Oficialus aprašymas

Varšuva valdymas universitetas

Varšuva valdymas universitetas, įkurtas 1995 metais, yra viena seniausių privačių kolegijų Lenkijoje. Šiuo metu ji studijuoja daugiau nei 6000 studentų ir turi daugiau nei 37.000 absolventų. Jo fakultetas susideda iš patyrusių ir kūrybingų mokslininkų ir dėstytojų.

Varšuva valdymas universitetas siūlo savo būsimiems studentams ypač palankiomis sąlygomis studijuoti Trečiojo tūkstantmečio Campus. Tai gerai įrengtas architektūros mokslo kompleksas būsto daug paskaitų salės, laboratorijos, kompiuterių kambariai, ir kalbos laboratorijos.

Universiteto kompleksas yra taip pat daug pasilinksminimo galimybių, pavyzdžiui, modernaus baseinu, sporto sale, ir treniruoklių salė. Pastate yra švediškas stalas ir didelė Kavinė .Reasonable kainos ir geras meniu turi atitikti net ir tie, sunku įtikti. Studentų bendrabutis talpina 300 moksleivių vieno, dviejų asmenų ir trijų kambarių asmuo, taip pat apartamentai. Visi kambariai turi prieigą prie interneto. Požeminė automobilių stovėjimo aikštelė svečiams galima už protingą kainą.

Bakalaurai studijas:

Bakalauro studijų programos

Administravimas valdymas tarptautiniai santykiai Pedagogika Europos studijos politologijos Nacionalinio saugumo

Inžinieriaus studijų programos

Kompiuterinė inžinerija Gamybos valdymas ir inžinerija

Aukštųjų studijų:

Magistro studijų programos

teisė Administravimas valdymas tarptautiniai santykiai Pedagogika psichologija

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Lenkas

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

EMBA

Warsaw Management Academy - Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

Magistrantas vykdomasis magistro verslo administravimo studijų yra tarp prestižiškiausių ir pripažįstamas pasaulio vadovų kvalifikacijos skirtų žmonių verslo ir vadovybei ... [+]

Vykdomosios Verslo administravimo magistras

Antrosios studijų pakopos Vykdomosios Verslo administravimo magistras tyrimai yra vieni prestižiškiausių ir pripažįstamas pasaulio vadovų kvalifikacijos skirtų žmonių verslo ir vadovybei. Iš EMBA studijų programą leidžia veiksmingai užbaigti akademinį išsilavinimą vadybos ir verslo srityje. Į EMBA magistrantūros studijų absolventų, įgyti pranašumą konkurencijos ir padidinti jų vertę ir patrauklumą darbo rinkoje.

Adresatai

Iš EMBA Doktorantas studijų mokymo programa yra skirta, visų pirma, dėl vadovaujančių darbuotojų narys statuto organų, direktorių prekybos įmonių, vadybininkai, arba tiems, kurie nori imtis vadovaujančias pareigas, siekiant panaudoti savo žinias ir įgūdžius įvairiose srityse, Be kita ko, finansų valdymo, rinkodaros, žmogiškųjų išteklių valdymo, žiniasklaidos ir viešųjų ryšių ir instruktavimas.... [-]

Lenkija Varšuva
Spalis 2019
Anglų,Lenkas
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba