Oficialus aprašymas

Kodėl EDHEC

Sukurta verslininkams ir verslininkams,

EDHEC yra viena iš 15 geriausių Europos verslo mokyklų, veikiančių Lilio, Nicos, Paryžiaus, Londono ir Singapūro miestuose. Visiškai tarptautinis ir tiesiogiai susijęs su verslo pasauliu, EDHEC yra verslo mokykla, o ne verslo mokykla, kurioje kompetencija mokymuose ir moksliniuose tyrimuose daugiausia dėmesio skiriama inovacijoms, skatinančioms verslumą ir kūrybiškumą. "EDHEC" verslui nuo pat gimimo ir verslui skiria visą gyvenimą, gali pertvarkyti ar kurti sėkmingą verslą visur, kur jie dirba.

EDHEC veikia kaip tikra idėjų laboratorija ir sukuria novatoriškus sprendimus, kuriuos vertina įmonės. Mokyklos mokymo filosofija, įkvėpta jos apdovanojimų pelniusių mokslinių tyrimų veiklos, pagrindinis dėmesys skiriamas "mokytis darant".

Mąstysena, kuri nustato mus

EDHEC, sukurtas verslininkams ir verslininkams, per keletą amžių įkūrė pagrindines verslo vertybes.

Mūsų tikslas yra perduoti verslo sėkmės pagrindus naujoms kartoms vadovų ir verslininkų, išplėsti įsitikinimą, kad bendrovės gali turėti teigiamą poveikį ekonomikai ir visai visuomenei.

Nepriklausomybė

Norėdamas apsaugoti savo veiksmų nepriklausomybę per pastaruosius 110 metų, EDHEC remiasi savo ištekliais, kad galėtų finansuoti ir vadovauti jo plėtrai. Ji taip pat vykdo visišką savo akademinės ir mokslinės strategijos autonomiją.

Pragmatizmas

Nuo pat įkūrimo 1906 m. EDHEC sukūrė savo reputaciją pragmatizmu ir mokymo metodu, orientuotu į verslą. Pagrindiniai įrankiai, žinios ir verslo elgsena perduodami vadovų kartoms.

Ne konformizmas

Dėl savo neįprasto modelio, programos turinio ir jo tyrimų vertės, EDHEC skatina savo skirtumus, skatina studentus ir mokytojus mąstyti už dėžutės ir ugdyti jų vadovavimo savybes.

Verslinė dvasia

Verslo mokyklos verslui EDHEC traukia greito mąstymo, išradingų ir išradingų verslininkų ir vadovų kartas, kurie gali pakeisti žaidimo taisykles, kad galėtų pratęsti komandas ir jiems patikėtus projektus.

Atviras mąstymas

Kadangi verslo efektyvumas yra unikalus, EDHEC teikia didelę reikšmę mokymo ir veiklos įvairovei bei kultūrų, profilių, praktikos ir disciplinų deriniui.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

EMBA

EDHEC Business School

„Edhec Executive MBA“ yra trigubai akredituota viena iš geriausių Europos verslo mokyklų. Jis skirtas patyrusiems vadovams, verslininkams ir vyresniesiems vadovams, norin ... [+]

„ Edhec Executive MBA“ yra trigubai akredituota viena iš geriausių Europos verslo mokyklų. Jis skirtas patyrusiems vadovams, verslininkams ir vyresniesiems vadovams, norintiems patirti profesionalų transformaciją. Paryžiaus operoje ar Lilyje įsikūrusi 16 mėnesių darbo programa padės įtvirtinti savo vykdomojo lygio įgūdžius, didinti savimonės ir vadovavimo įgūdžius ir pagilinti savo pasaulinę perspektyvą, kad jūsų organizacijos veikla taptų sudėtinga ir nuolat. besikeičianti verslo aplinka.

Žmonių statymas versle

EDHEC MBA yra subalansuota programa, sukurta verslo jūsų verslui derinant rimtą akademinį indėlį iš patyrusių verslo ekspertų su praktiniu požiūriu į tikruosius verslo gyvenimo iššūkius. Todėl mes sukūrėme programą, kad galėtume pasiūlyti verslo pagrindų derinį asmeninį mokymąsi, kad galėtumėte maksimaliai padidinti vertę ir patirtį pagal savo tikslus.... [-]

Prancūzija Paris Roubaix
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
16 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Pasaulinės MBA studijos

EDHEC Business School

EDHEC Global MBA yra besikeičiančios: sujungiant atitinkamą verslo išsilavinimą su neįkainojamą žmogišką patirtį, tai leidžia jums turėti didelę įtaką jūsų karjerai, jūsų ... [+]

EDHEC Global MBA yra besikeičiančios: sujungiant atitinkamą verslo išsilavinimą su neįkainojamą žmogišką patirtį, tai leidžia jums turėti didelę įtaką jūsų karjerai, jūsų gyvenimui ir aplinkai.

TOP REZULTATAI, KURIUO PASIRINKITE EDHEC

TRUE GLOBAL PATIRTIS

Į klasę paprastai įeina daugiau nei 30 skirtingų tautybių. Programa apima dvi mokymosi ekspedicijas užsienyje.

PERSONALIZUOTA KARJERA KONSULTAI

EDHEC Global MBA CareerSMART programa yra novatoriškas karjeros programa, kuri apima individualų karjeros instruktavimą kiekvienam dalyviui. Mūsų karjeros paslaugos priskiriamos pirmaujančiai Prancūzijos studentų karjeros tarnybų vertinimui ("The Economist 2017").... [-]

Prancūzija Nice Paris Roubaix
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
10 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

EDHEC BUSINESS SCHOOL – MAKE AN IMPACT

Address
393, Promenade des Anglais - BP3116 06202 Nice Cedex 3 - France
Nice, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Prancūzija
Address
16-18 Rue du 4 septembre, 75002 Paris, France
75002 Paris, Île-de-France, Prancūzija
Address
Avenue Gustave Delory, 24
59057 Roubaix, Hauts-de-France, Prancūzija