University of Cape Town Graduate School of Business

Įvadas

Oficialus aprašymas

Prisijunkite prie mūsų vienoje iš artėjančių virtualių informacijos sesijų, kad sužinotumėte daugiau apie mūsų programas. Sužinokite daugiau čia.

University of Cape Town Graduate School of Business (GSB) yra tarptautiniu mastu žinoma kaip viena iš nedaugelio Afrikoje veikiančių verslo mokyklų, turinti prestižinę trikampio akrobatinę akreditaciją su EQUIS (Europos valdymo plėtros fondo), AACSB (asociacijos Advance Collegiate Schools of Business) ir AMBA (MBA asociacija).

GSB, kaip aukščiausia mokykla, turinti daugiau nei penkis dešimtmečius besivystančios rinkos patirties, yra atsakinga už savo socialinį, politinį ir ekonominį kontekstą. Tai mokymas, mokymasis ir tyrimai yra skirti ekonomiškai klestėti, teisingiau ir labiau integruotam žemynui kurti. Mokykla nuolatos investuoja į kokybišką stipendiją ir stiprią partnerystę, kuri remia šiuos tikslus tokiomis iniciatyvomis kaip Allan Grey centras, atsakingas už vertybes, ir "Bertha" socialinių inovacijų ir verslumo centras, "Raymond Ackerman" verslumo plėtros akademija, "MTN Solution Space" .

Mūsų aukščiausio lygio akademinės programos yra sukurtos siekiant tobulinti profesines žinias, ugdyti lyderystės gebėjimus ir suteikti žmonėms įgūdžių bei pasitikėjimo, reikalingo naujoviškoms naujoms idėjoms išplėsti į finansiškai pagrįstus ilgalaikius plėtros sprendimus.

Mūsų pasiūlyme yra:

  • Vadybos praktikos antrosios pakopos studijų diplomas (PGDip)
  • Verslo administravimo magistras (MBA)
  • Meistras verslo administravimo specializuojasi vykdomosios vadybos (EMBA)
  • Komercijos magistras plėtros finansų srityje (MCOM)
  • Filosofijos magistras, kuri specializuojasi įtraukų inovacijų srityje (MPHIL)
  • Filosofijos daktaras specializuojasi verslo administravimo (doktorantūros)

Vietos

Keiptaunas

Address
GSB International Relations
Breakwater campus
8 Portswood Road
V&A Waterfront

8000 Keiptaunas, Vakarų kyšulys, Pietų Afrikos Respublika

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis