Mokyklos ir universitetai Makao

Geriausios verslo mokyklos ir universitetai Makao 2018/2019

Šiame puslapyje Jūs galite ieškoti universitetai, verslo mokyklos ir Makao. Jūs sužinosite viską apie aukščiausią reitingą universitetų Makao informaciją. Paspauskite ant "Skaityti daugiau " už išsamų aprašymą universiteto ir studijų programų siūlo apžvalga.

Ieškoti universitetų Makao ir naršyti savo programas rasti tuos, kurie tiktų jums geriausia. Gauti visą apie įvairias studijų galimybes Makao informacijos ir palyginti mokesčius už mokslą ir studijų trukmės. Galite sutaupyti laiko ir kontaktiniai universitetų Makao tiesiogiai: užpildyti "Prašymas informaciją nemokamai " formą, kuri padės jums susisiekti su priėmimo biure.

Pradėkite savo ateities švietimo paiešką iš karto!

1 Rezultatai Makao

University of Saint Joseph

MBA Makao Macau Kinija Hefei August 2019

&nbsp USJ universiteto Saint Joseph   - Europos stiliaus universitetas Makau, Kinija - Visi USJ laipsnių suteikė tiek USJ ir Katalikų universitetas Portugalijoje - USJ moko anglų kalba ir daugiakultūrėje aplinkoje &nbsp Saint Joseph universiteto (anksčiau IIUM) buvo įkurta Makao katalikų universitetas Portugalijoje ir Makao vyskupijoje 1996 metais. USJ yra suskirstyta į keturias pagrindines mokyklas: Menai, Laiškai ir mokslų; valdymas, Lyderystė ir Vyriausybei; … [+] Pažangios sistemos ir technologijos; krikščionių studijų. Makao yra daugiakultūris miestas ir USJ atspindi šią savybę. Mūsų studentai, dėstytojai ir darbuotojai atstovaujame daugelį tautų ir etninių grupių. Ši aplinka suteikia studentams studijuoti užsienyje būdami namuose jausmą, skatina žinių mainus ir gyvenimo patirtį bei rengia jiems gyventi įvairialypėje, visuotinis, ir prijungtas pasaulyje. Mūsų terpėje instrukcija yra anglų kalba, labiausiai paplitusi kalba pasaulyje. Tačiau visi mūsų studentai taip pat įsipareigoja kursus Putonghua ir portugalų bus geriau pasirengę dirbti ir gyventi globalizuotame pasaulyje. Įstatymu, visi laipsniai yra bendrai išdavė universiteto Saint Joseph (USJ) ir Katalikų universitetas Portugalijoje (NKV), pirmaujanti Portugalijos universitete garbingas tarptautinę reputaciją. &nbsp Universitetas siūlo mokymosi aplinką, orientuotą į mokslinius tyrimus, modulinė sistema, kuri leidžia atvirą registraciją ir pastovaus srauto fakulteto iš viso pasaulio. Šiuo metu siūlome daugiau nei 50 programų bakalauro, antrosios pakopos diplomai, magistro ir doktorantūros lygio. Licenciato Architektūra, ryšių ir žiniasklaidos, ekonomikos, tarptautinių santykių ir filosofija; magistro Socialinė psichologija ir chorinio dirigavimo ir mokslo daktaro keletas naujausių papildymų mūsų universitetą, kad taip pat siūlo licenciato programas Vyriausybės studijų Informacija Technologijos, Filosofija, psichologija, krikščionių studijos ir socialinis darbas ir magistro ir daktaro laipsnius verslo, dizaino, švietimo, Vyriausybės, istorija, Inf ormacija technologijos, klinikinė psichoterapija, muzikos ir religija. Mokslinių tyrimų pasaulio ir bendradarbiavimo perspektyvos taip pat yra centrinė gabalas mūsų pastangas ir tai, kodėl mes plėsti universitetų ir akademijų BRIC bloko ir kitų sparčiai augančios ekonomikos šalių bendradarbiavimą. Šiuo metu mes turime susitarimus su institucijomis iš Brazilijos ir Lotynų Amerikoje, Rusijoje ir Europoje, Kinijoje ir Pietryčių Azijoje. [-]