Oficialus aprašymas

ILCI

Langes et Commerce International (ILCI) yra privati aukštojo mokslo įstaiga.

Įkurta 2004 m., „Institut de Langues et de Commerce International“ yra tarptautinio verslo mokykla ir kalbų institutas, siūlantis platų spektrą bendrųjų vadybos, tarptautinio verslo, rinkodaros, komunikacijos ir kalbų programų per 3 ar 5 metus.

ILCI yra verslo mokykla, sutinkanti įvairius profilius tarptautinėje aplinkoje, orientuotą į verslą, inovacijas ir komunikaciją. Mes taip pat siekiame, kad mūsų studentai tobulintų savo prancūzų, anglų ar kinų kalbos žinias, kad galėtų tapti verslo lyderiais, kurie imasi iniciatyvos ir gali dirbti su daugiakultūrėmis komandomis.

121320_pexels-photo-1374542.jpeg

Studijos ILCI suteiks jums galimybę pasiekti asmeninius ir karjeros tikslus.

  • Švietimo komandos tikslais siekiama remtis turimais įgūdžiais, kad būtų galima pagerinti dabartinius įgūdžius ir ugdyti įgūdžius ateityje tobulinant asmeninę karjerą. Pagrindinis mūsų tikslas yra padėti studentams pasiekti savo karjeros tikslus, pagerinti jų sugebėjimą valdyti įmonę ir įgyti įgūdžių bei žinių, susijusių su pagrindinėmis skaitmeninėmis naujovėmis.
  • ILCI yra Paryžiuje (13-asis rajonas), netoli vienos didžiausių bibliotekų mieste. Visuose mūsų kabinetuose yra įrengtos interaktyvios lentos, leidžiančios šiuolaikiškiausias technologijas kursuose, kad mokymasis būtų efektyvesnis, o mūsų pastatai yra prieinami belaidžiu internetu, todėl studentai turi nemokamą prieigą prie interneto, savarankiškai mokytis ir atlikti papildomą praktiką.
  • Tarptautinė ILCI aplinka skatina pozityvią mokymosi aplinką, padedančią sudominti kiekvieną studentą, sustiprina ir apdovanoja elgesį, kuris lemia akademinę sėkmę ir ugdo charakterį. Mūsų mokytojai užtikrina puoselėjamą, pozityvią daugiakultūrę aplinką, kurioje mūsų studentų organizacija jaučiasi motyvuota mokytis ir augti.

Mūsų direktoriaus pranešimas

Pagrindinis mūsų tikslas yra suteikti mūsų studentams geriausią mokymosi aplinką, kad jie galėtų „linksmintis“ studijuodami.

ILCI misija yra užtikrinti, kad kiekvienas studentas pasiektų optimalų akademinį ir asmeninį potencialą.

Nuolat kintančioje darbo aplinkoje, siekiant akademinių tikslų ir profesinės karjeros, būtina neatsilikti nuo technologijos.

121321_pexels-photo-739407.jpeg

Sertifikatai pripažinti visoje Prancūzijoje

ILCI siūlo programas, kurias RNCP užregistravo I ir II lygiuose. RNCP - „Répertoire National des Certification Professionnelles“ - atestacija garantuoja mokymo kokybę ir instituto suteiktus laipsnius.

„MBA Affaires Internationales“, Pavadinimas „Tarptautinių partnerių valdytojas“, RNCP įregistruotas I lygyje, lygiavertis BAC 5.

Bakalauro rinkodaros turizmas, antraštė „Atsakingas du marketingo turizmas“, RNCP įregistruotas II lygiu, lygiavertis BAC 3, su partneriu: EFHT.

La CNCP: Komisijos nacionalinė sertifikavimo profesinė atstovė

Įsteigtas pagal 2002 m. Sausio 17 d. Prancūzijos socialinės modernizacijos įstatymą Nr. 2002–73, nacionalinis profesinio pažymėjimo komitetas yra pavaldus Prancūzijos ministrui, atsakingam už profesinį mokymą.

Jos misija yra:

  • Išvardinkite profesinių pažymėjimų pasiūlymą (nacionalinis profesinių pažymėjimų registras),
  • Informuokite žmones ir įmones apie sertifikatus, išvardytus nacionaliniame registre, ir apie sertifikatus, pripažintus Europos Sąjungos valstybėse narėse,
  • Patikrinkite diplomų ir kvalifikacijos dokumentų suderinamumą, papildomumą ir atnaujinimą, taip pat jų pritaikymą kvalifikacijų ir darbo organizavimo raidoje.

Kodėl verta rinktis ILCI?

„Ryžtingai tarptautinė, mūsų mokykla palaiko jūsų projektą Prancūzijoje ir užsienyje, organizuodama kursus, stažuotes, verslo vizitus ... Kviečiame kvalifikuotas suinteresuotąsias šalis mokyti jus į savo profesinį projektą.

