Oficialus aprašymas

Tarptautinis Monako universitetas (IUM) įsikūręs Monako Kunigaikštystėje, Monte-Carlo, Prancūzijos Rivjeras. Jis yra universitetas anglų kalbos, kuris siūlo bakalauro, magistro ir magistro laipsnius verslo, specializuojasi finansų, prabangos verslo ir tarptautinio verslo.

Pasaulinės kartos įkvėpimas


Monako verslo mokykla Monako tarptautiniame universitete (IUM) kuria sėkmingus ir apgalvotus vadovus ir verslininkus. Mes esame vienintelis universitetas, kuris suteikia verslo mokymą anglų kalba, kuris yra Cote D'Azur. Su 60 tautybių atstovaujama studentų ir fakultete, tai yra aukščiausia aukštojo mokslo įstaiga Monako Kunigaikštystėje.

Koks skirtumas tarp IUM? Mes didžiuojamės mažos klasės dydžiu, kuriame mokiniai akademiniuose siekiuose skiria individualų dėmesį. Profesorių ir studentų sąveika yra aukšto lygio, todėl skatiname novatorišką ir kūrybinį mąstymą.

Mes skatiname studentus išeiti už teorijų ir duomenų, kurie dėstomi paskaitų salėje, panaudojant įgūdžius, išmoktus realiomis situacijomis. Tai leidžia jiems sukurti stiprius analitinius ir kognityvinius įgūdžius, kurie jiems suteikia pagrindą jų vystymuisi kaip sėkmingiems verslo žmonėms.

Studentai mokosi kruopščiai daugiakultūrėje aplinkoje, kurioje susiburia žmonės iš viso pasaulio, kad galėtų dalytis idėjomis, keisti gyvenimą ir kurti galimybes visame pasaulyje. Mūsų mokiniai su jais supranta, kas jie yra prekybos pasaulyje, ir didžiuojasi save save patikinančiais verslo žmonėmis ir rytdienos verslininkus.

Monakas yra vienas iš svarbiausių verslo centrų Europoje, taip pat žinomas dėl saugios aplinkos. Mūsų studentai baigia verslo įgūdžius, praktinę patirtį ir asmeninę tobulėjimą, kad jie tarnauti jiems visą gyvenimą. Mūsų misija yra įkvėpti pasaulinę karta.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

International University of Monaco

Intensyvi 10 mėnesių programa, įskaitant rankų Individualus / Bendrovių projektą, teikia visas funkcines ir praktines priemones, būtinas Fachowo valdyti funkcijas ir žmon ... [+]

Ką jūs gaunate iš savo dieninių MBA AT Vadovo? kietas valdymo įgūdžių rinkinys, kuris leidžia jums greitai tapo produktyvus ir pasitikintys vadovai. gebėjimas bendradarbiauti tikrai tarptautinėje aplinkoje. išmokti dirbti ir vadovauti dinamiška ir nenuspėjama aplinkoje, su žmonėmis iš įvairių regionų, kultūrų ir išsilavinimo. įsisavinti ne tik sunkiai įgūdžius, bet taip pat minkštųjų įgūdžių, pagrindinės prie valdymo sėkmę šiandien ir rytoj. bendros žinios apie valdymo teorijos ir praktikos, taip pat specializuotų pramonės žinios finansų, prabanga ir verslumo ir inovacijų valdymas. gyvenimą keičiančių gyvenimą ir tinklų patirtis: kurti naujas perspektyvas, pasaulio mastu tinklą ir vykstančius galimybes profesiniam augimui ir vystymuisi. JŪS: ... [-]
Monakas Monakas-Vilis
Registracija galima
Anglų
Dieninės
10 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

What does IUM mean for you?

IUM Graduation Ceremony

Visit Monaco in 4K!

Reimagining business strategy | Ingo Böbel | TEDxIUM