Mokyklos ir universitetai Monake

Geriausios verslo mokyklos ir universitetai Monake 2018/2019

Šiame puslapyje Jūs galite ieškoti universitetai, verslo mokyklos ir Monakas. Jūs sužinosite viską apie aukščiausią reitingą universitetų Monakas informaciją. Paspauskite ant "Skaityti daugiau " už išsamų aprašymą universiteto ir studijų programų siūlo apžvalga.

Ieškoti universitetų Monakas ir naršyti savo programas rasti tuos, kurie tiktų jums geriausia. Gauti visą apie įvairias studijų galimybes Monakas informacijos ir palyginti mokesčius už mokslą ir studijų trukmės. Galite sutaupyti laiko ir kontaktiniai universitetų Monakas tiesiogiai: užpildyti "Prašymas informaciją nemokamai " formą, kuri padės jums susisiekti su priėmimo biure.

Pradėkite savo ateities švietimo paiešką iš karto!

1 Rezultatai Monakas

International University of Monaco

MBA Monakas Monaco-Ville Prancūzija Paris Jungtinė Karalystė London September 2018 + 2 daugiau

Tarptautinis Monako universitetas (IUM) įsikūręs Monako Kunigaikštystėje, Monte-Carlo, Prancūzijos Rivjeras. Jis yra universitetas anglų kalbos, kuris siūlo bakalauro, magistro ir magistro laipsnius verslo, specializuojasi finansų, prabangos verslo ir tarptautinio verslo. Pasaulinės kartos įkvėpimas Monako verslo mokykla Monako tarptautiniame universitete (IUM) kuria sėkmingus ir apgalvotus vadovus ir verslininkus. Mes esame vienintelis universitetas, kuris suteikia ver… [+] slo mokymą anglų kalba, kuris yra Cote D'Azur. Su 60 tautybių atstovaujama studentų ir fakultete, tai yra aukščiausia aukštojo mokslo įstaiga Monako Kunigaikštystėje. Koks skirtumas tarp IUM? Mes didžiuojamės mažos klasės dydžiu, kuriame mokiniai akademiniuose siekiuose skiria individualų dėmesį. Profesorių ir studentų sąveika yra aukšto lygio, todėl skatiname novatorišką ir kūrybinį mąstymą. Mes skatiname studentus išeiti už teorijų ir duomenų, kurie dėstomi paskaitų salėje, panaudojant įgūdžius, išmoktus realiomis situacijomis. Tai leidžia jiems sukurti stiprius analitinius ir kognityvinius įgūdžius, kurie jiems suteikia pagrindą jų vystymuisi kaip sėkmingiems verslo žmonėms. Studentai mokosi kruopščiai daugiakultūrėje aplinkoje, kurioje susiburia žmonės iš viso pasaulio, kad galėtų dalytis idėjomis, keisti gyvenimą ir kurti galimybes visame pasaulyje. Mūsų mokiniai su jais supranta, kas jie yra prekybos pasaulyje, ir didžiuojasi save save patikinančiais verslo žmonėmis ir rytdienos verslininkus. Monakas yra vienas iš svarbiausių verslo centrų Europoje, taip pat žinomas dėl saugios aplinkos. Mūsų studentai baigia verslo įgūdžius, praktinę patirtį ir asmeninę tobulėjimą, kad jie tarnauti jiems visą gyvenimą. Mūsų misija yra įkvėpti pasaulinę karta. [-]