Oficialus aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Mokslų yra dalis Lenkijos mokslų akademija kurie yra reitinguojami 33th pasaulyje metiniame Scimago Institucijos Reitingas. Iš informatikos mokslo Lenkijos mokslų akademijos (IPI PAN) instituto direktorius Profesorius Jacek Koronacki, Kitas valdymo organas institutas yra mokslo taryba, kuri vadovavo profesorius Andrzej Tarlecki. Institutas moko pakopos studijų programas lenkų įvairovė, MBA - Inovacijos ir duomenų analizės programa paleisti bendradarbiaujant su Woodbury verslo mokyklos Utah Valley universiteto (JAV) anglų kalba, ir šiuolaikinės informatikos programos doktorantūros, taip pat anglų kalba.

Institutas turi du departamentai:

Departamentas teoriniai pagrindai Computer Science (Vadovas prof departamento Wojciech Penczek) ir Departamentas dirbtinio intelekto (Vadovas departamentas profesorius Jan Mielniczuk). Teorinės fondų Kompiuterijos pagrindinių mokslinių tyrimų veiklą departamentas nustato šiose srityse:

 • Kompiuterių architektūra
 • Web Services Technologijos
 • Kompiuterija Sistemų teorija
 • Teorija Distributed Systems.
IPIPAN102

Departamentas dirbtinio intelekto specializuojasi šiose srityse

 • Statistinė analizė ir modeliavimas
 • Kalbų inžinerija
 • Pamatai Dirbtinis intelektas
 • Žaidimų ir sprendimas teorija.

Instituto pagrindinių tipų mokslinės veiklos apima:

 • Mokslinių tyrimų projektai (pvz įrodomąją motyvai, žinių įgijimą ir atstovavimas, statistinę ir biologiškai motyvuotų mokymosi paradigmos, sprendimų teorija)
 • Konferencijos (pvz Tarptautinė konferencija kalbos apdorojimas ir pažangaus informacinės sistemos, Tarptautinės jungtinės konferencijos dėl saugumo ir Pažangios informacinės sistemos, Tarptautinė konferencija informacinių sistemų ir Pramonės valdymo programas)
 • Seminarai
 • Leidiniai (daugiau kaip 150 straipsniai, knygų skyriai, monografijų ir knygų kasmet).

Ką mes ketiname daryti

Kompiuterių mokslo fakulteto Lenkijos mokslų akademijos institutas yra pasiryžusi išlaikyti aukštą mokslinių tyrimų ir akademinės veiklos, dėl kurių ji yra pripažinta tiek šalyje, tiek tarptautiniu mastu. Jis pasižymi A klasifikacijos mokslo ministerijos ir aukštojo mokslo Lenkijos Respublikai. Jis taip pat išvardytos kaip H + (aukščiausią slaptumo žymos) aukštojo mokslo institucijos į vokiečių Anabin duomenų bazę. Institutas ketina toliau savo tarptautinį bendradarbiavimą, susijusį su studijų programomis, taip pat mokslinių tyrimų projektus ir bendrus dotacijas.

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vienerių metų MBA

Institute of Computer Science - Polish Academy of Sciences (IPI PAN)

Kompiuterių mokslo fakulteto Lenkijos mokslų akademijos instituto (IPI PAN) siūlo MBA programa dėstoma remiant jo partneris, Woodbury mokyklos Verslas Utah Valley univers ... [+]

MBA studijas Computer Sciences Lenkijos mokslų akademijos mokė remiant partneriu institutu Woodbury School of Business ne Utah Valley University

Kompiuterių mokslo fakulteto Lenkijos mokslų akademijos instituto (IPI PAN) siūlo MBA programa dėstoma remiant jo partneris, Woodbury mokyklos Verslas Utah Valley universitete (JAV). Tai prestižinis ir naudingas magistrantūros programa vadovams ir tiems, kurie įkvėpti tapti verslo lyderiai taip pat žmonės, dirbantys viešojo administravimo ir nevyriausybinių organizacijų. Apie MBA programos formatas leidžia dirbti ir mokytis tuo pačiu metu.

MBA studijos teisę "Inovacijos ir duomenų analizė" (mokoma anglų kalba) yra magistrantūros studijos horizontalaus tokias disciplinas kaip informatikos, ekonomikos ir vadybos. Antrosios pakopos MBA studijos trunka du semestrus. Pasibaigus studijų pabaigoje studentai ginti savo verslo projektus (20 - 40 puslapiai). Antrosios pakopos MBA studijos yra grindžiamos visu etatu formatu. Yra du modulių per semestrą. Kiekvienas modulis trunka nuo 11.00 trečiadienį iki 12.30 sekmadienį (plius pasirenkamų klasių). Kaip taisyklė, kiekvienas kursas (dalykas) yra mokoma 8 val. Yra keturi kiekiai per mokslo metus: Iki spalio, sausio, balandžio ir birželio mėn. Kompiuterinių mokslų Lenkijos mokslų akademijos (trumpųjų IPI PAN) institutas yra teikianti institucija. Woodbury School of Business ne Utah Valley universitetas dalyvauja kaip institucijos, siunčiančios kai kurių jos atstovų mokyti Pasirinkta kursai / dalykai ir siūlyti priemones, skirtas gyvenimo gerinimo. Lektoriai iš Woodbury mokyklos Verslas Utah Valley universitete gali prižiūrėti verslo projektus teikti bus studentai domisi tokio priežiūra ir atstovai sutiks imtis tokios atsakomybės. ... [-]
Lenkija Varšuva
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba