Oficialus aprašymas

London School of Commerce Malta

Dalis Londono prekybos mokyklos (UK) koledžų asociacijos, įsikūrusios Bedfordshire universitete

Malta Campus

London School of Commerce Malta siūlo patrauklią centralizuotai įsikūrusią universitetą apsvaiginimo vietoje žavioje Maltos saloje, kur anglų kalba yra viena iš dviejų oficialių nacionalinių kalbų ir plačiai kalbama visų vietos gyventojų. LSC Malta miesteliu yra įrengtos visos patalpos, reikalingos teigiamam mokymosi procesui, įskaitant "Wi-Fi" visose patalpose, gerai įrengta ir įrengta biblioteka ir laisvalaikio zonos.

LSC Malta bibliotekos fondą sudaro visų pagrindinių tekstų ir rekomenduojamų skaitymų paskola ir nuoroda. Taip pat galima rasti tyrimo įgūdžių ir tyrimų metodologijų rinkinį. Be to, studentai turės visą prieigą prie daugiau nei 70 000 tekstų, kuriuos galima gauti elektroniniu būdu per LK internetinę biblioteką.

LSC Malta " modernios priemonės ir išsamūs mokymosi ištekliai suteiks jums tinkamų įrankių, padėsiančių sklandžiai pereiti prie studijų, plėtojant žinias ir žinias, reikalingas karjerai tarptautiniame versle. LSC Malta " didžiuojasi tuo, kad jos dėstytojai yra išskirtiniai profesoriai, mokslininkai ir aukštos kvalifikacijos profesionalūs mokslininkai.

LSC Malta privalumai

Universitetas yra šalia istorinio Valetos miesto, kuris yra UNESCO pasaulio paveldo objektas. Jis yra lengvai pasiekiamas iš pagrindinio salos pagrindinio transporto mazgo, taip pat yra daugybės istorinių paminklų, prekybos centrų, laisvalaikio zonų ir pramogų vietų. .

LSC Malta jūs būsite panardintas į tikrai įvairiapusę aplinką, kurią sudaro studentų gyventojai, kurie yra tautybių ir kultūrų lydymo taškas, todėl jūsų švietimas tikrai formuoja patirtį, viršijančią pagrindinius akademinius pasiekimus.

LSC Malta turi licenciją kaip Aukštojo mokslo institutas (licencijos numeris 2014-FHI-025).

Pagrindiniai privalumai

  • Gaukite visuotinai pripažintą laipsnį
  • Galimybė pervesti kreditus į Jungtinę Karalystę, norint gauti Didžiosios Britanijos MBA laipsnį
  • Labai konkurencingi kursų mokesčiai, mokami lanksčiais dalimis
  • Studijuokite ir gyvenkite unikaliame angliškai kalbančio Viduržemio jūros regiono šalyje
  • Žinomas tarptautinis fakultetas
  • Pasinaudokite šiuolaikiška, pilnai įrengta universiteto vieta centrinėje vietoje
  • Prieiga prie 70 000 internetinių studijų medžiagų
Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Pasaulinės MBA studijos

London School of Commerce Malta

MBA kursas skirtas ambicingiems verslo vadybos specialistams, ieškantiems priimtino ir veiksmingo būdo savo karjerai. Programa mokoma patogiu moduliniu pagrindu, idealiai ... [+]

ReikalavimaiBakalauro laipsnis iš pripažinto universiteto, turinčio gerą kvalifikaciją (turėtų atitikti Jungtinės Karalystės bakalauro laipsnį)Turi būti bent 21 metaiMažiausia anglų kalbos kompetencija B2C. Studentai, kurie neturi reikiamų anglų kalbos galimybių, gali studijuoti ikimokyklinio ugdymo kursus anglų kalba.

MBA kursas skirtas ambicingiems verslo vadybos specialistams, ieškantiems priimtino ir veiksmingo būdo savo karjerai. Programa mokoma patogiu moduliniu pagrindu, idealiai tinka užimtiems vadovams, tiek vietos, tiek ir

Lankyto dėstytojai, žinomi savo įvairiose tarptautinio verslo srityse. Kursas vyksta ir ne visą darbo dieną. Studentai turėtų lankyti visą savaitgalį dėstomų modulių kas šešias ar aštuonias savaites ir papildyti tai asmeniniais tyrimais, pasiruošimu ir kursinių darbais.... [-]

Malta Floriana
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Inauguration of LSC Malta

Study at LSC Malta

Student from Morocco