Al Akhawayn University (in Ifrane)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie Al Akhawayn

Įkurtas 1995 m. Jo Didenybės karalius Hassanas II ir karališkasis princas Abdallah bin Abdel-Aziz iš Saudo Arabijos, Al Akhawayn universitetas iš naujo apibrėžia klasikinį amerikiečių laisvųjų menų mokomąją patirtį architektūriškai apsvaiginančioje modernioje miesteliu aplink Maroko vidurinių atlasų kalnų grožį.

Tai gali pasigirti:

  • Unikali tarptautinė bendra pagrindinė programa visiems studentams, kurie sudaro pagrindą visapusiškam pasauliniam švietimui.
  • Turtingi mokslininkai, anglų kalba, skatina pasirinkimą ir eksperimentus visose mokyklose ir studijų programose.
  • Patogus, saugus, jaudinantis studentų gyvenimas universitetuose, kuriame yra šimtai universitetų studentų, su daugiau nei 96 proc. Studentų, gyvenančių universiteto miestelyje su kambario draugais iš viso Maroko ir keturių pasaulio kampelių.
  • Ifranos taikos ir malonumų centras - lauko kalnų, upelių, ežerų ir kt. Tyrinėjimų laukas su daugybe pramogų galimybių ir lengvą prieigą prie didžiųjų miestų, tokių kaip Rabatas, Kasablanka, Fezas, Meknesas ir dar daugiau.
Priscilla Du Preez / Unsplash

Kodėl AUI?

Al Ahawaino universitetas, Ifrane (AUI), moko ateities piliečių vadovus Marokui ir pasauliui pasauliniu mastu orientuoto anglų kalbos laisvųjų menų mokymo programoje, pagrįstoje Šiaurės Amerikos sistema. Akademinė bendruomenė, kurią sudaro studentai, dėstytojai ir darbuotojai, dirba kartu, siekdami tobulinti kompetenciją ir tapatybę mokydami ir mokydami palankiai vertindami lygybę ir socialinę atsakomybę. Namuose iki 2135 studentų iš viso pasaulio, 75 hektarų miestelio namų studentų patalpose, įskaitant 7 akademinį pastatą, biblioteką, 21 studentų rezidenciją, 4 valgomojo salės, parduotuves, sporto centrus ir mokslinių tyrimų laboratorijas.

Pirmasis ne JAV NEASC akredituotas universitetas Afrikoje

2017 m. AUI buvo akredituota Naujosios anglų mokyklų ir kolegijų asociacijos (NEASC), vienos iš labiausiai prestižinių akreditavimo įstaigų visame pasaulyje. Akreditavimas yra priemonė visuotinai pripažinti institucijos vertę. NEASC atveju jų sunkiai uždirbtas patvirtinimo antspaudas reiškia aukštus standartus visais švietimo lygmenimis, suteikiant universiteto diplomus Jungtinėse Valstijose išduotų diplomų lygiavertiškumą. AUI akreditacija pažymi devynerių metų procesą, kurio metu mes siekėme pagerinti visos mūsų institucijos kokybę nuo klasės iki dorms. Tai taip pat rodo, kad mes visą gyvenimą įsipareigoja savirealizuoti, tobulinti ir užtikrinti, kad gautumėte kuo geresnį išsilavinimą, kurį gali pasiūlyti mūsų įstaiga.

John Schnobrich / Unsplash

Pasinaudokite kokybišku švietimu

Amerikos laisvųjų menų modelis egzistuoja, siekiant pasiūlyti studentams tiek pločio, tiek gylio: jis leidžia jums specializuotis, kai jūs užsiregistruosite, kad galėtumėte plėtoti savo aistras ir siekti kitų akademinių galimybių. Štai kodėl mes pristatėme "pagrindinius reikalavimus" į mūsų mokymo programas: skatinti savo mokinius siekti daugybės švietimo. Nors mes skatiname savo mokinius išplėsti savo horizontus, mes pabrėžiame, kad jie gali pasirinkti, kaip pati pliuralizmas apibrėžiamas. Praktiniu požiūriu "Liberal" meno atstovai siekia akademinės bendruomenės: mes tikime, kad visi dalykai yra tarpusavyje susiję ir kad jie informuoja vienas kitą. Mūsų klasėse yra skirtingų minčių, leidžiančių vienoje klasėje įsikurti verslo studentams, inžinieriams ir filosofams. Taigi formuojant mokinius, mes tikimės, kad jie mokysis tiek iš savo mokytojų, tiek tarpusavyje, sukurdami mūsų universitetą jungtinį intelektualizmo tinklą.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti MBA » Matyti Verslo administravimo bakalauro studijos » Matyti Humanitarinių mokslų bakalauro studijos » Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti Humanitarinių mokslų magistras » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Verslo administravimo magistras (MBA)

Su bendrabučiu August 2019 Marokas Ifran

Al Akhawayn universiteto verslo administravimo magistro programa yra skirta padėti jums pasiekti sėkmingo pasaulio ekonomikos vadovo ar lyderio pozicijas. Kursai visą programą išplės jūsų bendrąsias žinias ir gebėjimus plačiame verslo administravimo srityje, taip pat suteiks jums galimybę išsamesnes žinias vienoje specializacijos srityje. [+]

Apie

Al Akhawayn universiteto verslo administravimo magistro programa yra skirta padėti jums pasiekti sėkmingo pasaulio ekonomikos vadovo ar lyderio pozicijas. Kursai visą programą išplės jūsų bendrąsias žinias ir gebėjimus plačiame verslo administravimo srityje, taip pat suteiks jums galimybę išsamesnes žinias vienoje specializacijos srityje. Jei jau turite akademinį pagrindą versle, tuomet galite užbaigti MBA programą tris semestrus. MBA programa apima pagrindinius kursus, koncentracijos kursus ir galutinį projektą.

Numatomi mokymosi rezultatai

Studentai, baigę verslo administravimo magistro, turėtų turėti galimybę:

Taikykite sprendimų priėmimo priemones, metodus ir analizę, kad pateiktumėte patikimas valdymo rekomendacijas.Bendraukite profesionaliai ir efektyviai dirbdami įvairiose komandose.Valdykite grupes ir individualų elgesį organizacijose.Taikyti tinkamiausią vadovavimo stilių, reikalingą sprendžiant sudėtingas verslo problemas.Socialiai atsakingai elgtis su etiškomis dilemos.Įvertinkite ir kurkite kūrybines verslo strategijas, kuriose atsižvelgiama į vietos ir pasaulines perspektyvasMBA Laiko reikalavimai... [-]

Vaizdo įrašai

Al Akhawayn University Institutional Video

Excellence and Identity at Al Akhawayn University with President Driss Ouaouicha

Excellence and Identity at Al Akhawayn University with School of Humanities and Social Sciences Dean Abdelkrim Marzouk

Excellence and Identity at Al Akhawayn University with School of Business Administration Dean Mary Grace Neville

Excellence and Identity at Al Akhawayn University with School of Science and Engineering Dean Kevin Smith

Excellence and Identity at Al Akhawayn University with Language Center Director Ali Khejjou

Kontaktai

Al Akhawayn University (in Ifrane)

Interneto svetainė http://www.aui.ma/en
Telefonas +212 (0)-535-862-000