Rotterdam School of Management | Erasmus University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Per pastaruosius 40 metų „ Roterdamo vadybos mokykla“ Erasmus universitetas tvirtai įsitvirtino kaip viena iš pirmaujančių Europos verslo mokyklų.

Dar ilgai, kol „pasaulinis“ tapo svarbiu verslo švietimo aprašu, RSM studentai, dėstytojai ir darbuotojai jau atspindi globalizacijos pasaulio įvairovę.

Kaip ir mūsų priimančioji šalis, viena iš garsiausių tarptautinių prekybos šalių, RSM toliau plėtoja ir internacionalizavo, stiprindama savo, kaip vienos iš tarptautinių ir novatoriškiausių verslo mokyklų, statusą.

RSM siūlo išskirtinę intelektinę kultūrą. Manome, kad vadovavimą galima mokyti per intelektualų ir praktinį iššūkį. Manome, kad sunkumai, su kuriais susiduriama dirbant įvairiose komandose, skatina kūrybiškus naujus požiūrius versle. Mes džiaugiamės abipusiais, palaikančiais santykiais su tarptautinėmis kompanijomis. Ir mes skatiname lanksčią, plačią ir kartais piktybinę mąstyseną verslo praktikos ir mokslinių tyrimų klausimais.

Šis išskirtinis požiūris padėjo RSM sukurti aukščiausio lygio programų portfelį, taip pat vieną iš didžiausių ir produktyviausių pasaulio valdymo fakultetų.


129261_FinalresizedStudentsMBA20187.jpg

RSM metodas

RSM lyderystės ugdymas yra apie intelektualinio ir asmeninio potencialo realizavimą. Čia jums bus intelektualiai iššūkis aukščiausio lygio akademinis turinys ir vadovaujant aukščiausiems verslo mąstytojams: dėstytojai, kurie remiasi ilgamete patirtimi dirbdami organizacijoms, ir įžvalgos iš savo tyrimų. Jūs iššūkis mums: apklausiate faktus, kaip jie pateikiami, ir kritiškai vertinant prielaidas. Ir jūs patys iššūkitės: susiduriate su savo apribojimais, stumdami praeities ribas, atrasdami, kas iš tikrųjų skatina jūsų elgesį ir kitus.

Norint įgyti įgūdžių, kad pirmaujančios idėjos taptų išskirtiniais verslo rezultatais, reikia imtis veiksmų. Visos programos suteikia studentams galimybę veikti pagal savo idėjas realioje ar imituotoje verslo aplinkoje, nuo įmonių asociacijų ir stažuočių iki faktinių konsultavimo projektų, tarptautinių kelionių ir dalyvavimo klubuose ir studentų valdomose konferencijose.

RSM įvairovė vertinama ne tik, bet ir skatinama bei plėtojama. Unikaliai atviroje ir kooperatyvinėje aplinkoje rasite erdvę ieškoti naujų mąstymo būdų, įkvėpimo iššūkį idėjoms ir galiausiai, kaip savo ateities lyderio verslui potencialą.

129263_Resized_PhotoshootstudentsMBA20206.jpg

Faktai ir skaičiai

Kaip viena didžiausių Europos tarptautinių verslo mokyklų, RSM savo programų, paslaugų ir akademinės veiklos portfelį pasiekia plačią tarptautinę ateities ir dabartinių lyderių auditoriją.

Darbuotojai ir dėstytojai nuolat atnaujina verslo ugdymo ir žinių kūrimo naujoves, atitinkančias mūsų institucinę misiją:

129273_Mission-statmentbanner.png

RSM didžiuojamės galėdami teigti:

  • Daugiau nei 40 metų patirtį verslo ir vadybos srityje.
  • Viena iš 3 geriausių Europos mokslinių tyrimų infrastruktūrų.
  • Nuolatinis Europos aukščiausio lygio verslo mokyklų reitingas.
  • Vieta tarp 1% viso pasaulio mokyklų, turinčių keturviečių vainikėlių akreditaciją.
  • Kasmet mokoma daugiau kaip 1200 vadovų.
  • 7500 bakalauro ir magistrantūros studentų.
  • 40 000 absolventų, aktyvių visame pasaulyje.
  • Vienas didžiausių ir cituojamiausių verslo mokyklų fakultetas pasaulyje: 250 vyresnių tyrėjų ir 100 doktorantų.
  • 30 tyrimų centrų ir iniciatyvų.
  • 100 partnerių mokyklų.

18628_rotterdambynight.jpg

Vietos

Roterdamas

Address
Burgemeester Oudlaan 50
3062 PA

Roterdamas, Pietų Olandija, Olandija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Akreditacijos