Nyenrode Business University

Įvadas

Oficialus aprašymas

128669_rsz_helena-lopes-uze35tk5uoa-unsplash.jpg

Apie Nyenrode


„Nyenrode Business Universiteit“ dirba tvarioje ateityje, skatindama mūsų studentus ir dalyvius augti atsakingais lyderiais. Tai darome pasiūlydami jiems akademinės teorijos, praktinės svarbos ir asmeninio tobulėjimo derinį . „Nyenrode“ mokosi diskutuoti, įtikinti ir versti teoriją praktikoje.

Nyenrode yra vienintelis privatus universitetas Nyderlanduose, įkurtas 1946 m. Verslo ir verslo srityse. Mes visada buvome tarptautiniu mastu orientuoti. „Nyenrode“ yra įsikūręs dviejose ikoninėse vietose: Amsterdame ir Breukelen.

„Nyenrode Business Universiteit Amsterdam“ įsikūręs istoriniame kvartale „De Vijf Keizers“ (penki imperatoriai) miesto centre. Ši privilegijuota vieta skatina naujus verslo ir akademinės bendruomenės ryšius; prisidėti prie mūsų ambicingų nacionalinių ir tarptautinių tikslų įgyvendinimo. „Nyenrode“ siekia tapti 20 geriausių Europos verslo mokyklų. Universiteto plėtra Amsterdame yra glaudžiai susijusi su šiuo siekiu.

„Nyenrode Business Universiteit Breukelen“ yra įsikūręs istoriniame istoriniame pastate, kuriame yra tryliktosios amžiaus pilis. Mūsų pagrindinis universitetas pabrėžia bendruomenės ir tinklų svarbą atsakingų lyderių kūrimui.

„Nyenrode“ siūlo intensyvų akademinį išsilavinimą, taip pat trumpalaikes ir ilgalaikes programas verslo, valdymo, apskaitos, kontrolės ir mokesčių teisės srityse. Mes taip pat atliekame mokslinius tyrimus šiose srityse.

Misija

Nyenrode tarnauja visuomenei formuodamas atsakingus vadovus

Per savo laiką su mumis, jūs tobulinate įgūdžius, kad galėtumėte pasiruošti ateičiai kaip pasaulio piliečiui ir visuomenės lyderiui. Jūs tapsite žmogumi, kuris prisiima atsakomybę už savo veiksmus ir žino savo aplinką. Tai sukuria tvarią pridėtinę vertę jums, jūsų organizacijai ir visai visuomenei.

Švietimas Nyenrode suteikia daugiau nei vien tik keitimąsi žiniomis, jis taip pat suteikia naujų įgūdžių ir padeda jūsų asmeniniam tobulėjimui. Švietimas Nyenrode yra atlygis už gyvenimą.

Vizija

Geriausiai besimokančių studentų ir organizacijų partneris Nyenrode yra aukščiausio lygio Europos švietimo ir mokslinių tyrimų bendruomenė, turinti pasaulinius ryšius.

Vietos

Breukelenas

Address
Straatweg 25, 3621 BG Breukelen
3621 Breukelenas, Utrechtas, Olandija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Akreditacijos