Oficialus aprašymas

Portas Verslo Mokykla yra verslo mokykla didžiausių Portugalijos universitete, Porto universitetas. Jo misija yra magistro lygio kursus ir pažangios vykdomosios valdymo mokymą, papildomą veiklą mokymo ir nuolatinio dalyvavimą taikomųjų mokslinių tyrimų ir verslo paslaugų srityse.

Portas verslo mokykla suburia įgūdžius ir buvusio EGP-Up ir ISFEP, vykdomosios mokymo projektą, kuris buvo sėkmingai plėtojama per Ekonomikos fakulteto patirtį.

Kaip pagrindinio ištekliaus, Portas Verslo Mokykla turi dėstytojus su ilgą patirtį mokymo ir mokslinių tyrimų, iš Porto (Ekonomikos, inžinerijos, teisės ir psichologijos ir edukologijos fakultetų) universiteto, į kurį pridėta kitų dviejų mokymo kategorijos: vadovams akademinis mokymas ir kietos verslo karjeros ir mokytojai iš užsienio universitetų, ty Šiaurės Amerikos tie (Centrinės Floridos, Masačusetsas, Miami ir Naujojo Orleano) ir Europos tie (Londono verslo mokykla ir Verslo institutas, be kita ko). Šie ryšiai su panašiomis užsienio mokyklų, kurios egzistavo nuo 1988 m, kai kuriais atvejais, užtikrinti aukštą internacionalizavimo jos veikloje.

Portas verslo mokykla

Portas verslo mokykla net turi iš bendrovių ir kitų referencinių organizacijų grupės paramą su lemiamu dalyvavimo mokyklos valdymo organų įsteigimo (Direktorių valdyba ir Valdymo), ir kuri užtikrintų veiksmingą ryšį mokykloje su Portugalijos verslo pasaulyje , Iš įmonių dalyvavimas Porto Business School valdymo modelio labai platesnis, negu pastebėta bet kurioje kitoje Portugalijos verslo mokykla.

Portas verslo mokykla šiuo metu yra taip, kaip pamatinių produktų: tarptautinė dieninių MBA, Magellan MBA ir MBA. Išskyrus šias programas, Portas verslo mokykla net siūlo vienerių metų magistro lygio kursus, trumpą ir vidutinės trukmės vykdomųjų programų, viršutinių valdymo seminarus, už bendrovei mokymo programų ir verslo paslaugų (atrankos ir įdarbinimo kvalifikuotų darbuotojų rinkinį, ir taikomuosius mokslinius tyrimus ir konsultacijas veikla).

Porto Business School Vertybės

  • Tai daro gerai
  • Padaryti Skirtumas
  • Siekti Daugiau
  • Švietimas for Life

Misija

Portas Verslo Mokykla turi misiją, siekiant pagerinti valdymo kokybę ir skatinti pokyčius įmonių ir kitų organizacijų, naudojant pažangias mokymo pašto-baigė lygio, taikomuosius mokslinius tyrimus ir konsultacijas. Portas verslo mokykla ketina siekia plėtoti žinių ir kompetencijų, o už lyderių veiksmų ir įmonių pasaulinėse rinkose konkurencingumo paramos tinklą.

Vizija

Mes siekiame, kad jos būtų lyderių vykdomosios valdymo mokymo, pateikimui įmonių ir Akademijos "Side-by-side į on-going mokymosi procesą ir tarpusavio dėkingi vieną.

Partneriai

Portas Verslo Mokykla palaiko 36 susijusių įstaigų. Taip yra šiuo metu "Porto Business School partneriai:

Akademinės

Portas verslo mokykla

Neakademinis:

Portas verslo mokykla

Akreditacijos

MBA programos Porto Business School yra nešėjai dviejų tarptautinių akreditacijų: AMBA ir EPAS.

Portas verslo mokykla
Programos mokomos:
  • Anglų
  • Portugalų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Porto Business School

„Magellan“ MBA yra pritaikyta kelionė nuo pat pirmos dienos, kad būtų suteikta jums geriausių sunkių ir minkštųjų įgūdžių, apšvietos ir patirties, kuri leis išplėsti savo ... [+]

Tarptautinė, dieninio ir vienerių metų lanksti programa, skatinanti karjeros plėtrą Porto (Portugalija), viename iš sparčiai augančių Europos technologijų centrų.

Naršykite naują pasaulį ir naują

„Magellan“ MBA yra pritaikyta kelionė nuo pat pirmos dienos, kad būtų suteikta jums geriausių sunkių ir minkštųjų įgūdžių, apšvietos ir patirties, kuri leis išplėsti savo karjeros ribas visame pasaulyje.

Vienerių metų intensyvi tarptautinė MBA programa, bendrai akredituota AMBA - magistrantūros asociacija ir EFMD - Europos valdymo plėtros fondas (EPAS) vienoje iš geriausių Europos verslo mokyklų - Porto Business School .

Programa, kurios rezultatas - 30 metų patirtis, kuriai būdinga mažų klasių galia, leidžianti nukreipti asmeninį dėmesį ir mokytis, kurią skatina tai, kad daugelis dėstytojų turi daktaro laipsnį iš geriausių Europos ir JAV universitetų arba yra vadovai.... [-]

Portugalija Porto
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba