IAE Nice Graduate School of Management

IAE Nice

Įvadas

Oficialus aprašymas

Dekretai 1965 d iškelta daugiafunkciniam universitetą remiantis trijų universitetų: Faculté des Lettres (kolegijos Humanitarinių), Faculté des Sciences (kolegijos mokslų) ir Faculté de Droit et ekonomikos mokslų (kolegijos teisės ir ekonomikos), kaip jie buvo įsikūręs 1968 m. 1989, Université de Nice pridūrė: "Sophia Antipolis" į savo pradinę vardu, atsižvelgiant į impulsą, kuris buvo duotas technologijų parko, esančio šalia.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti MBA » Matyti DBA » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

MBA finansai

Su bendrabučiu Dieninės 6 - 18 mėnesių September 2019 Prancūzija Nice

Jūs norite pakeisti savo profesinį gyvenimą arba suteikti kitą pavidalą savo karjerą, bet jūs neturite jokio verslo aplinka? Prancūzijos Rivjera MBA yra programa jums reikia. Paspartintų MBA programa yra 6 mėnesių programa, skirta vadovams ir studentams, norintiems specializuotis ir įgyti išsamių žinių Finansų srityje. 18 mėnesių visą MBA programa, skirta vadovams ir studentams be jokios ankstesnės verslo fone, pasiūlymai nuo bendrųjų įvadinių verslo pagrindų, labiausiai specializuotus kursus finansų srityje. [+]

MBA Finansai spartesnių

Šis verslo administravimo magistras yra 6 mėnesių programa, skirta vadovams ir studentams, norintiems specializuotis ir įgyti išsamių žinių Finansų srityje.

Jūs turite pasiekti tvirtą patirtį versle, yra baigęs verslo pakopos universitetines studijas, ir norite žingsnis iki aukštojo vadovaujančias pareigas finansų sektoriuje, arba tapti pasaulinio konsultantas finansų: tai yra laipsnis jums reikia.

Mūsų MBA yra sukurta siekiant suteikti jums galimybę imtis savo karjerą į kitą lygį. Įgysite daugiau nei patirties verslo administravimo Jūs įgis visą įrankius pasiekti savo ambicijas ir svajones.

Kohortos sudaro ne daugiau kaip 20 studentų per dur, 40 pagrindinių kursų (kartu su studentais kryptys Marketing). 80% iš jūsų kolegų studentų ir 60% iš jūsų instruktoriai yra tarptautinės. 40% MBA kandidatų yra vadovai ir 70% fakulteto nariai yra hands-on verslo praktikai. ... [-]


MBA rinkodaros

Su bendrabučiu Dieninės 6 - 18 mėnesių September 2019 Prancūzija Nice

Jūs norite pakeisti savo profesinį gyvenimą arba suteikti kitą pavidalą savo karjerą, bet jūs neturite jokio verslo aplinka? Prancūzijos Rivjera MBA yra programa jums reikia. Paspartintų programa yra 6 mėnesių laipsnis skirtas vadovams ir studentams, norintiems specializuotis ir įgyti išsamių žinių apie rinkodaros srityje. 18 mėnesių visą MBA programa, skirta vadovams ir studentams be jokios ankstesnės verslo fone, pasiūlymai nuo bendrųjų įvadinių verslo pagrindų, labiausiai specializuotų kursų rinkodaros srityje. [+]

MBA Rinkodara spartesnių

Šis verslo administravimo magistras yra 6 mėnesių laipsnis skirtas vadovams ir studentams, norintiems specializuotis ir įgyti išsamių žinių apie rinkodaros srityje.

Jūs turite pasiekti tvirtą patirtį versle, yra baigęs verslo pakopos universitetines studijas, ir norite žingsnis iki aukštojo vadovaujančias pareigas prekybos sektoriuje, arba tapti pasaulinio konsultantas prekyba: tai yra laipsnis jums reikia.

Mūsų MBA yra sukurta siekiant suteikti jums galimybę imtis savo karjerą į kitą lygį. Įgysite daugiau nei patirties verslo administravimo Jūs įgis visą įrankius pasiekti savo ambicijas ir svajones.

Tiriamųjų grupės sudaro ne daugiau kaip 18 studentų per dur, 35 pagrindinių kursų. 80% iš jūsų kolegų studentų ir 60% iš jūsų instruktoriai yra tarptautinės. 40% MBA kandidatų yra vadovai ir 70% fakulteto nariai yra hands-on verslo praktikai.... [-]


Vaizdo įrašai

IAE France

IAE Nice - Graduate School of Management