Sacred Heart University, Luxembourg, Jack Welch College of Business & Technology

Įvadas

Oficialus aprašymas

Liuksemburgo Šventosios širdies universitetas Džeko Welcho verslo ir technologijų kolegija

„Sacred Heart“ Jacko Welcho verslo ir technologijų koledžas Liuksemburge veikia daugiau nei du dešimtmečius ir siūlo aukštojo mokslo programas, pritaikytas dirbančių asmenų poreikiams. MBA, akredituota AACSB, pripažįsta Liuksemburgo aukštojo mokslo ministerija, ją gerai gerbia verslo ir finansų bendruomenė.

Nuo 2012 m. Mes siūlome atlygintą visą darbo dieną MBA, skirtą jauniems absolventams iš užsienio ir Liuksemburge. Mes turime studentų iš daugiau nei keturiasdešimt skirtingų šalių, o mūsų aukštos kvalifikacijos dėstytojai ir darbuotojai suteikia mūsų programai tikrai tarptautinį skonį, kurį tiek daug kitų verslo mokyklų negali pasiūlyti.

Amerikos verslo mokyklos filialas

Šventojo širdies universitetas Fairfield mieste, CT (JAV) pradėjo teikti verslo mokymą 1965 m., Praėjus dvejiems metams po jo įkūrimo. Universiteto verslo kolegija vėliau buvo pavadinta legendinio "General Electric Company" pirmininko ir generalinio direktoriaus John F. Welch vardu, kuris ir toliau vertingai remia. Verslo kolegijos Liuksemburgo filialas buvo įkurtas 1991 metais.

Labai glaudus ryšys su Liuksemburgo verslo bendruomene

Šioje verslo mokykloje mes glaudžiai bendradarbiaujame su verslo bendruomene. Tai atsispindi ne tik mūsų dėstytojai, kurie yra baigti mokslininkai ir patyrę verslo vadovai, atvykstantys iš JAV pagrindinio universiteto ir Liuksemburgo, bet ir mūsų aktyvioje Regentų taryboje, kurią sudaro direktoriai iš daugelio didelių kompanijų Liuksemburge.

Patogiai įsikūrę prekybos rūmai Luxembourg-Kirchberg, mūsų paslaugos yra dinamiškos ir teikia daugybę internetinių mokymosi ir tyrimų priemonių. Mieste taip pat yra biblioteka studentams, kurie gali būti naudojami kaip ramioje vietoje, kur mokytis, arba projekto komandos, kurios susitinka kursinių darbų.

AACSB akreditacija ir Didžiosios Hercogystės dekretas

2007 m. Sausio mėn. Jacko Welcho verslo ir technologijų koledžas gavo AACSB International - kolegialių verslo mokyklų tobulinimo asociacijos - akreditaciją. Ji prisijungė prie elito grupės, kuriai priklauso mažiau nei 5 procentai verslo mokyklų visame pasaulyje. „AACSB International“ yra laikoma pagrindine pasauline akreditavimo įstaiga mokykloms, siūlančioms verslo ir apskaitos bakalauro, magistro ir daktaro laipsnius.

2007 m. Rugpjūčio mėn. Šventosios Širdies universitetas gavo Didžiosios Hercogystės dekretą, pagal kurį pripažįstami mūsų diplomai Liuksemburge.

* Akredituota Liuksemburgo aukštojo mokslo ir tyrimų ministerijos
* JAV naujienų ir pasaulio ataskaita užėmė 4 vietą pagal pažangiausius Šiaurės Amerikos universitetus
* Įtraukta į Prinstono apžvalgą Geriausios verslo mokyklos 2021 m.: Universitete vykdomos MBA programos“. - 2021 m. Leidimas
* „Bloomberg Business Review“ pateko į 100 geriausių reitingą

* Užėmė vietą The (Times Higher Education) 501–600 sąraše

Vietos

Liuksemburgo miestas

Sacred Heart University

Address
Sacred Heart University
7, rue Alcide de Gasperi
c/o Chambre de Commerce - Bâtiment B, 1er étage

L-2981 Liuksemburgo miestas, Liuksemburgo apygarda, Liuksemburgas
Interneto svetainė
Telefonas
+352 2276 131

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Akreditacijos

AACSB Accredited