Oficialus aprašymas

UNITAR tarptautinis universitetas

Įkurta 1997 m., UNITAR tarptautinis universitetas ( UNITAR ) yra vizualus ir gerai valdomas institutas, žinomas kaip pirmasis virtualus universitetas Pietryčių Azijoje ir vienas iš pirmaujančių privačių universitetų Malaizijoje.

Mūsų programos yra siūlomos mūsų pagrindiniame miestelyje „Kelana Jaya“ ir 11 kitų nepriklausomų universitetų visoje Malaizijoje. Mes turime 36 akademines programas, pradedant fondu, diplomu ir bakalauro laipsniais iki magistrantūros ir doktorantūros. Mes didžiuojamės tuo, kad atlikome akademikus, gyvenančius įvairiuose fakultetuose ir mokyklose, pavyzdžiui, „Business“

Nuo pat įkūrimo pradėjome novatorišką mokymąsi, kai technologija papildo žmogaus sąveiką stiprioje švietimo platformoje. Mūsų siekis už prieinamą ir kokybišką švietimą tiek tradiciniuose, tiek nuotoliniuose mokymo režimuose tęsiasi iki šiol ir yra įtrauktas į mūsų UNITAR švietimo sistemą (UNIEC), atitinkantį pažangiausius 21-ojo amžiaus švietimo poreikius.

UNITAR kolegija

Įkurta 2016 m., UNITAR kolegija tarnauja kaip UNITAR tarptautinio universiteto sesuo ir yra įsteigta kaip universiteto partnerė. Šiuo metu UNITAR kolegija siūlo sertifikavimo programas verslo ir svetingumo srityje. Ateityje siūlome diplomatines programas ir bendradarbiavimo programas su įsteigtais užsienio universitetais.

UNITAR koledžo programos yra sukurtos siekiant įgyti „patirtinio mokymosi“

UNITAR kolegija suteikia Pathway į šviesesnę ateitį studentams, norintiems siekti tarptautinio laipsnio už prieinamą kainą. Pasaulinis programos mokymo programos pripažinimas ir tarptautiniai standartai suteiks absolventams geresnes karjeros galimybes.

Mūsų siekiai

Sutelktas į mūsų viziją. Įsipareigojome mūsų misijai.

Mūsų vizija

Būti pirmaujančiu novatoriškų socialinių mokslų universitetu.

Misija

  • Padidinti prieigą prie mokymosi
  • Ugdyti sveikus absolventus
  • Sukurti subalansuotą verslą

Senatas

Universiteto senatas yra aukščiausias UNITAR tarptautinio universiteto ( UNITAR ) akademinis organas, laikantis Konstitucijos ir Universiteto statuto ir nuostatų. Universiteto senatas turi kontrolę ir bendrą nurodymų, tyrimų ir egzaminų kryptį bei įgaliojimus suteikti sertifikatus, diplomus ir laipsnius.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

UNITAR

Verslo administravimo magistras suteikia šiuolaikinių laipsnių turėtojams žinių ir vadovavimo įgūdžių, reikalingų aukštesniems vadovavimo vaidmenims. Dalykai, apimantys t ... [+]

Apžvalga

Verslo administravimo magistras suteikia šiuolaikinių laipsnių turėtojams žinių ir vadovavimo įgūdžių, reikalingų aukštesniems vadovavimo vaidmenims. Dalykai, apimantys tokias temas kaip konkurencinė žvalgyba, yra subalansuoti su įmonių etika, suteikiant absolventams galimybę praktiškai ir sąžiningai dalyvauti sudėtingoje verslo aplinkoje.

Programos patekimo į rinką reikalavimai

Norint apsvarstyti galimybę prisijungti prie UNITAR magistrantūros programos, turite atitikti šiuos reikalavimus:

Bakalauro laipsnis (6 lygis, KKM), turintis ne mažiau kaip 2,50 CGPA arba jo ekvivalentą, kurį priėmė Universiteto senatas; ARBABakalauro laipsnį (6 lygis, KKM) arba jo ekvivalentą, bet neatitinkantį CGPA 2,50, galima priimti ne mažiau kaip penkerių (5) metų darbo patirtis susijusioje srityje; ARBAKitos kvalifikacijos, kurias pripažįsta Malaizijos vyriausybė.Kurso struktūra... [-]
Malaizija Selangoras
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
3-01A Level 2, Tierra Crest, Jalan SS6/3, Kelana Jaya, 47301, Petaling Jaya, Selangor Darul Ehsan, Malaysia.
48200 Selangoras, Selangoras, Malaizija