Oficialus aprašymas

EFMD Equis Accredited AACSB Accredited

50424_BANNER-1-01.jpg

Neumann verslo mokykla yra Peru valstybės pripažinta antrosios pakopos mokykla, įgaliota veikti pagal rezoliuciją Nr. 400-2012-CONAFU ir licenciją SUNEDU pagal Rezoliuciją 163-2018-SUNEDU / CD, įrodžiusi atitiktį Pagrindinės kokybės sąlygos.

Šiuo metu magistrantūros mokyklą reguliuoja Nacionalinė universitetinio švietimo vadovybė, laikosi Statuto pritaikymo prie naujo Universiteto įstatymo Nr. 30220 ir laikėsi savo institucijų registracijos SUNEDU.

Daugiau nei infrastruktūra

EP Neumann turi savo institucinę būstinę Tacna - Peru centre, kur klasėse yra naujausios technologijos, Scape biblioteka, kompiuterių laboratorija, administracinės įstaigos, be kitų paslaugų, leidžiančių sukurti vientisą pasiūlymą. studentams.

Institucinė vizija

Atpažįstama už mūsų akademinę kokybę ir pažangių technologijų naudojimą kuriant tarptautines programas

Institucinė misija

Sukurti mokymosi erdvę įgūdžių, kurie suteikia pridėtinę vertę asmeniui ir jų organizacijai, plėtrai.

BANNER-4-01

Instituciniai tikslai

Treniruokitės, specializuojasi ir tobulinkite profesionalus, kurie konkuruoja ieškodami kompetencijos, remdamiesi etikos principais; kad jie būtų palaikomi, teisingi ir demokratiški; ir kad jie įsipareigoja mūsų visuomenei ir pagarbai aplinkai.

Skatinti, skleisti ir plėtoti mokslinius tyrimus mokytojams ir studentams, siekiant naujovių ir didinti žinias, susijusias su siūlomais specialybėmis.

Įsigykite nuolatinį mokytojų, studentų ir absolventų tobulinimą.

Bendradarbiaudami su visuomene ir jos institucijomis tiriant ir sprendžiant nacionalines problemas per savo veiklą; pirmenybę teikiant mokslinių žinių perdavimui mažiau palankioms visuomenės grupėms.

Atlikti prekių ir paslaugų gamybos veiklą, padedančią patenkinti mūsų šalies ekonominius ir socialinius poreikius, skatinti mokytojų ir studentų dalyvavimą jose.

Be to, ji gali vykdyti visus tuos teisėtus ir be jokių apribojimų teisės aktus ir sutartis, kaip prekių pirkimas ir pardavimas, ir paslaugų teikimas apskritai.

Institucijos principai

Mokslinių ir technologinių žinių kūrimas ir sklaida, tiek tarnaujant vientisam žmogaus vystymuisi.

Lygybės paieška, aukštų etinių vertybių patvirtinimas ir paslaugos bendruomenei jos tobulinimui ir plėtrai.

Mąstymo, kritikos, išraiškos ir mokymo laisvė.

Akademinė, ekonominė, normatyvinė ir administracinė autonomija, užtikrinanti jos tobulinimą ir plėtrą.

Kokybės tikslai

Sisteminti nuolatinį procesų tobulinimą, siekiant užtikrinti akademinės ir administracinės veiklos efektyvumą, efektyvumą ir kontrolę.

Skatinti kultūrą, skatinančią mokymąsi ir žmogiškųjų gebėjimų ugdymą, ir geriau panaudoti fizinius organizacijos išteklius.

Akademinę programą diferencijuokite pagal jos efektyvumą siekiant patenkinti studentų lūkesčius, kurie garantuoja jų profesinės vertės padidėjimą.

Programos mokomos:
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Neumann

Susitarimas tarp Marconi tarptautinio universiteto ir Neumann magistrantūros, sukuria mechanizmus, leidžiančius studentams tarptautinio magistro verslo administravimo mag ... [+]

„Marconi International University“ - MIU yra Amerikos universitetas, įsikūręs Majamyje - Floridoje, kuris siūlo oficialius bakalauro ir antrosios pakopos universitetinius kursus internetu arba tiesioginiu režimu ir anglų kalba.

Universitetas yra pasiryžęs patenkinti nacionalinių ir tarptautinių studentų poreikius dėka didaktinio požiūrio, pagrįsto tarpdisciplininių žinių, įgūdžių ir kompetencijų ugdymu, rengiant mokinius susidurti su visuotiniais pokyčiais ir teisingai taikyti savo akademines žinias profesinėje aplinkoje. ,

MIU turi oficialią Floridos švietimo departamento licenciją - nepriklausomos švietimo komisijos (CIE) licenciją, kurią akreditavo ACICS - akreditavimo taryba nepriklausomoms kolegijoms ir mokykloms - www.acics.org.... [-]

Peru Tacna
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Neumann

Neumann Business School“ sukūrė tarptautinį kokybės magistro laipsnį, kuris atitinka tarptautinio išsilavinimo standartus ir suburia žymius tarptautiniu mastu žinomus Tac ... [+]

Neumann Business School“ sukūrė tarptautinį kokybės magistro laipsnį, kuris atitinka tarptautinio išsilavinimo standartus ir suburia žymius tarptautiniu mastu žinomus Tacna miesto eksponentus. Tai tarptautinė MBA, kuri sujungia trijų išskirtinių švietimo įstaigų Čilėje, Ispanijoje ir Peru akademinę kokybę.

Tarp šio akademinio pasiūlymo privalumų yra mokymo komanda, tarptautinė kelionė į Bogotą per savaitę, tuo pačiu metu vykdomas disertacija, internetinė mokymosi platforma, klasių perdavimas ir registravimas internete, prieiga prie interneto. AACSB, AAPBS, CLADEA ir EFMD narystės privalumais.... [-]

Peru Tacna
Kovas 2020
Ispanų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Neumann Escuela de Negocios

Neumann Business School
Address
Av. Bolognesi 987
Tacna, Tacna, Peru
Interneto svetainė
Telefonas
+51 52 426114