Oficialus aprašymas

Mūsų projektas

Universiteto "Léonard De Vinci" universitete "Léonard De Vinci", įsikūrusiame pačioje La Défense verslo rajone, yra keturios mokyklos, kuriose dirba daugiau nei 5500 studentų, kurie suteikia laipsnius, kuriuos pripažįsta darbdaviai: Inžinerijos magistras (ESILV), Vadybos mokykla (EMLV) , Interneto institutas

Unikalus skersinis požiūris

"Pôle Universitaire" Léonard de Vinci mokyklos sukūrė skerspjūvį pedagoginį požiūrį, apimantį skirtingas specializacijas, leidžiančias studentams dirbti daugiadisciplininėse komandose (vadovai, inžinieriai, dizaineriai), tuo pačiu metu tobulinant studijas ir gavus skaitmenines žinias. Ši organizacija, kurią remia daugiakalbis inkubatorius, suteikia galimybę dvigubus laipsnius įgyti verslumo, finansų ir skaitmeninės rinkodaros srityse.

Įsikūręs pačioje didžiausio Europos verslo rajono širdyje, "Léonard de Vinci" mokyklose pabrėžiamas profesionalumas, o jų pagrindinis tikslas yra sėkminga studentų profesinė integracija.

Socialinis atvirumas ir profilio įvairovė

Socialinis atvirumas, sportas ir kultūra visiems yra kai kurie iš "Pole" įkūrėjų. Šios vertybės yra patvirtintos programose ir priėmimo procedūrose. "Pôle" mūsų programose sveikina ir padeda studentams su negalia.

Studentų paslaugos

"Péleard Léonard de Vinci" turi išskirtines pedagogines priemones, kurios prisideda prie studentų ambicijų. Studentai taip pat gauna gaires per savo pedagoginę ir neakivaizdinę veiklą asmeninėje aplinkoje.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vienerių metų MBA

Leonard de Vinci Group

Skaitmeninės rinkodaros strategijos MBA tikslas - suteikti studentams reikiamus įgūdžius, kad būtų galima sėkmingai dirbti skaitmeniniame sektoriuje. Pagrindiniai MBA kur ... [+]

Skaitmeninės rinkodaros strategijos MBA tikslas - suteikti studentams reikiamus įgūdžius, kad būtų galima sėkmingai dirbti skaitmeniniame sektoriuje. Pagrindiniai MBA kursai yra orientuoti į skaitmeninę rinkodarą ir komunikaciją: skaitmeninės ir socialinės žiniasklaidos rinkodaros strategiją, internetinę rinkodarą, kryžminio kanalo rinkodarą, skaitmeninį ryšį, dalykų interneto elektroninį verslą.

Skaitykite daugiau mokyklos tinklalapyje:

Bendrasis tikslas

MBA absolventai šiandien teikia pirmenybę užduočių įvairovei, intelektualiems iššūkiams ir profesinio gyvenimo pusiausvyrai.

Skaitmeninės rinkodaros strategijos MBA siekia suteikti studentams būtinus įgūdžius, kad jie galėtų sėkmingai dirbti skaitmeniniame sektoriuje... [-]

Prancūzija Paryžius
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Pôle Universitaire Léonard de Vinci
Address
12 avenue Léonard de Vinci, Courbevoie
92400 Paryžius, Île-de-France, Prancūzija
Interneto svetainė
Telefonas
+33 1 41 16 70 86