ISM - International School of Management

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tarptautinė vadybos mokykla (ISM) yra specializuota, akredituota verslo mokykla, įsikūrusi Paryžiuje, Prancūzijoje, su programomis penkiuose skirtinguose žemynuose.

Mes suteikiame studentams pasaulinę perspektyvą, kurios jiems reikia klestėti kaip modernūs verslo lyderiai. Tai darome laikydami savo klases mažomis, atrinktomis ir kultūriniu požiūriu įvairiomis, taip pat siūlome programas pagrindiniuose prekybos centruose visame pasaulyje.

Mūsų IMBA plėtoja pasaulinius verslo lyderius rytoj, o mūsų DBA yra sukurta patyrusiems vadovams, siekiantiems spręsti aukšto rango vadovų iššūkius tarptautiniu lygmeniu. Išbandytiems vyresniesiems specialistams, mūsų doktorantūros meistrai remia mokymo ir mokslinių tyrimų įgūdžius, reikalingus grįžti verslo bendruomenei ir formuoti naujos kartos lyderius.

Sukurta pagal pasaulines vertybes

Mūsų įkūrėjas Jack Forget atidarė ISM, norėdamas užginčyti tradicinį verslo mokyklos modelį.

Jo vizija buvo į išorę orientuota mokykla, kuri remia naujoves ir naujus mokymo būdus. Tai būtų tikrai pasaulinė institucija, turinti partnerystę besivystančiose rinkose visame pasaulyje. Studentai iš visų žemynų mokytųsi iš aukščiausio lygio profesorių ir mokydamiesi sukurtų vertingą profesionalų tinklą.

Šiandienos ISM išlaiko šio pagrindinio filosofijos jėgą ir judrumą. Vis dar įsikūrę Paryžiuje, dabar turime partnerių institucijas Niujorke , Šanchajuje , Niu Delyje , San Paule ir Keiptaune . Mes ir toliau teikiame studentams nišinius įgūdžius, pasaulinę perspektyvą ir kontaktus, kuriuos jie turi gyventi kaip lyderiai.

Pagrįstas realaus pasaulio praktika

Mūsų studentai yra ambicingi. Jie važiuoja į viršų. Taigi, nors svarbi teorinių žinių bazė, būtinas veiksmas ir patirtis.

Mes renkamės savo profesorius tiek savo mokymo kokybei, tiek ir verslui. Kai jie nėra ISM, jie gali būti pirmaujančios kompanijos, mokydamos geriausiose verslo mokyklose visame pasaulyje ir įtakodami tarptautinės verslo praktikos kryptį.

Mūsų mažos, interaktyvios klasės leidžia artimai susipažinti su mūsų profesorių patirtimi. Ir kadangi mūsų studentai yra patyrę profesionalai, jie turi galimybę pasidalinti originalia įžvalga ir informuoti, kas vyksta klasėje.

Pagaminta darbo vadovams

ISM studentai yra aukšto lygio vadovai, turintys reikiamų tvarkaraščių. Jų laikas yra vertingas išteklius, ir jiems reikia studijų, kad jie atitiktų jų karjerą ir gyvenimo būdą.

Šis lankstumo poreikis įkvepia viską, ką siūlome. Studentai gali derinti tiesioginius kursus Paryžiuje su e. Mokymusi ir dalyvauti užsienio programose vienoje iš penkių mūsų partnerių institucijų visame pasaulyje.

Taip pat leidžiame studentams pritaikyti savo studijas ir sutelkti dėmesį į tai, kas svarbiausia jų karjerai. Priklausomai nuo to, kokio laipsnio jie pasirenka, jie gali sekti bendruoju tarptautinio verslo valdymo Pathway arba specializuotis finansų, verslumo ir inovacijų, arba aukštojo mokslo srityse.

Ilgalaikis profesionalus tinklas

Mūsų studentams mokymosi ISM privalumai tęsiasi dar ilgiau nei baigimo diena.

Klasės draugai ir profesoriai, kuriuos jie susitinka mokykloje, sudaro visą gyvenimą trunkantį profesionalų tinklą su idėjomis, parama ir galimybėmis, kurios viršija verslo sektorius ir geografines ribas.

Vietos

Paryžius

International School Of Management

Address
ISM Paris
17, boulevard Raspail

75007 Paryžius, Île-de-France, Prancūzija
Interneto svetainė
Telefonas
+33 1 45 51 09 09

Šanchajus

Address
ISM - International School of Management
Šanchajus, Šanchajus, Kinija

San Paulas

Address
ISM - International School of Management
San Paulas, San Paulo valstija, Brazilija

Niujorkas

Address
101 astor place
Niujorkas, Niujorkas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Keiptaunas

Address
ISM - International School of Management
Keiptaunas, Vakarų kyšulys, Pietų Afrikos Respublika

Naujasis Delis

Address
amity university campus
Naujasis Delis, Delis, Indija