Luxembourg School Of Business

Įvadas

Oficialus aprašymas

Pasaulio klasės tarptautinis fakultetas

Mūsų fakultetą sudaro profesoriai, susiję su tokiomis institucijomis kaip Harvardas, Yale, Stanfordo universitetas, Čikagos universitetas, Mičigano universitetas, Duke universitetas, Niujorko universitetas, Londono verslo mokykla, Kembridžas, St. Gallen universitetas, Kopenhagos verslo mokykla, Bocconi universitetas, Zagrebo ekonomikos ir vadybos mokykla, mokslai Po, HEC Paris ir kt.

Pasiruoškite ginčytis

LSB , nesvarbu, ar jūs užsiregistruosite į vykdomosios programos, MBA ar vadybos magistrantūrą, būkite pasirengę įdomiam laikui. Jums teks susidurti su verslo situacijomis, kai ginčijamos jūsų žinios ir aptariami geriausi sprendimai. Turėsite bendrauti ir rasti bendrą pagrindą su dėstytojais, klasės draugais ir verslo lyderiais iš viso pasaulio.

Vienas ant vieno požiūrio

Jūsų nuomonė dalykais yra svarbi. LSB MBA ir vadybos magistras yra orientuoti į sunkių įgūdžių, leidžiančių daryti įtaką pirmąją dieną, vystymą. Įgysite sunkių valdymo įgūdžių ir juos lavinsite tapdami tikru lyderiu.

Naujoviški mokymo metodai

Studijuodamas LSB , galite susipažinti su įvairiomis kultūromis, patirtimi ir mąstymo būdais. Bendradarbiaudami jūs gausite iš turtingos savo tarptautinių bendraklasių, profesorių ir įmonių lyderių patirties. Apdovanojimų pelnęs fakultetas yra novatoriškų verslo vadybos metodų pagrindas. Sužinokite, kaip mąstyti ir nuspręsti, kaip pavyzdinių atvejų studijų ir konsultacijų projektų lyderis.

Veiksmingos žinios

Mokymo programa yra skirta ugdyti tave lyderiu, kuris mato, priima ir plėtoja naujas galimybes. Jūsų LSB magistro patirtis suteikia ne tik akademinių žinių, bet ir praktinių įgūdžių. Mūsų tikslas yra suteikti jums unikalią patirtį - akademinės ir kitokios.

85126_STU4425-22.jpg

Vizija

Būti visuotinai pripažinta aukštos kokybės verslo mokykla Europos širdyje.

Misija

Mokyklos misija - sukurti įkvepiančią ir daugiakultūrę mokymosi aplinką verslo lyderiams iš tarptautinių kompanijų, veikiančių Liuksemburge, taip pat visoje Europoje ir pasaulyje. Siekdama savo ugdymo ir akademinių tikslų, mokykla naudoja šiuolaikinius mokymo ir tyrimų metodus, skatina kultūrinę ir intelektualinę įvairovę. Mokyklos partneriai su tarptautine verslo bendruomene ir rengia verslo lyderius klestėti sudėtingame pasauliniame verslo pasaulyje.

Akreditacija

Luxembourg School Of Business yra akredituota Liuksemburgo aukštojo mokslo ir tyrimų ministerijos. Akreditacijos galioja visai institucijai, taip pat verslo administravimo magistrui ir vadybos programoms.

85128_Capture.PNG

Vietos

Liuksemburgo miestas

Address
19, Rue Eugène Ruppert
L-2453 Liuksemburgo miestas, Liuksemburgo apygarda, Liuksemburgas