Luxembourg School Of Business

Įvadas

Oficialus aprašymas

Luxembourg School Of Business

Luxembourg School Of Business misija yra sukurti įkvepiančią ir daugiakultūrę mokymosi aplinką verslo lyderiams iš tarptautinių kompanijų, veikiančių Liuksemburge, visoje Europoje ir pasaulyje.

Siekdama savo edukacinių ir akademinių tikslų, mokykla naudoja šiuolaikinius mokymo ir tyrimų metodus, skatina kultūrinę ir intelektualinę įvairovę.

Mokyklos partneriai su tarptautine verslo bendruomene ir rengia verslo lyderius klestėti sudėtingame pasaulio verslo pasaulyje.

Magistro laipsnių portfelis

  • Savaitgalio MBA programa
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Ištęstinės MBA studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Ištęstinės MBA studijos

LSB -Weekend MBA

Su bendrabučiu Ištęstinės 24 mėnesių September 2019 Liuksemburgas Luxembourg City

Savaitgalis MBA programa į Liuksemburgo School of Business yra skirta patenkinti specialistų stora grafikų ir noras mokytis ir savo karjerą poreikius. Programos trukmė yra 24 mėnesiai. Užsiėmimai vyksta kas antrą savaitgalį (penktadienį vakare ir šeštadienį). [+]

Savaitgalis MBA programa į Liuksemburgo School of Business yra skirta patenkinti specialistų stora grafikų ir noras mokytis ir savo karjerą poreikius.

Programos trukmė yra 24 mėnesiai. Užsiėmimai vyksta kas antrą savaitgalį (penktadienį vakare ir šeštadienį).

LSB -Weekend MBZ suteikia jums tiesioginį ryšį su viršų tarptautinės fakulteto iš kai kurių geriausių verslo mokyklų pasaulyje gauti.

Mūsų dėstytojai yra universitetas pasaulinės klasės, o kartais vadovai pasaulio kompanijų. Kai kurie iš jų yra aukščiausio lygio vadovai tarptautinėse bendrovėse, o kitų mokslininkų, turinčių didelę pramonės patirtį įvairių pramonės šakų.... [-]


Kontaktai
Vietos adresas
19, Rue Eugène Ruppert
Luxembourg City, Luxembourg District, L-2453 LU
Socialiniai tinklai