Read the Official Description

AIMST universitetas yra įregistruotas aukštojo mokslo ministerijoje, Malaizijos vyriausybėje, kaip aukštojo mokslo įstaigai pagal 1996 m. Privatinių aukštųjų mokyklų įstatymo 38 ir 39 straipsnius. Ji oficialiai pradėjo savo veiklą 2001 m. Spalio 30 d., Ir tai sutampa su registracija Privataus švietimo departamentas prie Aukštojo mokslo ministerijos.

AIMST siekia tapti pirmaujančiu šalies ir regiono privataus sektoriaus universitetu, besiplečiančiu su savo steigėjų vizija, kad atitiktų vietos ir tarptautinių studentų poreikius teikti kokybišką techninį išsilavinimą už prieinamą kainą. Daugumos studijų programų programos yra iš Bristolio universiteto Jungtinėje Karalystėje

Dauguma studijų programų sudedamųjų dalių apima kompiuterių mokymą, rašymą ir tyrimus, siekiant parengti studentus darbui ir suteikti jiems galimybę taikyti technologijas visais jų švietimo aspektais. Priėmimas į studijų programas reikalauja, kad pareiškėjas atitiktų nustatytus atitinkamų dalykų lygius atitinkamuose dalykuose (vietiniame ar užsienyje) arba tur ÷ tų kitą lygiavertę AIMST University priimtiną kvalifikaciją.

Visų anglų kalbos kursų instrukcija, nors nacionalinės kalbos svarba bus pabrėžta visose universiteto veiklos srityse. AIMST University suteiks studentams kalbos pagalbą prieš studijų ir studijų metu, kad užtikrintų priimtiną sklandumo lygį.

AIMST

Vizija

Vizija

Būti pasaulinio lygio universitetu, siekti aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų, taip pat teikti paslaugas visuomenei skatinant visą gyvenimą trunkantį mokymąsi.

Misija

Būti pagrindiniu šalies ir regiono universitetu medicinos ir kitų sveikatos mokslų, inžinerijos, kompiuterių technologijų, taikomųjų mokslų, verslo ir buhalterijos studijų srityje.

Siūlyti aukštos kokybės akredituotas bakalauro ir magistro studijų programas pažangiausiomis technologijomis už prieinamą kainą, skirtą patenkinti individualias, bendruomenės ir nacionalines darbo jėgos poreikius, atitinkančius nacionalinę švietimo filosofiją.

Siekiant išlaikyti aukštus akademinius standartus ir mokymo kokybę, kuri skatina analitinį mąstymą ir nepriklausomą nuomonę, reikalingą atsakingai funkcionuoti demokratinėje ir vis pasaulinėje visuomenėje.

Būti mokslo ir technologijų srities, skirtos moksliniams tyrimams ir inovacijoms pasienio drausmės ir tarpdisciplininėse mokslo ir technologijų srityse, svarbos šaliai ir regionui.

Virtualus turas

Programs taught in:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

AIMST University

Tyrimo metodika <li>Tarptautinis verslas</li> <li>Globalios tiekimo grandinės vadyba</li> <li>Verslo tvarumas</li> magistro Projekt ... [+]

Tyrimo metodika Tarptautinis verslas Globalios tiekimo grandinės vadyba Verslo tvarumas

magistro Projektų

Karjeros galimybės [-]
Malaizija Kuala Lumpur Alor Setar
May 2019
Dieninės
Ištęstinės
2 - 7 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba