ILCI Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

ILCI

Langes et Commerce International (ILCI) yra privati aukštojo mokslo įstaiga.

Įkurta 2004 m., „Institut de Langues et de Commerce International“ yra tarptautinio verslo mokykla ir kalbų institutas, siūlantis platų spektrą bendrųjų vadybos, tarptautinio verslo, rinkodaros, komunikacijos ir kalbų programų per 3 ar 5 metus.

ILCI yra verslo mokykla, sutinkanti įvairius profilius tarptautinėje aplinkoje, orientuotą į verslą, inovacijas ir komunikaciją. Mes taip pat siekiame, kad mūsų studentai tobulintų savo prancūzų, anglų ar kinų kalbos žinias, kad galėtų tapti verslo lyderiais, kurie imasi iniciatyvos ir gali dirbti su daugiakultūrėmis komandomis.

121320_pexels-photo-1374542.jpeg

Studijos ILCI suteiks jums galimybę pasiekti asmeninius ir karjeros tikslus.

  • Švietimo komandos tikslais siekiama remtis turimais įgūdžiais, kad būtų galima pagerinti dabartinius įgūdžius ir ugdyti įgūdžius ateityje tobulinant asmeninę karjerą. Pagrindinis mūsų tikslas yra padėti studentams pasiekti savo karjeros tikslus, pagerinti jų sugebėjimą valdyti įmonę ir įgyti įgūdžių bei žinių, susijusių su pagrindinėmis skaitmeninėmis naujovėmis.
  • ILCI yra Paryžiuje (13-asis rajonas), netoli vienos didžiausių bibliotekų mieste. Visuose mūsų kabinetuose yra įrengtos interaktyvios lentos, leidžiančios šiuolaikiškiausias technologijas kursuose, kad mokymasis būtų efektyvesnis, o mūsų pastatai yra prieinami belaidžiu internetu, todėl studentai turi nemokamą prieigą prie interneto, savarankiškai mokytis ir atlikti papildomą praktiką.
  • Tarptautinė ILCI aplinka skatina pozityvią mokymosi aplinką, padedančią sudominti kiekvieną studentą, sustiprina ir apdovanoja elgesį, kuris lemia akademinę sėkmę ir ugdo charakterį. Mūsų mokytojai užtikrina puoselėjamą, pozityvią daugiakultūrę aplinką, kurioje mūsų studentų organizacija jaučiasi motyvuota mokytis ir augti.

Mūsų direktoriaus pranešimas

Pagrindinis mūsų tikslas yra suteikti mūsų studentams geriausią mokymosi aplinką, kad jie galėtų „linksmintis“ studijuodami.

ILCI misija yra užtikrinti, kad kiekvienas studentas pasiektų optimalų akademinį ir asmeninį potencialą.

Nuolat kintančioje darbo aplinkoje, siekiant akademinių tikslų ir profesinės karjeros, būtina neatsilikti nuo technologijos.

121321_pexels-photo-739407.jpeg

Sertifikatai pripažinti visoje Prancūzijoje

ILCI siūlo programas, kurias RNCP užregistravo I ir II lygiuose. RNCP - „Répertoire National des Certification Professionnelles“ - atestacija garantuoja mokymo kokybę ir instituto suteiktus laipsnius.

„MBA Affaires Internationales“, Pavadinimas „Tarptautinių partnerių valdytojas“, RNCP įregistruotas I lygyje, lygiavertis BAC 5.

Bakalauro rinkodaros turizmas, antraštė „Atsakingas du marketingo turizmas“, RNCP įregistruotas II lygiu, lygiavertis BAC 3, su partneriu: EFHT.

La CNCP: Komisijos nacionalinė sertifikavimo profesinė atstovė

Įsteigtas pagal 2002 m. Sausio 17 d. Prancūzijos socialinės modernizacijos įstatymą Nr. 2002–73, nacionalinis profesinio pažymėjimo komitetas yra pavaldus Prancūzijos ministrui, atsakingam už profesinį mokymą.

Jos misija yra:

  • Išvardinkite profesinių pažymėjimų pasiūlymą (nacionalinis profesinių pažymėjimų registras),
  • Informuokite žmones ir įmones apie sertifikatus, išvardytus nacionaliniame registre, ir apie sertifikatus, pripažintus Europos Sąjungos valstybėse narėse,
  • Patikrinkite diplomų ir kvalifikacijos dokumentų suderinamumą, papildomumą ir atnaujinimą, taip pat jų pritaikymą kvalifikacijų ir darbo organizavimo raidoje.

Kodėl verta rinktis ILCI?

„Ryžtingai tarptautinė, mūsų mokykla palaiko jūsų projektą Prancūzijoje ir užsienyje, organizuodama kursus, stažuotes, verslo vizitus ... Kviečiame kvalifikuotas suinteresuotąsias šalis mokyti jus į savo profesinį projektą.

ILCI teikia intensyvią paramą ir patarimus, kad jūsų studijos ir stažuotės vyktų sklandžiai ir sėkmingai. Esame profesionalūs ir registruoti RNCP. “

Vietos

Paryžius

Address
77 rue Dunois
75013 Paryžius, Île-de-France, Prancūzija

Paryžius

Address
4 rue Véronèse
75013 Paryžius, Île-de-France, Prancūzija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis