Luxembourg School Of Business

Įvadas

Oficialus aprašymas

Pasaulio klasės tarptautinis fakultetas

Mūsų fakultetą sudaro geriausi profesoriai, susiję su tokiomis institucijomis kaip Harvardas, Jeilis, Stanfordas, Čikagos universitetas, Mičigano universitetas, Duke'o universitetas, Niujorko universitetas, Londono verslo mokykla, Kembridžas, Sankt Galleno universitetas, Kopenhagos verslo mokykla, Bocconi universitetas , Zagrebo ekonomikos ir vadybos mokykla, Sciences Po, HEC Paris ir kt.

Pasiruoškite ginčytis

LSB , nesvarbu, ar užsiregistruosite vadovų mokymo programoje, ar MBA, ar vadybos magistrantūroje, būkite pasiruošę įdomiam laikui. Jūs susidursite su verslo situacijomis, kai užginčytos jūsų žinios ir aptariami ne iš savęs priimti sprendimai . Turėsite bendrauti ir rasti bendrą kalbą su dėstytojais, klasės draugais ir verslo lyderiais iš viso pasaulio.

Atraskite būsimą LSB miestelį

Naujasis Luxembourg School Of Business miestelis yra „Château de Septfontaines“ ir buvusioje porceliano manufaktūroje „Faïencerie Villeroy & Boch“, istorinėje vietovėje netoli Liuksemburgo miesto centro.

Šis miestelis leis Luxembourg School Of Business pasveikinti vietos ir tarptautinius vadovus ir verslininkus iš viso pasaulio unikaliame, istoriniame ir giliai Liuksemburgo kontekste.
Pirmieji Luxembourg School Of Business studentai „Chateau de Septfontaines“ pasitiks 2021 m.

140141_NewLSBCampus.jpg

Naujoviški mokymo metodai

Studijos LSB suteikia galimybę susipažinti su įvairiomis kultūromis, patirtimi ir mąstymo būdais. Bendradarbiaudami įgysite turtingos tarptautinių klasės draugų, profesorių ir įmonių vadovų patirties. Apdovanotas fakultetas yra pirmaujantis verslo administravimo mokymo metodų srityje . Išmokite mąstyti ir apsispręsti kaip lyderis atvejų analizės ir konsultavimo projektuose.

Veiksmingos žinios

Mokymo programa skirta tam, kad jūs taptumėte lyderiu, kuris galėtų pamatyti, valdyti ir plėtoti naujas galimybes. Jūsų LSB magistro patirtis suteikia ne tik akademinių žinių ir praktinių įgūdžių. Mūsų tikslas yra suteikti jums unikalią patirtį - akademinę ir kitokią.

LSB students graduation ceremony" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/14/141068_Photo2.jpg" data-json="{"author":"","author_url":"","source":""}" alt="141068_Photo2.jpg" />

Vizija

Būti visuotinai pripažinta aukštos kokybės verslo mokykla Europos širdyje.

Misija

Mokyklos misija yra suteikti įkvepiančią ir daugiakultūrę mokymosi aplinką verslo lyderiams iš tarptautinių kompanijų, veikiančių Liuksemburge, taip pat visoje Europoje ir pasaulyje. Siekdama savo švietimo ir mokslo tikslų, mokykla naudoja šiuolaikinius mokymo ir tyrimo metodus, skatina kultūrinę ir intelektinę įvairovę. Mokykla bendradarbiauja su tarptautine verslo bendruomene ir rengia verslo lyderius klestėti sudėtingame pasauliniame verslo pasaulyje.

Akreditacija

Luxembourg School Of Business yra akreditavusi Liuksemburgo aukštojo mokslo ir tyrimų ministerija. Akreditacijos taikomos visai institucijai, taip pat verslo administravimo magistrui ir vadybos magistrui.

141069_LSBProfessorArielS..jpg

Vietos

Liuksemburgo miestas

Address
19, Rue Eugène Ruppert
L-2453 Liuksemburgo miestas, Liuksemburgo apygarda, Liuksemburgas

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis