Oficialus aprašymas

KAS MES ESAME?

Šią instituciją sukūrė pasaulinė pedagogų grupė, turinti patirties visame pasaulyje. Pastebėję nuolatinius verslo pasaulio pokyčius ir tradicinio švietimo pagrindinę priežastį, nusprendėme veikti. Šią instituciją sukūrė ir vadovavo aistringi pedagogai, turintys patirties iš aukščiausiųjų universitetų visame pasaulyje, kaip antai Stanfordo ir Pace universiteto JAV, Liverpulio universiteto ir Londono verslo ir finansų mokyklos Didžiojoje Britanijoje, Tarptautinio verslo ir ekonomikos universitete bei Pekino universitete Prancūzijoje, Grenoblio verslo mokykloje, U21 globaliniame universitete Singapūre, Ganos profesinių studijų universitete, Chulalongkorn universitete Tailande ir daugeliu kitų aukštųjų įstaigų atitinkamuose regionuose.

Individualus visapusiškas vystymasis

TRANSCONTINENTINIS AUKŠTOJO MOKSLO INSTITUTAS

Mes integruojame savo mokomąją kelionę su individualiu plėtros planu . Tai prasideda nuo pradinio besimokančiojo įtraukimo į mūsų instituciją ir nuolat vystosi per kiekvieną modulį. Kai kurie sąmoningi pokyčiai apima emocinį intelektą, pasitikėjimą ir naujovių galimybes. Prieš pradėdami modulį, jūsų profesoriai, prieš pradėdami į pirmąją klasę, integruos jūsų asmeninius raidos poreikius į mokymosi procesą. Jūs niekada neprasidedate kaip nežinomas asmuo, kuris yra studentų sąrašo dalis. Mūsų integruotas individualaus holistinio vystymosi sistema pagreitina jūsų vystymosi pagreitį, kai jūs einate per kiekvieną modulį.

VS.

KITI UNIVERSITETAI

Daugumoje universitetų studentų integruotas vystymasis yra daug mažesnis, nei vientisas. Profesoriai pradeda kiekvieną modulį matydami studentus kaip "tuščią šiferį" , nežinodami jokių kiekvieno studento neišsivystymo poreikių ar tikslų. Jūsų plėtra paprastai prasideda nuo "0" kiekvieną semestrą.

Straipsniai ir leidiniai

Efektyviai plėtoti tinkamus įgūdžius
Kaip galėtum viršyti savo potencialą?
Trys būdai, kaip pasiekti darbuotojų lojalumą ir išlaikyti geriausius atlikėjus iš palikimo

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


Transcontinental Institution Of Higher Education

Nepamirštamas !!! Ne tik su transformacine patirtimi, bet ir su visa, ką išmokote. Skirtingai nuo tradicinio išsilavinimo, kai pamiršote daugumą to, ką mokotės, atraskite ... [+]

PROGRAMOS APŽVALGA

MBA kursas skirtas lyderiams, turintiems naujovių aistrą, norą padaryti gilų skirtumą ir nepagrįstą sėkmę. Jei turite bet kurią iš šių trijų savybių, šis kursas jus skatins kaip niekas, kurį kada nors patyrėte. Įrodyta vykdomosios plėtros sistema, ugdymo turinio dizainas siūlo neprilygstamą strateginį dėmesį jūsų augimui, kaip integruotam asmeniui iš daugybės žvalgybos perspektyvos. Kuriant pasauliniu mastu žinomus įvairių verslo sričių ekspertus, kursas leidžia integruoti savo profesines pareigas su galinga mokymosi patirtimi su išmatuojama sėkme daugelyje interesų sričių, pavyzdžiui, emocinis intelektas ir novatoriškumas.

... [-]
Malta Mosta
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
16 - 21 mėnesiai
Internetinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Explore the myth of Knowledge=Power