ISG Business & Economics School

Įvadas

Oficialus aprašymas

ISG | Verslas ir ekonomika mokykla užgultų nuo 1978 kaip atskaitos mokyklos mokymo valdymą Portugalijoje kontekste. Tarp verslo mokyklų, projekto iniciatyvinė grupė | Verslas ir ekonomika Mokyklos, išsiskiria savo novatorišką tarpdisciplininį mokymą, pritaikytą prie realių poreikių darbo rinkoje.

Į ISG | Verslas ir ekonomika mokykla, Švietimo valdymo, atsižvelgiant į pagrindinius veiksnius, profesinio pobūdžio, integruojant žinias su praktika, ir griežtumo su EEE, atspindintis sudėtingus iššūkius, su kuriais susiduria vadovams jų kiekvieną dieną.

ISG | Verslas ir ekonomika mokykla dėmesys savo veiklą artėja prie verslo aplinkos, ypač per partnerystę su nacionalinėmis bendrovių, turinčių didelę bazę rinkos diegimo.

ISG | Verslas ir ekonomika mokykla kuriant sąveikas statymą už aukštąjį mokslą, galėtų išlaikyti dėmesį mokslinio komponento, kreiptis į kitų formų žinias vis daugiau dėmesio skiriama profesinio ir optinės know-how.

ISG yra aprūpintos modernia ir funkcinių švietimo įstaigose featuring neabejotinai vienas iš labiausiai turtinga plotų santykiai / studento mūsų University Park.

Vietos

Lisabona

ISG - Instituto Superior de Gestão

Address
Av. Marechal Craveiro Lopes nº2
1700-284 Lisboa - Portugal

1700-284 Lisabona, Lisabona, Portugalija
Interneto svetainė
Telefonas
+351 21 751 3700