Oficialus aprašymas

ISG | Verslas ir ekonomika mokykla užgultų nuo 1978 kaip atskaitos mokyklos mokymo valdymą Portugalijoje kontekste. Tarp verslo mokyklų, projekto iniciatyvinė grupė | Verslas ir ekonomika Mokyklos, išsiskiria savo novatorišką tarpdisciplininį mokymą, pritaikytą prie realių poreikių darbo rinkoje.

Į ISG | Verslas ir ekonomika mokykla, Švietimo valdymo, atsižvelgiant į pagrindinius veiksnius, profesinio pobūdžio, integruojant žinias su praktika, ir griežtumo su EEE, atspindintis sudėtingus iššūkius, su kuriais susiduria vadovams jų kiekvieną dieną.

ISG | Verslas ir ekonomika mokykla dėmesys savo veiklą artėja prie verslo aplinkos, ypač per partnerystę su nacionalinėmis bendrovių, turinčių didelę bazę rinkos diegimo.

ISG | Verslas ir ekonomika mokykla kuriant sąveikas statymą už aukštąjį mokslą, galėtų išlaikyti dėmesį mokslinio komponento, kreiptis į kitų formų žinias vis daugiau dėmesio skiriama profesinio ir optinės know-how.

ISG yra aprūpintos modernia ir funkcinių švietimo įstaigose featuring neabejotinai vienas iš labiausiai turtinga plotų santykiai / studento mūsų University Park.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Portuguese (Portugal)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

ISG Business & Economics School

Į organizacinės kompetencijos MBA siekiama išplėsti žinias apie dalyvių organizacinių kompetencijos srityje, taikant integruotą ir įvairių sričių perspektyvą. Kursas buvo ... [+]

Į organizacinės kompetencijos MBA siekiama išplėsti žinias apie dalyvių organizacinių kompetencijos srityje, taikant integruotą ir įvairių sričių perspektyvą. Kursas buvo sukurta siekiant suteikti naujų gebėjimų visiems profesionalams, kurie nori mokyti modelių kompetencijos organizacijomis.

Posėdžiai struktūrizuotas siekiant skatinti sprendimų priėmimo pajėgumus ir išspręsti visas sudėtingas organizacines problemas. Užsiėmimai vyksta mokytojų su tarptautine programą ir jo aukštų akademinių standumo ir mokymo įgūdžius.

Tikslai

Programos tikslas yra ugdyti bendruosius valdymo įgūdžius ir profesinį augimą studentų, teikti žinių ir įgūdžių, siekiant patenkinti veikia didelę organizaciją iššūkius.... [-]

Portugalija Lisbon
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
240 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

ISG - Instituto Superior de Gestão