Zagreb School of Economics and Management

Įvadas

Oficialus aprašymas

Zagreb School of Economics and Management rengia būsimus Kroatijos ekonomikos ir verslo ekspertus ir tapo minčių ir diskusijų apie šiuolaikines ekonomines ir verslo problemas Kroatijoje centre. Su daugiau nei 1200 studentų, daugiau nei 150 absolventų, daugiau nei 2800 absolventų, ZSEM bendruomenė nuolat auga. 2013 metais " ZSEM tapo pirmąja Kroatijos AACSB akredituotos verslo mokyklos, todėl prisijungė prie elitinės 5% pasaulio verslo mokyklų grupės, turinčios šią prestižinę akreditaciją. Zagreb School of Economics and Management neseniai buvo paskelbta "TOP 3" geriausios verslo mokyklos Rytų Europoje pagal 2017 m. Eduniversal World Convention.

ZSEM fakultete yra žinomi profesoriai, mokslininkai ir ekspertai iš viso pasaulio. Dažnai mūsų profesoriai skelbiami Kroatijos nacionalinėse žiniasklaidos priemonėse, o daugelis dėstytojų užima aukščiausias pareigas aukščiausių Kroatijos bendrovių ir viešųjų įstaigų (Kroatijos nacionalinio banko, Kroatijos telekomunikacijų, Ericsson Nikola Tesla ir kt.).

Su daugiau nei 130 partnerių universitetais visame pasaulyje, dauguma ZSEM studentų, įskaitant mūsų aukštąjį išsilavinimą, praleidžia semestrą užsienyje nemokėdami papildomų studijų mokesčių. Be to, ZSEM kasmet ZSEM daugiau tarptautinių mainų studentų ir rengia kasmetinę Tarptautinę vasaros mokyklą.

Vietos

Zagrebas

Zagreb school of economics and management

Address
Zagreb School of Economics and Management
Jordanovac 110

10000 Zagrebas, Kroatija
Interneto svetainė
Telefonas
+385 1 2354 010

Akreditacijos

AACSB Accredited