Oficialus aprašymas

Ar jūs pasiryžę pasiekti savo švietimo ir karjeros tikslų?

CasaEducation suteikia jums mokosi vienas iš interneto programas, kurias siūlo vienas iš geriausių ir garsiausių britų universitetų galimybę. Studentai nereikia sumažinti darbo vietų ir perkelti į JK. Tai labai lanksti ir patogi, be kompromiso dėl paslaugų ir kokybę. Visa tai reikalauja, yra prietaisas ir interneto prieiga. Laipsniai yra 100% Didžiosios Britanijos. Internetinė platforma yra labai paprasta naudoti, prieinama iš bet kurios pasaulio vietos.

Mūsų vertybės

Pasiekti: Esame pasiryžę padėti jums pasiekti savo tikslus lankstus programų, pritaikytų prie individualių poreikių Atlikti: Naudojant dideles standartines patalpas atlikti ir tobulinti savo žinias Pažanga: Tobulinti ir remti naujos kartos pasaulio verslo lyderių

Mūsų vizija

CasaEducation ir Edinburgo Napier universiteto partneriai karjeros tobulinimo pateikdami geriausią internete ir mokymosi patirtį su neprilygstamą įsipareigojimą studentų sėkmė.

Mūsų misija

CasaEducation yra skirta teikti pažangias bakalauro, magistro ir tęstinį profesinį internete ir švietimo partnerystė su Edinburgo Napier universitete (Jungtinė Karalystė).

Programos pasiūlė skatinti mokinių mokymąsi su galimybėmis pradėti, pagerinti arba pakeisti karjeros šiandienos įvairių pasaulio visuomenei.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: