Oficialus aprašymas

Suleman Dawood School of Business (SDSB) per metus

Verslo mokykla, įkurta 1986 metais, buvo pirmasis iš ties Lahoro universiteto vadybos mokslų (LUMS) mokyklose.

Už sudėtingas ir atitinkamos mokymo programos poreikis pasiūlė konkrečių atvejų tyrimus, o ne įprastų paskaitų naudoti perteikti žinias. Šis sprendimas parėmė glaudžiai bendradarbiaujant su Harvard Business School ir Vakarų Ontarijo universiteto (UWO), kurie abu yra pionieriai šioje mokymo filosofija.

Tuo pačiu metu, įsipareigojimas į akademinės ir profesinės kompetencijos remia kviestiniais komitetas, kurį sudaro mokslininkai ir administratoriams iš visame pasaulyje žinomų universitetų ir institucijų, įskaitant Harvardo, UWO, DTD, Cambridge, Stanfordo, McGill ir Azijos vadybos institutas.

Mokykla siūlo įvairias programas, įskaitant intensyvaus dieninių MBA, savaitę-end vykdomosios MBA, kurso pagrindu doktorantūros Vadybos ir bakalauro programų su didžiųjų Apskaitos ir finansų ir vadybos mokslo. Be to, Rausing vykdantysis plėtros centras (REDC) siūlo trumpalaikei programas vadovai. Mokykla taip pat vykdo griežto ekonominio ir valdymo tyrimai per strateginių sektorių tyrimų centro, Socialinės įmonės plėtros centras ir byla tyrimų centras.

LUMS palaiko glaudžius ryšius su verslo pasauliu, kuris veikia kaip patarimų ir informacijos šaltinis. Ši sąveika ne tik padeda išlaikyti mokymo, susijusią su verslo organizacijų poreikius, bet taip pat užtikrina, kad studentai yra veikiami verslo pasaulyje dinamiką.

Verslo lyderiai aktyviai bendrauti su tiek dėstytojų ir studentų per dažnus vizitus, seminarus ir lektorių ir jų perspektyvos praturtinti klasėje patirtį. Be to, pramonės ryšiai yra stiprinama MBA fakultetas dalyvavimo mokymo ir mokymo vykdomiesiems plėtros programas, kurios kasmet dalyvauja daugiau nei 2000 vadovų ir vadybininkų iš verslo pasaulio.

Mes siekiame suteikti įvairius švietimo poreikius kultūriškai įvairų ir geografiškai išsklaidyta studentų kūno rengiant juos akademiškai asmeniškai ir profesionaliai, ir suteikiant jiems prieigą prie galimybių padaryti skirtumą.

Trys dešimtmečiai ir vyresni 2000 absolventai vėliau ji klasifikuojama kaip viena iš geriausių verslo mokyklų regione. SDSB toliau bus pirmasis pasirinkimas studentams Pietų Azijoje. Tai, ką daro partnerystę su SDSB verta stengtis.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Suleman Dawood School of Business

Verslo administravimo (MBA) programa ne Suleman Dawood School of Business (SDSB) ne LUMS magistro suteikia intensyvi ir reikalauja akademinę patirtį, įtraukiant du metų d ... [+]

Kodėl LUMS MBA?

"Įstojau LUMS vasarą 1991 senajame universitete. Mūsų vasaros orientacijos, be kita ko, buvome supažindinti su kompiuteriais ir atsižvelgiant į du diskus kas! Atvykstant iš tradicinių kabinetai fone, byla mokymo metodas jaučiamas bauginanti. Man pasisekė, kad buvo mokoma pagal steigimo fakulteto LUMS, su mažiau nei 100 studentų apie miesteliu. Aš visą gyvenimą draugystę per savo kartą LUMS. Nors WAC buvo atgal pertraukiklis iš Halwa Puri pusryčiais suvilioti nuolat mus vyksta, o ne pamiršti vidurnakčio krepšinio rungtynes. Ar ne tai daro visi vėl! "

Aali Shafi MBZ 1993, vykdantysis viceprezidentas ir verslo vadovas, MCB bankas Ltd.

"Būdamas verslininkas, turiu patirties, kad LUMS tinklo pirmų rankų paramą. Tai puiku turėti ryšius ir draugų beveik kiekviena įmonė Pakistane. LUMS absolventai yra visada labai palaikė ir jūs galite lengvai gauti galimybę aikštelėje savo produktus kaip verslininkas. "... [-]

Pakistanas Lahoras
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba