International University of Monaco

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tarptautinis Monako universitetas (IUM) įsikūręs Monako Kunigaikštystėje, Monte-Carlo, Prancūzijos Rivjeras. Jis yra universitetas anglų kalbos, kuris siūlo bakalauro, magistro ir magistro laipsnius verslo, specializuojasi finansų, prabangos verslo ir tarptautinio verslo.

Pasaulinės kartos įkvėpimas


Monako verslo mokykla Monako tarptautiniame universitete (IUM) kuria sėkmingus ir apgalvotus vadovus ir verslininkus. Mes esame vienintelis universitetas, kuris suteikia verslo mokymą anglų kalba, kuris yra Cote D'Azur. Su 60 tautybių atstovaujama studentų ir fakultete, tai yra aukščiausia aukštojo mokslo įstaiga Monako Kunigaikštystėje.

Koks skirtumas tarp IUM? Mes didžiuojamės mažos klasės dydžiu, kuriame mokiniai akademiniuose siekiuose skiria individualų dėmesį. Profesorių ir studentų sąveika yra aukšto lygio, todėl skatiname novatorišką ir kūrybinį mąstymą.

Mes skatiname studentus išeiti už teorijų ir duomenų, kurie dėstomi paskaitų salėje, panaudojant įgūdžius, išmoktus realiomis situacijomis. Tai leidžia jiems sukurti stiprius analitinius ir kognityvinius įgūdžius, kurie jiems suteikia pagrindą jų vystymuisi kaip sėkmingiems verslo žmonėms.

Studentai mokosi kruopščiai daugiakultūrėje aplinkoje, kurioje susiburia žmonės iš viso pasaulio, kad galėtų dalytis idėjomis, keisti gyvenimą ir kurti galimybes visame pasaulyje. Mūsų mokiniai su jais supranta, kas jie yra prekybos pasaulyje, ir didžiuojasi save save patikinančiais verslo žmonėmis ir rytdienos verslininkus.

Monakas yra vienas iš svarbiausių verslo centrų Europoje, taip pat žinomas dėl saugios aplinkos. Mūsų studentai baigia verslo įgūdžius, praktinę patirtį ir asmeninę tobulėjimą, kad jie tarnauti jiems visą gyvenimą. Mūsų misija yra įkvėpti pasaulinę karta.

Vietos

Monakas-Vilis

Address
International University of Monaco
2 Ave Albert II

98000 Monakas-Vilis, Monakas

Paryžius

Address
Groupe INSEEC
14, rue de Prony

75017 Paryžius, Île-de-France, Prancūzija

Akreditacijos