Leonard de Vinci Group

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į Leonard de Vinci Group

„Léonard de Vinci“ grupė yra gerai žinoma privati aukštojo mokslo įstaiga , įsikūrusi Paryžiuje. „De Vinci“ sudaro trys mokyklos , suteikiančios aukštos kokybės, akredituotus laipsnius: EMLV (verslo mokykla), ESILV (inžinerijos aukštoji mokykla) ir IIM (interneto dizaino ir daugialypės terpės mokykla ). Unikalus dalykų rinkinys, dėstomas šiame miesteliu, sukuria stimuliuojančią tarpdisciplininę ir tarpkultūrinę atmosferą.

Campus

Įsikūręs pačioje didžiausio Europos verslo rajono širdyje, "Léonard de Vinci" mokyklose pabrėžiamas profesionalumas, o jų pagrindinis tikslas yra sėkminga studentų profesinė integracija.

Modernus miestelis yra įsikūręs netoli „Grande Arche“, didžiausio Europos verslo rajono - „La Défense“ - širdyje. Įsikūręs miesto šurmulyje, „de Vinci“ miestelis yra išskirtinis tuo, kad teikia glaudų ryšį su verslo pasauliu. Miestelį supa daugybė lankytinų vietų, įskaitant modernias skulptūras, prekybos centrus, kino teatrus, kavines ir restoranus. Pastatai yra saugūs ir labai apsaugoti. „Campus“ yra visų pirma optimali mokymosi vieta, kurioje derinami modernūs technologiniai ištekliai (internetiniai kursai, duomenų bazės, „wifi“) ir tradicinės paskaitų salės bei klasių kabinetai, be to, kad būtų galima naudotis mokymo centru, „FabLab“, sporto salėmis, restoranais ir daugybe pramoginių. srityse.

Socialinis atvirumas ir profilio įvairovė

Socialinis atvirumas, sportas ir kultūra visiems yra kai kurie iš "Pole" įkūrėjų. Šios vertybės yra patvirtintos programose ir priėmimo procedūrose. "Pôle" mūsų programose sveikina ir padeda studentams su negalia.

Studentų paslaugos

"Péleard Léonard de Vinci" turi išskirtines pedagogines priemones, kurios prisideda prie studentų ambicijų. Studentai taip pat gauna gaires per savo pedagoginę ir neakivaizdinę veiklą asmeninėje aplinkoje.

Unikalus skersinis požiūris

"Pôle Universitaire" Léonard de Vinci mokyklos sukūrė skerspjūvį pedagoginį požiūrį, apimantį skirtingas specializacijas, leidžiančias studentams dirbti daugiadisciplininėse komandose (vadovai, inžinieriai, dizaineriai), tuo pačiu metu tobulinant studijas ir gavus skaitmenines žinias. Ši organizacija, kurią remia daugiakalbis inkubatorius, suteikia galimybę dvigubus laipsnius įgyti verslumo, finansų ir skaitmeninės rinkodaros srityse.

Vietos

Paryžius

Pôle Universitaire Léonard de Vinci

Address
12 avenue Léonard de Vinci, Courbevoie
92400 Paryžius, Île-de-France, Prancūzija
Telefonas
+33 1 41 16 70 86

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis