Read the Official Description

Per pastaruosius 40 metų, Roterdamas vadybos mokykla, Erasmus universitetas jau įsitvirtino savo reputaciją kaip vieną iš pirmaujančių Europos verslo mokyklų.

Ilgalaikė iki "globalus" tapo svarbiu deskriptorius verslo išsilavinimą, RSM anketa studentams, dėstytojams ir kitiems darbuotojams jau buvo atspindintis globalizuotame pasaulyje įvairovę.

Tiesiog kaip ir mūsų priimančiosios šalies, vienas iš labiausiai žinomų pasaulio tarptautinės prekybos tautų, RSM ir toliau plėsti ir internacionalizuoti, klijavimo savo statusą, kaip vieną iš labiausiai Europos tarptautinių ir novatoriškų verslo mokyklų.

RSM siūlo savitą intelektinę kultūrą. Mes tikime, kad lyderystė gali būti mokomi per intelektinės ir praktinės iššūkį kartu. Mes tikime, kad patirtų sunkumų dirbant įvairių komandų skatina kūrybinius naujus požiūrius į verslą. Mums patinka abipusis, palaikomojo santykius su daugianacionalinių bendrovių. Ir mes skatiname lanksčią, platų ir kartais ikonoklastinis mąstysena klausimais verslo praktikos ir mokslinių tyrimų.

Tai skiriasi požiūris padėjo RSM įsteigti aukščiausią reitingą programų portfelį, taip pat viena iš didžiausių ir labiausiai vaisingos pasaulio valdymo fakultetų.

RSM požiūris

Tuo RSM, vadovavimas plėtra yra apie intelektinės ir asmeninio potencialo realizavimo. Čia jums bus intelektualiai iššūkį aukščiausio lygio akademinio turinio, ir pagal ryškiausią verslo mąstytojų kryptimi fakulteto, kurie padaryti dėl metų darbo patirtį organizacijoms, taip pat įžvalgos iš savo mokslinių tyrimų. Jūs meta mums iššūkį: apklausos faktus, kaip jie pateikiami ir kritiškai įvertinti prielaidas. Ir jums bus iššūkis sau: susiduriame savo ribotumą, stumti praeities ribas, atrasti, kas tikrai varo savo elgesį, ir kad kitiems.

Plėtoti įgūdžius, kad būtų galima įjungti pirmaujančių idėjas išskirtinius rezultatus versle, reikia imtis priemonių. Visos programos suteikia studentams apimties veikti savo idėjas tikri arba apsimestiniai verslo aplinkoje, iš įmonės associateships ir stažuočių faktines konsultavimo projektus, tarptautinės kelionės ir dalyvavimo klubuose ir studentų valdoma konferencijose.

Tuo RSM, įvairovė yra ne tik vertinami, jis yra skatinamas ir plėtojamas. Be unikaliai atvirą ir bendradarbiavimo aplinkoje, jūs rasite vietos ieškoti naujų mąstymo būdų, įkvėpimas iššūkis idėjas, ir galiausiai, apimtis plėtoti kaip ateities lyderis versle savo potencialą.

Faktai ir skaičiai

Kaip vieną iš didžiausių Europos tarptautinių verslo mokyklų, RSM pasiekia platus tarptautinis auditoriją ateitį ir dabartinių lyderių per savo portfelį programų, paslaugų ir akademinės veiklos.

Darbuotojai ir dėstytojai pareikšti nuolat naujoves į abi verslo švietimo ir žinių kūrimą laikantis mūsų institucinės misijos:

Tuo RSM, mes didžiuojamės, kad teiginys:

Daugiau nei 40 metų patirtį verslo ir vadybos išsilavinimą Vienas iš Europos aukščiausio 3 mokslinių tyrimų infrastruktūra Nuoseklus reitingą tarp Europos geriausių verslo mokyklų pakopos Tarp 1% mokyklų visame pasaulyje su Triple Crown akreditacija vieta Daugiau nei 1200 vadovų kasmet švietimas 7500 bakalauro ir magistrantūros studentai 29,000+ absolventai aktyvus visame pasaulyje Vienas iš didžiausių ir dažniausiai cituojamų pasaulio verslo mokyklų dėstytojų: 250 vyresnieji mokslo darbuotojai ir 100 doktorantai 30 mokslinių tyrimų centrų ir iniciatyvos 100 + mokyklos partnerės

Programs taught in:
Anglų
Olandų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

EMBA

Rotterdam School of Management | Erasmus University

"Global Executive OneMBA" yra vienintelė "Executive MBA" programa, sukurta lygiomis pajamomis iš penkių pagrindinių verslo mokyklų, įsikūrusių Azijoje, Europoje, Šiaurės ... [+]

Kodėl RSM Global OneMBA?

Penki mokyklos. Keturi žemynai. OneMBA. " Global Executive OneMBA" yra vienintelė "Executive MBA" programa, sukurta lygiomis pajamomis iš penkių pagrindinių verslo mokyklų, įsikūrusių Azijoje, Europoje, Šiaurės Amerikoje ir Pietų Amerikoje. Ši prestižinė 21 mėnesių trukmės modulinė programa, sukurta vyresniesiems vadovams ir specialistams, suteikia jums galimybę patirti verslą per svarbiausių pasaulio ekonominių regionų objektyvą, todėl nepakenks jo žinių, vadovavimo gebėjimų, pasaulinių tinklų ir tarptautinių verslo atveju, kai tai vyksta, kaip tai vyksta.

Mokymo programa yra mokoma anglų kalba ir suprojektuota vienodai iš penkių aukščiausio lygio verslo mokyklųPasaulinis komandos darbas klasėje iš 100 geografiškai išplitusių vadovųKeturios savaitės trukmės pasaulinės rezidencijos vyko keturiuose skirtinguose žemynuoseSusivienijusi išsivysčiusios ekonomikos su kylančiomis rinkomisLankstus, neakivaizdinis formatas, skirtas vadovams, dirbantiems didelės paklausos pozicijoseProjektai, skirti sukurti aiškią pridėtinę vertę įmonių rėmimuiVienuolika vietinių rezidencijų Roterdame su Europos OneMBA kohortaŽvilgsnis į programą... [-]
Olandija Rotterdam
September 2019
Ištęstinės
21 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Rotterdam School of Management | Erasmus University

Kuriant ateitį reikia daugiau nei žodžių ir vizitinių kortelių. Kaip vykdomoji asociacija, jūs tiksliai žinote, ką mes turime omenyje. ... [+]

Kalbant apie lyderius, pritraukti savo karjerą į RSM.

Kuriant ateitį reikia daugiau nei žodžių ir vizitinių kortelių. Kaip vykdomoji asociacija, jūs tiksliai žinote, ką mes turime omenyje. Sėkmė imasi didelių idėjų ir ryškios lyderystės. Ji priima kritiką, daugiausia dėmesio skiriant tvariems sprendimams, kurie ilgainiui sukuria vertę. Tai užima stiprią specialistų tinklą, kuris yra pasirengęs imtis didelių veiksmų ir nori padėti jums padaryti tave. Tai visos laikui brangios Olandijos vertybės, kurios šimtmečius pastatė stiprią karjerą visame pasaulyje. O RSM, jūs gausite tiesiogiai iš tokio vertingo mąstymo - tai įkvėptas į visus mūsų neakivaizdinės MBA programos aspektus, kurie yra mokomi anglų kalba, tarptautinėje verslo kalboje. Sužinokite, kaip pritaikyti olandų vertybes tarptautiniam verslo ugdymui Europoje išplės jūsų įtaką ir paskatinsite savo karjerą toliau, nei jūs kada nors galvojau. Štai ką jūs atrasite Roterdamo vadybos mokykloje, Erasmo universitete.... [-]

Olandija Rotterdam
January 2020
Ištęstinės
22 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vienerių metų MBA

Rotterdam School of Management | Erasmus University

Mūsų tarptautinė MBA suteikia jums daugiau nei nauja eilutė apie jūsų gyvenimo aprašymą. Tai suteikia jums profesinį pasą norimam karjerą bet kurioje pasaulio vietoje. ... [+]

Kodėl Roterdamas MBA?

Tegu olandų mąstymas paskatins tavo karjerą.

Mūsų tarptautinė MBA suteikia jums daugiau nei nauja eilutė apie jūsų gyvenimo aprašymą. Tai suteikia jums profesinį pasą norimam karjerą bet kurioje pasaulio vietoje.

Sėkmingas verslas reikalauja daugiau nei žinoti faktus. Tai apima pasaulinę perspektyvą, novatorišką požiūrį, kritišką protą ir dėmesio bendradarbiavimui bei tvarumui. "RSM" projektuojame kiekvieną klasę atsižvelgdami į šias vertybes.

Tai olandiškas būdas verstis verslu. Tai išlaikė mūsų fakulteto ir mūsų MBA absolventų prieš tendencijas, rinkos pokyčius ir verslo aplinka dešimtmečius. Ir toliau skatina asmenines ir profesines sėkmes Europoje ir visame pasaulyje.... [-]

Olandija Rotterdam
January 2020
Dieninės
1 metai
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba

RSM MBA alumni stories:

RSM Corporate video

Highlights of the Full-time MBA

Global Executive OneMBA – European residency

Location address
Burgemeester Oudlaan 50
3062 PA

Rotterdam, South Holland, NL
Social Media