ILCI teikia intensyvią paramą ir patarimus, kad jūsų studijos ir stažuotės vyktų sklandžiai ir sėkmingai. Esame profesionalūs ir registruoti RNCP. “

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

ILCI Business School

ILCI Business School teikiamas MBA tarptautinio verslo plėtros, prabangos ir svetingumo vadybos studijų turinys užtikrina nuolatines pastangas tobulinti tarptautinio vald ... [+]

Organizacija

Didėjantis prabangos prekės ženklo rinkos profilis suteikia unikalią galimybę. Galite išplėsti savo rinkodaros ir vadybos patirtį ir patekti į šį specifinį ir dinamišką rinkos sektorių Paryžiuje.

ILCI Business School teikiamas MBA tarptautinio verslo plėtros, prabangos ir svetingumo vadybos studijų turinys užtikrina nuolatines pastangas tobulinti tarptautinio valdymo įgūdžius ir užtikrinti optimalų tokių asmeninių savybių kaip iniciatyva, komandinis darbas ar kritinis mąstymas plėtrą.

Šių kursų pabaigoje įgysite žinių, metodų ir praktinės patirties efektyviam sprendimų priėmimui tarptautiniame valdyme ir tarptautinėje rinkodaroje prabangos ir svetingumo srityje.... [-]

Prancūzija Paryžius
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ILCI Business School

MBA Tarptautinis Pirkimų Valdymas siūlo dvejų metų specializaciją mokyti studentus naudotis įvairiomis tarptautinio pirkimo plėtojimo priemonėmis ir būdais. „MBA MACI“ ti ... [+]

organizacija

MBA Tarptautinis Pirkimų Valdymas siūlo dvejų metų specializaciją mokyti studentus naudotis įvairiomis tarptautinio pirkimo plėtojimo priemonėmis ir būdais. „MBA MACI“ tikslas yra lavinti profesinius įgūdžius, kurie leis jums pasirinkti tiekėjus, įgyvendinti pirkimo procedūras, parengti specifikacijas ir atsakyti į kvietimus dalyvauti konkurse. Mokymų pabaigoje taip pat galėsite mokytis tarptautinių tiekėjų rinkų, vesti derybas, vertinti ir valdyti tiekėjų riziką, sekti sutartis ir spręsti ginčus. valdyti pirkimo operacijas finansiniu, muitinės ir teisiniu lygmenimis, suprasti „Tiekimo grandinės valdymą“, bet ir valdyti pirkėjų komandą.... [-]

Prancūzija Paryžius
Rugsėjis 2020
Prancūzų kalba,Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ILCI Business School

Tarptautinio verslo plėtros MBA padeda per 2 metus suprasti vadybos, funkcinius ir operacinius tarptautinių organizacijų reikalavimus, siekiant sustiprinti tarptautinio v ... [+]

Organizacija

Dėl prekybos ir investicijų liberalizavimo bei technologijų plėtros per pastarąjį dvidešimtojo amžiaus pusmetį labai išaugo tarptautinio verslo paplitimas. Šiandien pasaulinė konkurencija daro įtaką beveik visoms įmonėms, neatsižvelgiant į jų dydį. Daugelis šaltinių tiekėjų iš užsienio šalių ir vis dar labiau konkuruoja su užsienyje pagamintomis prekėmis ar paslaugomis. Tarptautinis verslas išlieka plačia koncepcija, apimančia mažiausias įmones, kurios gali eksportuoti ar importuoti iš skirtingų šalių, taip pat didžiausias pasaulio įmones, turinčias integruotas operacijas ir strateginius aljansus visame pasaulyje.

Tarptautinio verslo plėtros MBA padeda per 2 metus suprasti vadybos, funkcinius ir operacinius tarptautinių organizacijų reikalavimus, siekiant sustiprinti tarptautinio verslo plėtrą.... [-]

Prancūzija Paryžius
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ILCI Business School

Per dvejus metus - MBA programa tarptautinio verslo specializacijos rinkodaroje ... [+]

organizacija

Ar organizuoti įmonės dalyvavimą pasirodyme, nustatyti tinkamus komunikacijos kanalus, pritaikyti jos produktą vietinei rinkai, suprasti vartotojų pirkimo elgseną ar išryškinti gaminius, susijusius funkcijas Tarptautinė rinkodara yra būtina, kad prekės ženklas sėkmingai vystytųsi. Siekdama patenkinti šiuos įgūdžių poreikius, ILCI Business School nusprendė pradėti rinkodaros ir skaitmeninės srities specializaciją.

Per dvejus metus - MBA programa tarptautinio verslo specializacijos rinkodaroje

Remiantis Tarptautinio verslo MBA, tai leidžia studentams įgyti įgūdžių, reikalingų plėtoti tarptautinį verslą, o specializuojasi vienoje iš 5 sertifikavimo įgūdžių, susijusių su rinkodaros elementų, leidžiančių kurti įmonei reklamuoti produktus ir paslaugas tarptautiniu mastu.... [-]

Prancūzija Paryžius
Sausis 2020
Prancūzų kalba
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba