Vatel Madagascar

Įvadas

Oficialus aprašymas

Vatel Madagascar yra tradicinės architektūros viešbutis ir restoranas, pastatytas dvidešimties metų karališkojo pastato reprodukcija. Campus yra įsikūręs Ambatoroka, 10 minučių nuo miesto centro Antananarivo.

"Vatel" pristatymas Antananarivo mieste

Vatel Madagascar yra tradicinės architektūros viešbutis ir restoranas, pastatytas dvidešimties metų karališkojo pastato reprodukcija. Campus yra įsikūręs Ambatoroka, 10 minučių nuo miesto centro Antananarivo.


Keturių lygių viešbutyje ir restorane yra 6 studijos, 4 apartamentai ir 4 miegamieji, terasa, valgomasis ir visiškai įrengtos virtuvės studentai./>

Įranga bendrojo lavinimo

  • 3 auditorijos su audiovizualine įranga

Praktinė mokymo įranga

  • Viešbutis - restoranas
  • Programų juosta
  • Salono priėmimas
  • Virtuvės reikmenys

Paslaugos

Virtuali biblioteka - Valgykla - Intranetas Vatel - Internat - Paslauga Praktika ir darbas

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Prancūzų kalba

Matyti MBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

MBA Vatel ekoturizmo valdymas

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų October 2019 Madagaskaras Antananarivo

Per pastaruosius keletą metų visą pasaulį, žinoma, ir turizmo pramonę, tapo žinoma apie tvarios plėtros svarbą. Šiame kontekste ekoturizmo specializacija siekiama apmokyti vadovus, kurie gali valdyti ar vykdyti turistinį projektą, atitinkantį subalansuotos plėtros principus, taip pat ekologinius, ekonominius ir socialinius. [+]

EKOTURIZMO VALDYMAS • MADAGASCAR

PRANCŪZIJOS KURSAI

Per pastaruosius keletą metų visą pasaulį, žinoma, ir turizmo pramonę, tapo žinoma apie tvarios plėtros svarbą. Šiame kontekste ekoturizmo specializacija siekiama apmokyti vadovus, kurie gali valdyti ar vykdyti turistinį projektą, atitinkantį subalansuotos plėtros principus, taip pat ekologinius, ekonominius ir socialinius. Šia specializacija siekiama suteikti studentams teorines priemones, reikalingas ekologinio turizmo viešbučiui ar objektams kurti, valdyti ar kurti, taip pat apima panašią į Madagaskaro daugybę skirtingų ekoturizmo vietų, kuriose yra biologinės įvairovės ir geografinės įvairovės.

MBA programa mokoma prancūzų kalbaPradžios data yra kiekvieną spalį [-]

Vaizdo įrašai

Nous sommes Vatel (Madagascar)

Vatel Madagascar: 4 ans d'existence

Kontaktai

Adresas Lot VB 22 C Bis Ambatoroka Rue Tsimanindry
101 Antananarivo, Antananarivo Province, Madagaskaras