emlyon business school MBA programs

Įvadas

Oficialus aprašymas

AACSB Accredited

EMLYON yra pasaulinė, skaitmeninis ir verslumo pirmaujanti verslo mokykla su trigubu akreditavimo (AMBA, EQUIS, AACSB).

EMLYON yra mokymosi patirtį, kaip niekas kitas. Jau daugiau nei 140 metų, mes norime, kad mūsų studentus su verslumo įgūdžių, vertybių ir požiūrių, reikalingų sėkmingai, kaip lyderių šiandienos globalios ekonomikos.

Mūsų misija didinti verslo vadybininkai ir vadovai pasaulinės veiklos dėka mokymo sprendimų ir novatoriškų ir efektyvių kompetencijų sprendimus.

EML Patirtis laikytis mokymo programą plėtojant kompetencijas yra pedagoginė patirtis, o taip pat galimybė įvesti į informacijos centras, kur konferencijos, seminarai, susitikimai su vadovais, diskusijas su mokytojais yra nuolat siūlomų ... kurios yra atvejų, plėsti žinias ir praturtinti karjeros viziją.

Parengti ir įgyvendinti kūrybinius pedagogines patirties vadovams ir lyderiams

Mūsų misija yra kurti judrus ir patikimus vadovams besikeičiančiame pasaulyje teigiamą poveikį įmonės veiklos ir ekosistemų tarptautinio lygio:

kuri remiasi EMLYON akademinio griežtumo, kuri tiesiogiai liečiasi su verslo realijas, ir pedagoginio inovacijų tradicijos ir verslumo valdymo metodą. remia ambicingą plėtros strategiją, vadinamą «Nouveaux TERRITOIRES 2020» ( "Nauji 2020 teritorijos), laikantis dabartinių / ateities poreikius dalyvių ir bendrovių.

Global Inovacinė ir sprendimai

EMLYON išsiskiria siūlo unikalų MBA programą kartu su tarptautinėmis kryptimis. Mūsų MBA yra pristatomos 2 Takeliai: MBA ir dieninių MBA. Mūsų programos naudos iš laipsniško apibendrinimo mišraus mokymosi ir iš naujų pedagoginių metodų integracija grindžiama veiksmų mokymosi ir dizaino mąstymą.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Matyti EMBA » Matyti MBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

EMBA

MBA

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 10 - 20 mėnesių September 2019 Prancūzija Écully Paris Marokas Casablanca Kinija Shanghai Lyon + 7 daugiau

Privalumai Jums

 • Pasiruošti vadovaujančiose pareigose (VP, SVP, C-suite).
 • Įgyti strateginę viziją verslo klausimais, norėdama sustiprinti savo sprendimų priėmimo efektyviai
 • pagreitinti savo karjerą
 • [+]

  Telkti kaip verslo lyderė savo organizaciją

  MBA sėkmingai, kaip lyderių šiandienos globalios ekonomikos.

  Privalumai Jums

  Pasiruošti vadovaujančiose pareigose (VP, SVP, C-suite). Įgyti strateginę viziją verslo klausimais stiprinti savo sprendimų priėmimo efektyviai pagreitinti savo karjerą Sukurti savo kompetencijas, atitinkančias Jūsų asmeninė ir įmonės lūkesčius Gauk MBA iš pirmaujančių verslo mokyklų Europoje Kovai ir dalintis savo idėjomis ir patirtimi su kitų.

  Mūsų Vertės pasiūlymas:

  Įvykdymo orientuota programa, kuri orientuota į tekinimo idėjas paversti veiksmais. Pažangiausius mokslinius tyrimus teisę naudoti. EMLYON dvasia, dvasinė būsena, remiantis pagrindinių vertybių: šventiška nuotaika, atvirumo, artumo. Pasaulinį tinklą daugiau nei 26.000 absolventai. Dinamiška miesteliu Paryžiuje ir Lione, ne iš Europos kryžkelėje. Verslo mokykla žinoma kaip Europos lyderės įmonių verslumą. [-]

MBA

Tarptautinė MBA

Su bendrabučiu Dieninės 12 mėnesių September 2019 Prancūzija Lyon Écully Paris Kinija Shanghai Marokas Casablanca + 6 daugiau

12 mėnesių, dieninių MBA programa dėstoma anglų kalba. Integruojant reikalavimus, lūkesčius ir poreikius, verslo bendruomenės, EMLYON siūlo unikalią Tarptautinė MBA, aktyviai plėtoja savo verslumo lyderystės įgūdžius bei valdymą. [+]

Tarptautinė MBA

Ar jūs širdyje verslininkas? Štai teisingas MBZ jums!

Pagal mūsų dalyvių, tai yra daug dėmesio skiriama verslumui, metų trukmės konsultavimo projektą ir didelio įvairovei studentų kūno ir fakulteto kad daro mūsų 12 mėnesių Tarptautinė MBA programa taip unikaliai tinka siekiant patenkinti savo poreikius derinys.

Paimkite savo karjerą į kitą lygį ir gauti naudos iš:

Projektų paremtas mokymasis su verslo lyderystės projektas Kosminės alternatyvių verslo modelių per mokymosi Kelionės Specializacija pagal pramonės (Prabangus verslo ar inovacijų, gyvosios gamtos mokslų) arba tvirto tipo (TVĮ ar naujas įmones) Pamokos iš verslo ir socialinių intrapreneurs, taip pat iš verslininkų, kurie pradėjo savo įmones Mažas kohortos dydis / didelis kohortos įvairovė Aiškus karjeros dėmesys per nepertraukiama karjera Paslaugos Platus pasirenkamuosius kursus pritaikytą jūsų poreikiams Tarptautinių mainų galimybes ... [-]