Oficialus aprašymas

Apžvalga

Nyderlandų verslo mokykla (BSNN) buvo įkurta 2003 m. Spalio mėn. Kaip švietimo paslaugų teikėjas Nigerijoje. Ši speciali verslo mokykla griežtai praktikuoja mokslinę mokymosi metodiką, vadinamą veiksmų mokymu.

"Action Learning" tikslas yra prisidėti prie aukštojo mokslo valdymo mokymesi; ir palengvinti Afrikos vadybininkų įgūdžių, žinių, mokslinių tyrimų pajėgumų ir gebėjimo imtis veiksmų atsižvelgiant į problemas, perspektyvas ir problemas, su kuriomis susiduria jų organizacijos.

Programos, kurias siūlo Nyderlandų verslo mokykla, turi savotišką "Veiklos ugdymo" metodikos pobūdį, ir tai pasirodė esąs vienas iš svarbiausių veiksnių, dėl kurių verslo mokyklos dabartinė padėtis yra pirmaujanti MBA studijų, kuri yra pripažinta Europoje ir yra labai tinkamas požiūris į veiksmingą vadybos plėtrą.

Organizacija

Iki šiol BSNN turi dvidešimt tris MBA studentų grupes Ota ir Abudoje ir daugiau kaip 400 dalyvių 2 ar 3 dienų veikimo mokymo vadybos plėtros programose (taip pat žinoma kaip magistro laipsnių) ir daugiau nei 14 studentų per 6 mėnesių valdymą Kompetencijos ugdymo programa.

Vizija ir misija

"BSN Nigerija" vizija - būti pasauliniu mastu įdomiai skirtingos mokymosi patirties teikėju, leidžiančiu vadovams mokytis greičiau nei vyraujantis pokyčių tempas, o misija - prisidėti prie aukštojo mokslo valdymo mokymuose; ir palengvinti Afrikos vadybininkų įgūdžių, žinių, mokslinių tyrimų pajėgumų ir gebėjimo imtis veiksmų atsižvelgiant į problemas, perspektyvas ir problemas, su kuriomis susiduria jų organizacijos.

Personalas

Tie, kurie dirba su "Business School Netherlands", yra labiau entuziastingi, kad "Action Learning" metodika būtų pritaikyta kasdienėje aplinkoje. Dienos ir dieną darbuotojai nori patys plėtoti, kad užtikrintume, jog mes kaip organizacija palaikome aukščiausią poziciją tarp geriausių MBA teikėjų.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

EMBA

Business School Netherlands, Nigeria

"Action Learning" vykdomoji MBA sumažina vykdomųjų profesionalų skaičių jaunesniems vadovams iš įvairių Nigerijos valstijų ir ekonomikos sektorių. ... [+]

Apžvalga

"Action Learning" vykdomoji MBA sumažina vykdomųjų profesionalų skaičių jaunesniems vadovams iš įvairių Nigerijos valstijų ir ekonomikos sektorių.

MBA programos apžvalga

MBA programa yra vykdoma anglų kalba su tvirta Tarptautinės fakulteto komanda ir veiksmų Mokymo metodika.

Be sienų valdymas

"Executive MBA" padeda jums supaprastinti savo darbo iššūkius realiuoju gyvenimo sprendimu, naudojant "Action Learning Methodology". Lankstumas yra raktas; kaip verslo mokykla, mes suprantame būtinybę nuolat tobulėti ir mokytis aukščiausiu lygiu, taip pat žinome, kad laikas yra labai svarbus mūsų kasdieniame gyvenime. Tuo tikslu kaskart aktyvuosite dirbtuves nuo penktadienio iki sekmadienio, taip užtikrinsite minimalų trikdymą jūsų kasdieniam darbui.... [-]

Nigerija Lagos
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
8 Adekunle Fajuyi Way, Ikeja GRA
Lagos, Lagos, Nigerija
Interneto svetainė