Oficialus aprašymas

AACSB Accredited

Sacred Heart University Liuksemburgo Jack Welch verslo kolegija

Sacred Heart's Jack Welch verslo kolegija

Nuo 2012 m. Mes siūlome atlygintą visą darbo dieną MBA, skirtą jauniems absolventams iš užsienio ir Liuksemburge. Mes turime studentų iš daugiau nei keturiasdešimt skirtingų šalių, o mūsų aukštos kvalifikacijos dėstytojai ir darbuotojai suteikia mūsų programai tikrai tarptautinį skonį, kurį tiek daug kitų verslo mokyklų negali pasiūlyti.

Amerikos verslo mokyklos filialas

Šventojo širdies universitetas Fairfield mieste, CT (JAV) pradėjo teikti verslo mokymą 1965 m., Praėjus dvejiems metams po jo įkūrimo. Universiteto verslo kolegija vėliau buvo pavadinta legendinio "General Electric Company" pirmininko ir generalinio direktoriaus John F. Welch vardu, kuris ir toliau vertingai remia. Verslo kolegijos Liuksemburgo filialas buvo įkurtas 1991 metais.

Labai glaudus ryšys su Liuksemburgo verslo bendruomene

Šioje verslo mokykloje mes glaudžiai bendradarbiaujame su verslo bendruomene. Tai atsispindi ne tik mūsų dėstytojai, kurie yra baigti mokslininkai ir patyrę verslo vadovai, atvykstantys iš JAV pagrindinio universiteto ir Liuksemburgo, bet ir mūsų aktyvioje Regentų taryboje, kurią sudaro direktoriai iš daugelio didelių kompanijų Liuksemburge.

Patogiai įsikūrę prekybos rūmai Luxembourg-Kirchberg, mūsų paslaugos yra dinamiškos ir teikia daugybę internetinių mokymosi ir tyrimų priemonių. Mieste taip pat yra biblioteka studentams, kurie gali būti naudojami kaip ramioje vietoje, kur mokytis, arba projekto komandos, kurios susitinka kursinių darbų.

AACSB akreditacija ir Didžiosios Hercogystės dekretas

2007 m. Sausio mėn. - Jack Welch verslo kolegija

2007 m. Rugpjūčio mėn. Šventosios Širdies universitetas gavo Didžiosios Hercogystės dekretą, pagal kurį pripažįstami mūsų diplomai Liuksemburge.

Prinstono apžvalgoje yra "Šventojo širdies universiteto" vadovai "Geriausi 379 kolegijos - 2015 m. Leidimas" ir "Geriausias 295 verslo mokyklos - 2015 m. Leidimas".

* Akredituota Aukštojo mokslo ministerijos
* „US News“ užėmė 4 inovatyviausią universitetą Šiaurės JAV
* Įtrauktas į Prinstono apžvalgą „Geriausios 267 verslo mokyklos“ - „Nuostabiausia mokykla“, 2018 m. Leidimas
* „Bloomberg Business Review“ pateko į 100 geriausių reitingą

* Užėmė vietą The (Times Higher Education) 501–600 sąraše
Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Ištęstinės MBA studijos

Sacred Heart University, Luxembourg, Jack Welch College of Business & Technology

Part-time MBA programa yra skirta Liuksemburgo pagrindu dirbantiems specialistams, siekiantiems užimti lyderio pozicijas rytdienos pasaulio ekonomikoje. Kintančiai verslo ... [+]

Užsiimkite MBA, dirbdami

"Part-time MBA" programa skirta Liuksemburgo profesionaliems darbuotojams, kurie siekia būti lyderiais rytdienos pasaulio ekonomikoje. Kintančiai verslo aplinkai reikia integruotos programos, kuriai būdingas daugiadisciplinis požiūris. Priimta, studentų įvedimas bus vertinamas siekiant įvertinti vadovavimo įgūdžius, bendravimo įgūdžius ir turinio žinias, siekiant padėti nustatyti jų individualią mokymo programą. Integruotus pagrindinius kursus sudarys keletas intensyvių klasių, skirtų ugdyti kryžminius funkcinius įgūdžius. Finansai, rinkodara, operacijos ir apskaita bus mokomi vienu metu "verslo proceso" požiūriu.

Kas išskiria mus nuo kitos programos?... [-]

Liuksemburgas Liuksemburgo miestas
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
1 - 6 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MBA

Sacred Heart University, Luxembourg, Jack Welch College of Business & Technology

MBA su stažuote yra skirtas jauniems absolventams, turintiems arba neturinčius darbo patirties iš užsienio arba iš Liuksemburgo. Ši programa palengvina studentų atvykimą ... [+]

Užsirašykite savo MBA į du žemynus ir baigkite aukščiausios klasės stažuotę Liuksemburge

MBA su praktikos programa skirta jauniems absolventams, turintiems arba neturinčius darbo patirties iš užsienio arba iš Liuksemburgo. Ši programa palengvina studentų atvykimą į profesinį gyvenimą, taip pat padeda jauniems specialistams pereiti prie karjeros.

Programa prasideda rugpjūčio viduryje ir baigiama per 18 mėnesių. Studentams, kurie dar nesiėmė ekonomikos, statistikos ar vadybos kursų, liepą ir rugpjūtį siūlomi intensyvūs parengiamieji kursai.

Kas skiriasi nuo kitų programų?

Amerikos MBA, AACSB akredituota ir visi kursai dėstomi anglų kalbaFakultetas: iš pagrindinio miestelio Fairfield, CT, JAV, ir praktikai, turintys stiprią teorinę kvalifikaciją iš Liuksemburgo6-9 mėnesių apmokama stažuotė, kurią palaiko individualus koučingas. Alternatyva: platus individualaus pasirinkimo projektas, pvz., Kuriant savo įmonę.Tarptautinė studentų organizacija iš daugiau nei 50 šaliųGalimybė JAV kursus įtraukti į šventosios širdies pagrindinį miestelį Fairfield, CTNe ES / EEE studentai, baigę MBA, gali gauti leidimą dirbti Liuksemburge tam tikromis sąlygomis.... [-]
Liuksemburgas Liuksemburgo miestas
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

-XblA2TaSPs&t

uuJ8oDEi7ko&t=95s

H01vADvMpwQ

Sacred Heart University
Address
Sacred Heart University 7, rue Alcide de Gasperi c/o Chambre de Commerce - Bâtiment B, 1er étage
L-2981 Liuksemburgo miestas, Liuksemburgo apygarda, Liuksemburgas
Interneto svetainė
Telefonas
+352 2276 131