Oficialus aprašymas

JABU, Pirmasis verslumo universitetas 2009 m Nigerija Buvo įsteigtas pagal Dievo nurodymus Kristaus apaštalo bažnyčia visame pasaulyje 2004 m., Vadovaujantis tuometinio prezidento, pastoriaus (dr.) EH L Olusheye vizija.

Dabartinis Kristaus Apaštalinės Bažnyčios prezidentas visame pasaulyje, pastoras AO Akinosus kaip mūsų patikėtinių tarybos pirmininkas, suteikia mums bendrą kryptį, skatina ir atnaujina dvasinius ir finansinius įsipareigojimus UNIVERSITETAS.

Mūsų pirmasis kancleris Jo Karališkojo Didenybės, Oba (dr) Olade Olashore (CON) asmenybėje, iki jo mirties 2012 m. Birželio mėn., Įvairiais būdais dirbo įvairiais būdais, siekdamas palengvinti universiteto eigą. Dabartinis kancleris yra dinamiškas pastorius (dr.) Wemimo Odunaiya, klerikas ir pramonininkas, nesuderinantis aistra dėl kompetencijos. Pagrindiniai pareigūnai yra prof. AMA Imevbore (pro kancleris) ir pastorius CS Fasuyi (valdybos pirmininko pavaduotojas), taip pat sekretorius baristeris Wale Aderibigbe ir kiti valdybos nariai. Jie tvirtai laikosi tikėjimo su tėvų steigėjų vizija.

Misija

Joseph Ayo Babalola universitetas yra privatus Nigerijos universitetas, kuris teikia mokymus, tyrimus ir paslaugas, kurios skatintų mokymąsi ir skatintų akademinius mainus nacionaliniuose ir tarptautiniuose forumuose.

Joseph Ayo Babalola universitetas, Ikeji Arakeji, Osun valstija yra tikėjimo pagrindu veikianti trečioji institucija, priklausanti Kristaus apaštalų bažnyčiai (visame pasaulyje). 2006 m. Vasario 8 d. Jį patvirtino Federalinė vykdomoji taryba; 2006 m. Kovo 6 d. Gavo licenciją ir 2006 m. Spalio 25 d. Atidaryta studentams 2006 m. Spalio 25 d.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: