International Wine Institute

Įvadas

Oficialus aprašymas

International Wine Institute ( ISV ) yra privati verslo mokykla, siūlanti aukštos kokybės į vyną orientuotus kursus Monpeljė širdyje Pietų Prancūzijoje. Mūsų kursai skirti jauniems absolventams ar profesiniam perkvalifikavimui, kurie nori būti apmokyti vadybos, rinkodaros, komunikacijos ir turizmo srityse vyno ir spiritinių gėrimų pramonėje. Mokymo turinys labai pabrėžia šių specialistų rekomendacijas: universalumą, praktinius pratimus, susijusius su vyno pramone, sklandų anglų kalbos mokėjimą ir puikius pristatymo įgūdžius. Dėl šios priežasties užsiėmimai vyksta anglų kalba, o pamokose dažnai vyksta vyno degustacijos dirbtuvės, vyno laukimo mokymai, prancūzų verslo etiketas ir pramonės specialistų pristatymai. Mūsų vyno mokykla nuolat atnaujina savo pedagogines koncepcijas: teorinius modulius papildo mokymai ar specialisto parodymai.

Be to, mes tikime integruota darbo patirtimi, susijusia su mokymosi programomis, todėl siūlome stažuotis įmonėse mažiausiai penkis mėnesius. Dirbdamas įmonėje, kiekvienas studentas galės padidinti savo įsidarbinimo galimybes ir bus laikomas būsimu bendradarbiu.

Vietos

Monpeljė

Address
205 rue de l’Acropole,
34000 Montpellier
France

34000 Monpeljė, Occitanie, Prancūzija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: