Read the Official Description

IEMI - Tarptautinio verslo mokykla traukiniai jaunų specialistų ir verslininkų tarptautinio verslo vadybos, siekiant patenkinti įmonių poreikius Ieškau patyrusių, veiklos profesionalai su tikru tarptautiniu mąstyseną ir prisitaikyti.

Globalizacija ir stipri konkurencija iš viso pasaulio sukelti naują MBA požiūris sutelktas įgyti visapusišką ir strateginę viziją, techninius ir technologinius įgūdžius.

Mes turime gebėti numatyti, planuoti ir priimti teisingus sprendimus reikiamu metu! Išmokite būti lanksčios ir iniciatyvus.

Daugiakultūrėje aplinkoje studentų iš 41 šalių, Kvalifikuoti mokytojai iš žinomų verslo mokyklų ir universitetų, specialistų ir aukšto lygio ekspertų, suteikti studentams su tinkamų žinių susidurti su verslo pasaulį.

Mūsų programos yra arba dvikalbiai, mokoma prancūzų ir anglų kalbomisArba tarptautinė, mokoma tik anglų kalba.

IEMI / CMH 2016 baigimo ceremonija

IEMI / CMH baigimo ceremonija vyko penktadienį, balandžio 29 2016 ne salonų HOCHE, Paryžiuje.

Ceremonijoje pirmininkauja Alain Hermelin, generalinis direktorius ir įkūrėjas IEMI / CMH. Keletas akademinės ir profesinės fakulteto nariai dalyvavo.

2016 IEMI / CMH baigimo šventė MBA Tarptautinės svetingumo ir prabangos prekės vadybos mokslų bakalauras Tarptautinės svetingumo vadybos ir Europos bakalauro absolventą International Hotel & Tourism Management.

Karine Fleury - Programos direktorius IEMI / CMH apdovanotas ACBSP "Outstanding studentas lyderystės apdovanojimas" ir "Outstanding lyderio apdovanojimą" Violetta, MBA studentas, Florent Nadal BSC, tiek jų pavyzdingai akademinio ir profesinio tobulėjimo!

Programs taught in:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

EMBA

IEMI International Business School

... [+]

Tikslai Pagrindiniai kursai Tarptautinė projektų valdymo Įmonių finansai Tarptautinė ekonomika Tarptautinis verslas Teisė Strateginis žmogiškųjų išteklių valdymas TOEFL [-]
Prancūzija Paris
September 2019
Dieninės
Ištęstinės
12 - 18 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba