ESP - School of Communication & Marketing

Įvadas

Oficialus aprašymas

ESP ("Ecole supérieure de Publicité") yra aukštojo mokslo mokykla reklamos, komunikacijos, rinkodaros ir valdymo srityse, įsikūrusi Paryžiuje. Nuo 1927 m. ESP rengia patyrusius šios srities specialistus ir aktyviai dalyvauja komunikacijos agentūrose, žiniasklaidos organizacijose ir reklamuotojams. Pirmaujanti mokykla, turinti (beveik 90 metų!) Patirtį, ESP didžiuojasi savo pripažinta patirtimi:

ESP yra seniausia komunikacijos mokykla Prancūzijoje

Greita istorija ESP: XX a. Pradžioje JAV išrado reklamą. Tada kartu su Prancūzijos profesionalų grupe sukūrėme žinias apie reklamą Prancūzijoje. Tuo metu: - 1926 m. Buvo sukurta pirmasis Prancūzijos reklamos agentūros "PUBLICIS". 1927 m. Buvo sukurta ESP, novatoriškos reklamos mokyklos Prancūzijoje.

ESP SERTIFIKATAI

Nacionalinis sertifikatas: ESP yra privati ​​aukštojo techninio išsilavinimo aukštoji mokykla, kurią patvirtino Prancūzijos vyriausybė. "ESP" teikia "profesionalius" laipsnius, kurie suteikia specialių profesinių įgūdžių mokymą. Atitinkamai šie laipsniai (bakalauro ir magistrantūros) yra patvirtinti vyriausybės organizacijos RNCP (Nacionalinis profesinių sertifikatų registras). IAA Sertifikavimas: tarptautinis pripažinimas, kurį IAA išdavė po išsamios kursų apžvalgos ("Kiekvienas kursas yra akredituotas ir individualiai įvertinamas, taikant griežtą, standartizuotą IAA Švietimo tarybos procesą, užtikrinant tarptautiniu mastu pripažintą mokymo kokybę, reikalingą pasaulinei komunikacijos pramonei būsimiems studentams ir jauniems specialistams "). ESP yra 1-oji PARISIJOS PRIVATINĖ MOKYKLA [SMBG EDUNIVERSAL RANKING] Nuo 1927 m. ESP išliko pirmaujanti, SMBG EDUNIVERSAL (2013/2014 m.) Yra "aukščiausia privati ​​mokykla Paryžiuje". Šis Klasifikavimas grindžiamas trimis esminiais kriterijais: mokymo kokybe, pradiniu atlyginimu (absolventų) ir studentų pasitenkinimo lygiu.

Vietos

Paryžius

Address
Ecole Supérieure de Publicité, de Communication et de Marketing
9 RUE LÉO-DELIBES

75116 Paryžius, Île-de-France, Prancūzija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis