Oficialus aprašymas

Auklendo Auckland Institute of Studies (AIS), įsteigtas 1990 m., Yra vienas didžiausių Naujosios Zelandijos privačių laipsnio suteikiančių įstaigų.

Mes teikiame platų NZQA patvirtintų kvalifikacijų, įskaitant pažymėjimą, diplomą, bakalauro laipsnį, diplomą, magistro diplomą ir studijų programas vietos ir užsienio studentams. AIS siūlo įvairius verslo, turizmo valdymo, svetingumo valdymo, informacinių technologijų ir verslo administravimo kursus. Mūsų sparčiai auganti MBA programa yra viena iš didžiausių Naujojoje Zelandijoje, o mūsų anglų kalbos centras siūlo kvalifikaciją EFL, EAP, IELTS paruošimo ir verslo anglų kalba.

Mes esame Alberto kalnuose Centrinėje Oklendoje ir dirba iš dviejų patrauklių universitetų. Mūsų Šv. Helenos miestelio parkas yra šalia Čemberlino parko golfo aikštyno parke įsikūrusio parko, kuris kažkada buvo St Helens Oklando gimdymo namuose. Mūsų "Asquith" universitetas įsikūręs penkių minučių pėsčiomis, netoli prekybos centro "St Lukes". Jame yra puikus susisiekimas su miestu, centriniais ir vakarais.

AIS lanksti tris semestrų sistema ir kryžminis kredito pripažinimas leidžia studentams paspartinti studijas ir pradėti savo karjerą. Mes teikiame studentams pagalbą užimtumo klausimais studijų metu ir po jų - tai apima pagalbą rengiant CV, interviu įgūdžius, įdarbinimą ir stažuotes. Mūsų internetinis "Visa Office" leidžia tarptautiniams studentams apdoroti vizas universitetuose.

Mes užtikriname, kad draugiška, puoselėjanti aplinka balansuoja ir remia mūsų griežtas ir reiklesnes akademines programas. AIS studentai patyrė ekspertų individualų išsilavinimą mažose klasėse - mūsų patyrę ir pasiekiami dėstytojai vertina asmeninius ryšius su mokiniais.

Mes suteikiame savo studentams, tiek iš Naujosios Zelandijos, tiek už jos ribų, viską, ko reikia jaustis patogiai ir pasitiki, studijuodami su mumis. Mes užtikriname, kad jie gerai pasirengę sėkmingai baigę savo kvalifikaciją.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Auckland Institute of Studies

Verslo administravimo magistro laipsnis šiandien yra labiausiai tarptautiniu mastu pripažintas verslo kvalifikacijas pasaulyje. ... [+]

Verslo administravimo magistro laipsnis šiandien yra labiausiai tarptautiniu mastu pripažintas verslo kvalifikacijas pasaulyje. Tai yra verslo vadybos profesinis laipsnis, pagrįstas praktine teorine, taikomojo ir mokslinių tyrimų pagrindų programa. Ji apima įvairias verslo disciplinas, kurios sudaro sprendimų priėmimo pagrindą.

AIS MBA siūlo specializacijas:

Tarptautinis verslasFinansaiRinkodaraOperacijos ir logistika

MBA taip pat turi tris alternatyvius Pathways :

27 moduliai ir dviejų mėnesių trukmės lauko tyrimas25 moduliai ir trijų mėnesių stažuotė20 modulių ir šešių mėnesių disertacija

Sunki penkių pakopų programa reikalauja didelių laiko norint pasiekti reikiamą standartą.... [-]

Naujoji Zelandija Auckland
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba