Asia School of Business

In Collaboration with MIT Sloan School of Management

Įvadas

Oficialus aprašymas

Studentai turės galimybę įsisavinti state-of-the-art valdymo priemones ir gauti gilesnį supratimą apie pasaulio verslo dinamika. Tuo pačiu metu, didžiulė ekspozicija patrauklių realybės ir auga galimybės Azijoje yra numatyta.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Priėmimas ir reikalavimai

Minimum Work Experience: 2 to 10 years (the Average candidate has 5.9 years); Candidates with only 1 year of experience will be considered if coupled with extensive, internship experience.

English language certificate for the candidates who have studied in English for less than 2 years of their undergraduate degree (preferred not mandatory)

Praktinė informacija

Each student is given an MIT email address, which they can keep after graduation. Graduates become a part of the MIT Sloan Affiliate Network, which provides access to private events and activities.

Matyti MBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Verslo administravimo magistras (MBA)

Su bendrabučiu Dieninės 18 mėnesių September 2019 Malaizija Kuala Lumpur

Banko Negara Malaizija ir MIT Sloan School bendradarbiavo sukurti novatorišką mokyklą Kvala Lumpūras su kintančių verslo mokyklos paradigmą misiją. [+]

Master of Business Administration (MBA)

Kas yra valdymo mokslo ateitis? Prisijunkite prie mūsų ir mes statyti kartu Azijos verslo mokykloje.

Banko Negara Malaizija ir MIT Sloan School priimti iššūkį atsekti naują ir geresnį kelią. ASB yra galimybė pradėti švietimo įstaigą nuo nulio ir spręsti poreikius ir iššūkius valdymo mokslo su šviežia, novatorišką ir verslumo požiūrį. Mes tvirtai tikime, kad naujos kartos transformacijos lyderiai atsirandančiam pasauliui bus parengta remiantis teorijų rasti geriausių pasaulinių universitetų kartu su patirtimi ir veiksmų mokymosi perspektyvos pagrindu.

Žinios apie problemas įmonės susiduria nuo konkrečių atvejų tyrimus yra praeities modelis. Veiksmas Mokymasis yra ateitis. ASB siūlys vadybos studentai, valdymo praktikų ir institucijų, kurios juos įdarbina naują būdą, kaip daryti dalykus, naujų mokymosi būdų, naujų mąstymo ir geriau integruoti teoriją su praktika.... [-]


Vaizdo įrašai

The Prime Minister Welcomes you To ASB!

Kontaktai

Asia School of Business

Adresas Sasana Kijang, 2, Jalan Dato Onn
50480 Kuala Lumpur, Federal Territory of Kuala Lumpur, Malaizija
Interneto svetainė http://www.asb.edu.my/