Read the Official Description

Portas Verslo Mokykla yra verslo mokykla didžiausių Portugalijos universitete, Porto universitetas. Jo misija yra magistro lygio kursus ir pažangios vykdomosios valdymo mokymą, papildomą veiklą mokymo ir nuolatinio dalyvavimą taikomųjų mokslinių tyrimų ir verslo paslaugų srityse.

Portas verslo mokykla suburia įgūdžius ir buvusio EGP-Up ir ISFEP, vykdomosios mokymo projektą, kuris buvo sėkmingai plėtojama per Ekonomikos fakulteto patirtį.

Kaip pagrindinio ištekliaus, Portas Verslo Mokykla turi dėstytojus su ilgą patirtį mokymo ir mokslinių tyrimų, iš Porto (Ekonomikos, inžinerijos, teisės ir psichologijos ir edukologijos fakultetų) universiteto, į kurį pridėta kitų dviejų mokymo kategorijos: vadovams akademinis mokymas ir kietos verslo karjeros ir mokytojai iš užsienio universitetų, ty Šiaurės Amerikos tie (Centrinės Floridos, Masačusetsas, Miami ir Naujojo Orleano) ir Europos tie (Londono verslo mokykla ir Verslo institutas, be kita ko). Šie ryšiai su panašiomis užsienio mokyklų, kurios egzistavo nuo 1988 m, kai kuriais atvejais, užtikrinti aukštą internacionalizavimo jos veikloje.

Portas verslo mokykla

Portas verslo mokykla net turi iš bendrovių ir kitų referencinių organizacijų grupės paramą su lemiamu dalyvavimo mokyklos valdymo organų įsteigimo (Direktorių valdyba ir Valdymo), ir kuri užtikrintų veiksmingą ryšį mokykloje su Portugalijos verslo pasaulyje , Iš įmonių dalyvavimas Porto Business School valdymo modelio labai platesnis, negu pastebėta bet kurioje kitoje Portugalijos verslo mokykla.

Portas verslo mokykla šiuo metu yra taip, kaip pamatinių produktų: tarptautinė dieninių MBA, Magellan MBA ir MBA. Išskyrus šias programas, Portas verslo mokykla net siūlo vienerių metų magistro lygio kursus, trumpą ir vidutinės trukmės vykdomųjų programų, viršutinių valdymo seminarus, už bendrovei mokymo programų ir verslo paslaugų (atrankos ir įdarbinimo kvalifikuotų darbuotojų rinkinį, ir taikomuosius mokslinius tyrimus ir konsultacijas veikla).

Porto Business School Vertybės

  • Tai daro gerai
  • Padaryti Skirtumas
  • Siekti Daugiau
  • Švietimas for Life

Misija

Portas Verslo Mokykla turi misiją, siekiant pagerinti valdymo kokybę ir skatinti pokyčius įmonių ir kitų organizacijų, naudojant pažangias mokymo pašto-baigė lygio, taikomuosius mokslinius tyrimus ir konsultacijas. Portas verslo mokykla ketina siekia plėtoti žinių ir kompetencijų, o už lyderių veiksmų ir įmonių pasaulinėse rinkose konkurencingumo paramos tinklą.

Vizija

Mes siekiame, kad jos būtų lyderių vykdomosios valdymo mokymo, pateikimui įmonių ir Akademijos "Side-by-side į on-going mokymosi procesą ir tarpusavio dėkingi vieną.

Partneriai

Portas Verslo Mokykla palaiko 36 susijusių įstaigų. Taip yra šiuo metu "Porto Business School partneriai:

Akademinės

Portas verslo mokykla

Neakademinis:

Portas verslo mokykla

Akreditacijos

MBA programos Porto Business School yra nešėjai dviejų tarptautinių akreditacijų: AMBA ir EPAS.

Portas verslo mokykla
Programs taught in:
Anglų
Portugalų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Porto Business School

Magellan MBA yra pritaikytos kelionė nuo pat pirmos dienos, puikiai tempa suteikti jums geriausią suma kietųjų ir minkštųjų įgūdžių, nušvitimo ir patirties, kuri leis jum ... [+]

Nuo Porto pasaulyje

Jūsų gyvenimas keičiasi kelionė prasideda čia.

Kartais kelionė yra tik kažko didesnio pradžia.

Verslininkų miesto Porto yra antras pagal dydį Portugalijos miestas ir vienas svarbiausių šalies ekonomikos ir pramonės centras.

Glaudžiai susijęs su prekybos ir meilė laisvės - tiek daug, kad ji vadinasi Miestas Invicta (nepralaimi Miestas), Portas yra žinomas dėl savo istorinio centro pakabukai (UNESCO pasaulio paveldas nuo 1996), bet ir jo dinamiškumo - į 21st- amžiaus Portas yra modernus ir gyvybingas miestas, kuris niekada nesustoja. Jos žalios erdvės ir sporto aikštelės, jos išsamų viešojo transporto sistema ir jos užimtas kultūros ir naktinio gyvenimo tampa įdomus ir jaudinantis miestas, 24 valandas per parą.... [-]

Portugalija Porto
February 2019
Dieninės
1 metai
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Porto Business School | Institutional video

Make change happen

Location address
Avenida Fabril do Norte, 425
Matosinhos
Portugal

Porto, Porto District, 4460-312 PT
Social Media