Oficialus aprašymas

113073_rsz_adobestock_108525020.jpg

Apie Nyenrode


„Nyenrode Business Universiteit“ dirba tvarioje ateityje, skatindama mūsų studentus ir dalyvius augti atsakingais lyderiais. Tai darome pasiūlydami jiems akademinės teorijos, praktinės svarbos ir asmeninio tobulėjimo derinį . „Nyenrode“ mokosi diskutuoti, įtikinti ir versti teoriją praktikoje.

Nyenrode yra vienintelis privatus universitetas Nyderlanduose, įkurtas 1946 m. Verslo ir verslo srityse. Mes visada buvome tarptautiniu mastu orientuoti. „Nyenrode“ yra įsikūręs dviejose ikoninėse vietose: Amsterdame ir Breukelen.

„Nyenrode Business Universiteit Amsterdam“ įsikūręs istoriniame kvartale „De Vijf Keizers“ (penki imperatoriai) miesto centre. Ši privilegijuota vieta skatina naujus verslo ir akademinės bendruomenės ryšius; prisidėti prie mūsų ambicingų nacionalinių ir tarptautinių tikslų įgyvendinimo. „Nyenrode“ siekia tapti 20 geriausių Europos verslo mokyklų. Universiteto plėtra Amsterdame yra glaudžiai susijusi su šiuo siekiu.

„Nyenrode Business Universiteit Breukelen“ yra įsikūręs istoriniame istoriniame pastate, kuriame yra tryliktosios amžiaus pilis. Mūsų pagrindinis universitetas pabrėžia bendruomenės ir tinklų svarbą atsakingų lyderių kūrimui.

„Nyenrode“ siūlo intensyvų akademinį išsilavinimą, taip pat trumpalaikes ir ilgalaikes programas verslo, valdymo, apskaitos, kontrolės ir mokesčių teisės srityse. Mes taip pat atliekame mokslinius tyrimus šiose srityse.

Misija

Nyenrode tarnauja visuomenei formuodamas atsakingus vadovus

Per savo laiką su mumis, jūs tobulinate įgūdžius, kad galėtumėte pasiruošti ateičiai kaip pasaulio piliečiui ir visuomenės lyderiui. Jūs tapsite žmogumi, kuris prisiima atsakomybę už savo veiksmus ir žino savo aplinką. Tai sukuria tvarią pridėtinę vertę jums, jūsų organizacijai ir visai visuomenei.

Švietimas Nyenrode suteikia daugiau nei vien tik keitimąsi žiniomis, jis taip pat suteikia naujų įgūdžių ir padeda jūsų asmeniniam tobulėjimui. Švietimas Nyenrode yra atlygis už gyvenimą.

Vizija

Geriausiai besimokančių studentų ir organizacijų partneris Nyenrode yra aukščiausio lygio Europos švietimo ir mokslinių tyrimų bendruomenė, turinti pasaulinius ryšius.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

EMBA

Nyenrode Business University

Nyenrode's Executive MBA yra dvejų metų programa. Kaip vadybininkas, lyderis ar verslininkas, kurį pasirinksite dalyvauti, nes norite patys tapti geriausiu lyderiu. Mūsų ... [+]

Įvadas

Nyenrode's Executive MBA yra dvejų metų programa. Kaip vadybininkas, lyderis ar verslininkas, kurį pasirinksite dalyvauti, nes norite patys tapti geriausiu lyderiu. Mūsų Executive MBA programa padeda jums padidinti savo vadovavimo poveikį visoje savo asmeninio vadovavimo plėtros kelionė, pagrindinė tema tema.

Programa susideda iš intensyvių vienos savaitės modulių, iš kurių septyni vyksta Nyenrode miestelyje ir trys užsienyje. Studijuojate ir dirbate su panašių pažiūrų specialistų grupe, kad padidintumėte savo nuomonę apie verslą, valdymą ir vadovavimą, ir jūs sužinosite apie save naujus dalykus; apie savo savybes, aistras, stilių ir asmenybę.

Ką gausite iš jo?Pavadinimas: MBAAiški verslo ateities vizija ir jūsų vaidmuo jojeNauji ir sustiprinti asmeniniai vadovavimo įgūdžiaiTarptautinis požiūris į verslą ir valdymąAMBA ir EQUIS sertifikuotas diplomasTvirtas ryšys su savo kolegomis ir ambicingas tinklasAsmeninės informacijos sesija... [-]
Olandija Breukelenas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Nyenrode Business University

Su „Modular Executive MBA“ galite sukurti savo MBA. Tyrimas, dirbant ir dirbdami su savo ambicijomis. Pasirinkite MBA pavadinimą su visa MBA arba sekite vieną ar kelis mo ... [+]

Įvadas

Su „ Modular Executive MBA“ galite sukurti savo MBA. Tyrimas, dirbant ir dirbdami su savo ambicijomis. Pasirinkite MBA pavadinimą su visa MBA arba sekite vieną ar kelis modulius, kad galėtumėte greitai atnaujinti savo žinias.

Nepriklausomai nuo to, kokį takelį pasirinksite, „Nyenrode“ Modulinė vykdomoji MBA dirbs savo asmeniniame ir profesiniame augime ir išliks kontroliuojama.

Sukurkite savo MBA

Galite sekti vieną ar kelis modulius, suteikdami jums galimybę pasirinkti iš trijų specializuotų specializacijų. Priklausomai nuo jūsų susidomėjimo, laiko investicijų ir ambicijų, galite pasirinkti:

Pilnas MBA (susidedantis iš mažiausiai 2 specializacijos modulių, 6 pagrindiniai moduliai, tarptautinė studijų kelionė ir magistro darbas)vienas ar keli atskiri jūsų noro moduliaiAsmeninė ir lanksti MBAKonfigūruokite savo MBA, kuriame yra 10 moduliųYpatingas dėmesys skiriamas asmeniniam ir profesiniam augimuiDainos... [-]
Olandija Breukelenas
Registracija galima
Anglų,Olandų
Ištęstinės
3 - 7 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Nyenrode Business University

Ar kasdien dirbate drąsioje aplinkoje su griežtais terminais, įvairiais departamentų interesais ir ribotais biudžetais? Jūs nesate vienintelis. IT poveikis organizacijoms ... [+]

Kodėl verslo verslui MBASkaitmeninis vadovavimas

Ar kasdien dirbate drąsioje aplinkoje su griežtais terminais, įvairiais departamentų interesais ir ribotais biudžetais? Jūs nesate vienintelis. IT poveikis organizacijoms yra didelis ir didėja. Ji surenka daug investicijų, tačiau ne visada duoda norimų rezultatų, o organizaciniai plėtros procesai dažnai yra ilgi ir sudėtingi. Tačiau IT taip pat leidžia kurti naujas organizacines struktūras ir verslo modelius; plėtoti tinklus su partneriais, glaudžiau susieti, interaktyvų ryšį su klientais ir mažiau hierarchinių sluoksnių įmonėse.

IT nebėra atskiras padalinys, bet yra organizacijos strategijos dalis, todėl reikalauja lyderystės ir verslumo, kad galėtų likti prieš varžybas. Ar perkeliate atotrūkį tarp IT ir verslo, užtikrindami sėkmingą ateitį?... [-]

Olandija Breukelenas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Nyenrode Business Universiteit, A Reward for Life