne per dabartinės pasaulinės ekonomikos krizės. Šis kursas suteikia studentams įrankius spręsti visų šių jėgų etikos ir tvariai, o dar savo pareigas, į verslo dalininkų.... [-]

Rumunija Bucharest
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba