Oficialus aprašymas

Per pastaruosius 40 metų „ Roterdamo vadybos mokykla“ Erasmus universitetas tvirtai įsitvirtino kaip viena iš pirmaujančių Europos verslo mokyklų.

Dar ilgai, kol „pasaulinis“ tapo svarbiu verslo švietimo aprašu, RSM studentai, dėstytojai ir darbuotojai jau atspindi globalizacijos pasaulio įvairovę.

Kaip ir mūsų priimančioji šalis, viena iš garsiausių tarptautinių prekybos šalių, RSM toliau plėtoja ir internacionalizavo, stiprindama savo, kaip vienos iš tarptautinių ir novatoriškiausių verslo mokyklų, statusą.

RSM siūlo išskirtinę intelektinę kultūrą. Manome, kad vadovavimą galima mokyti per intelektualų ir praktinį iššūkį. Manome, kad sunkumai, su kuriais susiduriama dirbant įvairiose komandose, skatina kūrybiškus naujus požiūrius versle. Mes džiaugiamės abipusiais, palaikančiais santykiais su tarptautinėmis kompanijomis. Ir mes skatiname lanksčią, plačią ir kartais piktybinę mąstyseną verslo praktikos ir mokslinių tyrimų klausimais.

Šis išskirtinis požiūris padėjo RSM sukurti aukščiausio lygio programų portfelį, taip pat vieną iš didžiausių ir produktyviausių pasaulio valdymo fakultetų.

18626_IMG_0011.jpg

RSM metodas

RSM lyderystės ugdymas yra apie intelektualinio ir asmeninio potencialo realizavimą. Čia jums bus intelektualiai iššūkis aukščiausio lygio akademinis turinys ir vadovaujant aukščiausiems verslo mąstytojams: dėstytojai, kurie remiasi ilgamete patirtimi dirbdami organizacijoms, ir įžvalgos iš savo tyrimų. Jūs iššūkis mums: apklausiate faktus, kaip jie pateikiami, ir kritiškai vertinant prielaidas. Ir jūs patys iššūkitės: susiduriate su savo apribojimais, stumdami praeities ribas, atrasdami, kas iš tikrųjų skatina jūsų elgesį ir kitus.

Norint įgyti įgūdžių, kad pirmaujančios idėjos taptų išskirtiniais verslo rezultatais, reikia imtis veiksmų. Visos programos suteikia studentams galimybę veikti pagal savo idėjas realioje ar imituotoje verslo aplinkoje, nuo įmonių asociacijų ir stažuočių iki faktinių konsultavimo projektų, tarptautinių kelionių ir dalyvavimo klubuose ir studentų valdomose konferencijose.

RSM įvairovė vertinama ne tik, bet ir skatinama bei plėtojama. Unikaliai atviroje ir kooperatyvinėje aplinkoje rasite erdvę ieškoti naujų mąstymo būdų, įkvėpimo iššūkį idėjoms ir galiausiai, kaip savo ateities lyderio verslui potencialą.

18627_IMG_0435.jpg

Faktai

Kaip viena didžiausių Europos tarptautinių verslo mokyklų, RSM savo programų, paslaugų ir akademinės veiklos portfelį pasiekia plačią tarptautinę ateities ir dabartinių lyderių auditoriją.

Darbuotojai ir dėstytojai nuolat atnaujina verslo ugdymo ir žinių kūrimo naujoves, atitinkančias mūsų institucinę misiją:

RSM mission

RSM didžiuojamės galėdami teigti:

 • Daugiau nei 40 metų patirtį verslo ir vadybos srityje.
 • Viena iš 3 geriausių Europos mokslinių tyrimų infrastruktūrų.
 • Nuolatinis Europos aukščiausio lygio verslo mokyklų reitingas.
 • Tarp 1% mokyklų visame pasaulyje yra „Triple Crown“ akreditacija.
 • Kasmet mokoma daugiau kaip 1200 vadovų.
 • 7500 bakalauro ir magistrantūros studentų.
 • 29 000 absolventų aktyviai dirba visame pasaulyje.
 • Vienas iš didžiausių ir labiausiai cituojamų verslo mokyklų fakultetų: 250 vyresniųjų mokslo darbuotojų ir 100 daktaro laipsnių. studentams.
 • 30 mokslinių tyrimų centrų ir iniciatyvų.
 • 100 partnerių mokyklų.

18628_rotterdambynight.jpg

Programos mokomos:
 • Anglų
 • Olandų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

EMBA

Rotterdam School of Management | Erasmus University

"Global Executive OneMBA" yra vienintelė "Executive MBA" programa, sukurta lygiomis pajamomis iš penkių pagrindinių verslo mokyklų, įsikūrusių Azijoje, Europoje, Šiaurės ... [+]

Kodėl RSM Global OneMBA?

Penki mokyklos. Keturi žemynai. OneMBA. " Global Executive OneMBA" yra vienintelė "Executive MBA" programa, sukurta lygiomis pajamomis iš penkių pagrindinių verslo mokyklų, įsikūrusių Azijoje, Europoje, Šiaurės Amerikoje ir Pietų Amerikoje. Ši prestižinė 21 mėnesių trukmės modulinė programa, sukurta vyresniesiems vadovams ir specialistams, suteikia jums galimybę patirti verslą per svarbiausių pasaulio ekonominių regionų objektyvą, todėl nepakenks jo žinių, vadovavimo gebėjimų, pasaulinių tinklų ir tarptautinių verslo atveju, kai tai vyksta, kaip tai vyksta.

Mokymo programa yra mokoma anglų kalba ir suprojektuota vienodai iš penkių aukščiausio lygio verslo mokyklųPasaulinis komandos darbas klasėje iš 100 geografiškai išplitusių vadovųKeturios savaitės trukmės pasaulinės rezidencijos vyko keturiuose skirtinguose žemynuoseSusivienijusi išsivysčiusios ekonomikos su kylančiomis rinkomisLankstus, neakivaizdinis formatas, skirtas vadovams, dirbantiems didelės paklausos pozicijoseProjektai, skirti sukurti aiškią pridėtinę vertę įmonių rėmimuiVienuolika vietinių rezidencijų Roterdame su Europos OneMBA kohortaŽvilgsnis į programą... [-]
Olandija Rotterdam
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
21 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Rotterdam School of Management | Erasmus University

Kuriant ateitį reikia daugiau nei žodžių ir vizitinių kortelių. Kaip vykdomoji asociacija, jūs tiksliai žinote, ką mes turime omenyje. ... [+]

Kalbant apie lyderius, pritraukti savo karjerą į RSM.

Kuriant ateitį reikia daugiau nei žodžių ir vizitinių kortelių. Kaip vykdomoji asociacija, jūs tiksliai žinote, ką mes turime omenyje. Sėkmė imasi didelių idėjų ir ryškios lyderystės. Ji priima kritiką, daugiausia dėmesio skiriant tvariems sprendimams, kurie ilgainiui sukuria vertę. Tai užima stiprią specialistų tinklą, kuris yra pasirengęs imtis didelių veiksmų ir nori padėti jums padaryti tave. Tai visos laikui brangios Olandijos vertybės, kurios šimtmečius pastatė stiprią karjerą visame pasaulyje. O RSM, jūs gausite tiesiogiai iš tokio vertingo mąstymo - tai įkvėptas į visus mūsų neakivaizdinės MBA programos aspektus, kurie yra mokomi anglų kalba, tarptautinėje verslo kalboje. Sužinokite, kaip pritaikyti olandų vertybes tarptautiniam verslo ugdymui Europoje išplės jūsų įtaką ir paskatinsite savo karjerą toliau, nei jūs kada nors galvojau. Štai ką jūs atrasite Roterdamo vadybos mokykloje, Erasmo universitete.... [-]

Olandija Rotterdam
Sausis 2020
Anglų
Ištęstinės
22 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vienerių metų MBA

Rotterdam School of Management | Erasmus University

Mūsų tarptautinė MBA suteikia jums daugiau nei nauja eilutė apie jūsų gyvenimo aprašymą. Tai suteikia jums profesinį pasą norimam karjerą bet kurioje pasaulio vietoje. ... [+]

Kodėl Roterdamas MBA?

Tegu olandų mąstymas paskatins tavo karjerą.

Mūsų tarptautinė MBA suteikia jums daugiau nei nauja eilutė apie jūsų gyvenimo aprašymą. Tai suteikia jums profesinį pasą norimam karjerą bet kurioje pasaulio vietoje.

Sėkmingas verslas reikalauja daugiau nei žinoti faktus. Tai apima pasaulinę perspektyvą, novatorišką požiūrį, kritišką protą ir dėmesio bendradarbiavimui bei tvarumui. "RSM" projektuojame kiekvieną klasę atsižvelgdami į šias vertybes.

Tai olandiškas būdas verstis verslu. Tai išlaikė mūsų fakulteto ir mūsų MBA absolventų prieš tendencijas, rinkos pokyčius ir verslo aplinka dešimtmečius. Ir toliau skatina asmenines ir profesines sėkmes Europoje ir visame pasaulyje.... [-]

Olandija Rotterdam
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

RSM MBA alumni stories:

RSM Corporate video

Highlights of the Full-time MBA

Global Executive OneMBA – European residency

Location address
Burgemeester Oudlaan 50
3062 PA

Rotterdam, South Holland, NL
Social Media