Sacred Heart University, Luxembourg, Jack Welch College of Business

Įvadas

Oficialus aprašymas

AACSB Accredited

Šventosios Širdies universitetas, Liuksemburgas Jack Welch verslo kolegija

Šventosios Širdies "Jack Welch" verslo kolegija jau daugiau nei du dešimtmečius buvo Liuksemburge, siūlančių aukštesniojo lygio studijų programas, pritaikytas dirbančiųjų poreikiams. MBA, akredituota AACSB, yra pripažįstama Liuksemburgo aukštojo mokslo ministerijos ir gerai gerbiama verslo ir finansų bendruomenei.

Nuo 2012 m. Mes siūlome atlygintą visą darbo dieną MBA, skirtą jauniems absolventams iš užsienio ir Liuksemburge. Mes turime studentų iš daugiau nei keturiasdešimt skirtingų šalių, o mūsų aukštos kvalifikacijos dėstytojai ir darbuotojai suteikia mūsų programai tikrai tarptautinį skonį, kurį tiek daug kitų verslo mokyklų negali pasiūlyti.

Amerikos verslo mokyklos filialas

Šventojo širdies universitetas Fairfield mieste, CT (JAV) pradėjo teikti verslo mokymą 1965 m., Praėjus dvejiems metams po jo įkūrimo. Universiteto verslo kolegija vėliau buvo pavadinta legendinio "General Electric Company" pirmininko ir generalinio direktoriaus John F. Welch vardu, kuris ir toliau vertingai remia. Verslo kolegijos Liuksemburgo filialas buvo įkurtas 1991 metais.

Labai glaudus ryšys su Liuksemburgo verslo bendruomene

Šioje verslo mokykloje mes glaudžiai bendradarbiaujame su verslo bendruomene. Tai atsispindi ne tik mūsų dėstytojai, kurie yra baigti mokslininkai ir patyrę verslo vadovai, atvykstantys iš JAV pagrindinio universiteto ir Liuksemburgo, bet ir mūsų aktyvioje Regentų taryboje, kurią sudaro direktoriai iš daugelio didelių kompanijų Liuksemburge.

Patogiai įsikūrę prekybos rūmai Luxembourg-Kirchberg, mūsų paslaugos yra dinamiškos ir teikia daugybę internetinių mokymosi ir tyrimų priemonių. Mieste taip pat yra biblioteka studentams, kurie gali būti naudojami kaip ramioje vietoje, kur mokytis, arba projekto komandos, kurios susitinka kursinių darbų.

AACSB akreditacija ir Didžiosios Hercogystės dekretas

2007 m. Sausio mėn. "Jack Welch" verslo kolegija užsitikrino akreditaciją "AACSB International" - asociacijai universitetų kolegijose. Ji prisijungė prie elito grupės, kuriai priklauso ne mažiau kaip 5 procentai visų verslo mokyklų. "AACSB International" laikoma pagrindine akreditavimo įstaiga mokykloms, siūlančioms bakalauro, magistro ir doktorantūros studijas verslo ir apskaitos srityse.

2007 m. Rugpjūčio mėn. Šventosios Širdies universitetas gavo Didžiosios Hercogystės dekretą, pagal kurį pripažįstami mūsų diplomai Liuksemburge.

Prinstono apžvalgoje yra "Šventojo širdies universiteto" vadovai "Geriausi 379 kolegijos - 2015 m. Leidimas" ir "Geriausias 295 verslo mokyklos - 2015 m. Leidimas".

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Ištęstinės MBA studijos » Matyti MBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Ištęstinės MBA studijos

Neakivaizdinė MBA

Su bendrabučiu Ištęstinės 1 - 6 metų Registracija galima Liuksemburgas Luxembourg City

Part-time MBA programa yra skirta Liuksemburgo pagrindu dirbantiems specialistams, siekiantiems užimti lyderio pozicijas rytdienos pasaulio ekonomikoje. Kintančiai verslo aplinkai reikia integruotos programos, kuriai būdingas daugiadisciplinis požiūris. [+]

Užsiimkite MBA, dirbdami

"Part-time MBA" programa skirta Liuksemburgo profesionaliems darbuotojams, kurie siekia būti lyderiais rytdienos pasaulio ekonomikoje. Kintančiai verslo aplinkai reikia integruotos programos, kuriai būdingas daugiadisciplinis požiūris. Priimta, studentų įvedimas bus vertinamas siekiant įvertinti vadovavimo įgūdžius, bendravimo įgūdžius ir turinio žinias, siekiant padėti nustatyti jų individualią mokymo programą. Integruotus pagrindinius kursus sudarys keletas intensyvių klasių, skirtų ugdyti kryžminius funkcinius įgūdžius. Finansai, rinkodara, operacijos ir apskaita bus mokomi vienu metu "verslo proceso" požiūriu.

Kas išskiria mus nuo kitos programos?... [-]


MBA

MBA su stažuote

Su bendrabučiu Dieninės 16 mėnesių August 2019 Liuksemburgas Luxembourg City

MBA su stažuote yra skirtas jauniems absolventams, turintiems arba neturinčius darbo patirties iš užsienio arba iš Liuksemburgo. Ši programa palengvina studentų atvykimą į profesinį gyvenimą, taip pat padeda jauniems specialistams pereiti prie karjeros. [+]

Užsirašykite savo MBA į du žemynus ir baigkite aukščiausios klasės stažuotę Liuksemburge

MBA su praktikos programa skirta jauniems absolventams, turintiems arba neturinčius darbo patirties iš užsienio arba iš Liuksemburgo. Ši programa palengvina studentų atvykimą į profesinį gyvenimą, taip pat padeda jauniems specialistams pereiti prie karjeros.

Programa prasideda rugpjūčio viduryje ir baigiama per 16 mėnesių. Studentams, kurie dar nėra įgiję ekonomikos, statistikos arba valdymo kursų, liepos ir rugpjūčio mėnesiais siūlomi intensyvūs parengiamieji kursai.

Kas skiriasi nuo kitų programų?

Amerikos MBA, visi kursai mokomi anglų kalbaFakultetas: iš pagrindinio miestelio mieste Fairfield, CT ir praktikai, turintys stiprią teorinę kvalifikaciją iš Liuksemburgo6-9 mėnesių apmokama stažuotė, kurią palaiko individualus koučingas. Alternatyva: platus individualaus pasirinkimo projektas, pvz., Kuriant savo įmonę.Tarptautinė studentų organizacija, vykstanti iš daugiau nei 40 šaliųPrieiga prie SHU internetinės bibliotekos ir duomenų baziųGalimybė JAV kursus įtraukti į šventosios širdies pagrindinį miestelį Fairfield, CTNe ES / EEE studentai, baigę MBA, gali gauti leidimą dirbti Liuksemburge tam tikromis sąlygomis.... [-]

Kontaktai

Sacred Heart University

Adresas Sacred Heart University 7, rue Alcide de Gasperi c/o Chambre de Commerce - Bâtiment B, 1er étage
L-2981 Luxembourg City, Luxembourg District, Liuksemburgas
Interneto svetainė http://www.shu.lu/Programs/
Telefonas +352 2276 131