EuroMBA

Įvadas

Oficialus aprašymas

Graduate Management Admission Test arba EuroMBA yra daugiau nei MBA. Ji siūlo vadovams galimybę plėtoti savo verslo įgūdžius, o pastatas tarptautinį tinklą, jungiančiais visą pasaulį. Nuo savo veiklos pradžios 1996 metais iš EuroMBA Raktažodžiai apima tvirtą tarptautinį tinklą studentų, absolventų ir dėstytojų, aprėpties Tarptautinio verslo ir vadybos temomis, lankstumą, derinant internete ir gyvenamųjų mokymosi, daugiakultūrėje komandoje projektų, naudojimas naujausias technologijas ir tarptautinė Akreditavimas ir pripažinimas.

Pasaulinis verslo tinklas

Su dalyviais yra 11 metų profesinę darbo patirtį vidurkį, su daugiau nei 20 skirtingų tautybių ir su daugiau kaip 50% dalyvių, gyvenančių ne savo kilmės šalyje, The EuroMBA suteikia jums prieigą prie išties pasaulio bendruomenei.

Visur ir visada

EuroMBA siūlo vadovams unikalią galimybę derinti užimtas darbo grafiką su aukštos kokybės laipsnį. Į kursus internetu suteikti jums visišką lankstumą dirbti bet kur ir kada norite. Gyvenamasis programa užtikrina jums sukurti, kad esminį verslo tinklą.

Partnerystės Galia

Kodėl reiktų studijuoti vienu verslo mokykloje, kai jūs galite studijuoti šešių? Partneriai kombinuoti išteklių suteikti dalyviams nepakartojama patirtis. Stiprinti savo verslo įgūdžius ir patirtį žinias ir kultūrą mūsų šešių Europos vietas. Organizatoriai apie šiuolaikinio tema valdymą, studentai lanko šeši gyvenamieji savaites Europoje, jie sujungti su dešimties pagrindinių verslo internete modulius.

Šeši Partneriai, vienas MBA.

EuroMBA yra tikrai pasaulinė programa tarptautiniu mastu orientuota vadovams ir specialistams, suprojektuoti ir realizuoti iki šešių geriausių Europos universitetų ir verslo mokyklų konsorciumas. Nominali viršutiniame 4 visame pasaulyje The Economist, The EuroMBA siūlo vadovams galimybę plėtoti savo verslo įgūdžius, o pastatas tarptautinį tinklą, jungiančiais visą pasaulį. Dešimt kursus internetu, kartu su mūsų šešių akis į akį gyvenamųjų savaites gauti visapusiškai pasinaudoti šiuolaikinės švietimo su lankstumo, kad šiandien vadovai paklausa. Šešios mokyklos partnerės pasiūlyti jums unikalią edukacinę ir kultūrinę patirtį. Jungtinė vienoje programoje, jie dalijasi savo žinias, įgūdžius ir tinklą, pasiūlyti kaip niekas kitas MBA.

Vietos

Mastrichtas

Euro*MBA

Address
EuroMBA desk
Tongersestraat 49

6211 Mastrichtas, Limburgas, Olandija
Interneto svetainė
Telefonas
+31 43 388 4619

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Akreditacijos