RIT Croatia

Įvadas

Oficialus aprašymas

AACSB Accredited

RIT Kroatija, anksčiau žinoma kaip Amerikos koledžo valdymo ir technologijų (ACMT) buvo įsteigta Kroatijoje 1997 metais mokslo, kultūros ir sporto Kroatijos Respublikos ministerija inicijavo privačių aukštojo mokslo institucijų kūrimą. Dėl savo reputaciją sukurti ir išlaikyti sėkmingus tarptautines partnerystes, vienas žymiausių privačių Amerikos universitetuose, Rochester Institute of Technology, buvo pasirinkta kaip geriausia partnerė šių pastangų.

Amerikos koledžo Vadybos ir technologijos 2013 pakeitė savo pavadinimą į RIT Kroatija (Rochester Institute of Technology Kroatija), siekiant visiškai atitikti pagrindinė įstaiga - Rochester Institute of Technology.

Du įdomių vietų

RIT Kroatija siūlo studijų programas, bent du miesteliai, vienas įsikūręs kurortiniame pakrantės mieste Dubrovnikas ir vienas šalies sostinėje Zagrebe.

stipendijos ir finansinė pagalba

Siekiant remti kvalifikuotų studentų studijas finansuoti, rit Kroatija užsitikrino daugiau nei 350000,00 € finansinės pagalbos įtraukimo į 2017/2018 mokslo metus. Stipendijos ir finansinė parama yra taikomi į mokslą sąnaudas lankyti per ketverius studijų metus universitete piniginės lėšos.

Kodėl reiktų studijuoti RIT?

Kaip tarptautinės Campus Rochester Institute of Technology, rit Kroatija suteikia privalumų neprilygstamą kitų kolegijų ir universitetų.

Tarptautiniu mastu pripažintas Amerikos laipsnis:

Baigus savo studijų RIT Kroatija, jums bus suteikta du laipsniai: Amerikos studijų iš Rochester Institute of Technology ir Kroatijos laipsnį iš RIT Kroatijoje. Su tarptautiniu akredituota ir pripažinta Amerikos laipsnį, rit Kroatija studentai gali siekti patrauklių galimybių įsidarbinti visoje Europoje ir pasaulyje.

Aukšti Amerikos švietimo standartai:

Programas ir mokymo yra visiškai suderinta su vienu iš labiausiai žinomų privačių universitetų JAV Daugelis iš mūsų fakulteto nariai yra Europos ir Amerikos profesoriai su turtingu akademinės ir profesinės patirties standartais. Kolegijos kokybė buvo patvirtinta daugelyje tarptautinių akreditacijų, kaip antai: - Artimųjų narės Komisija Aukštojo mokslo - AACSB Tarptautinis, asociacijos Advance Collegiate Schools of Business.

Praleisti semestrą Jungtinių Amerikos Valstijų arba Jungtiniai Arabų Emyratai:

Studentai Kroatija turi galimybę lankyti vieną semestrą RIT pagrindinis Campus, įsikūręs Rochester, NY, arba RIT Dubajus miesteliu, įsikūręs Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Ši studijų užsienyje pasirinkimas suteikia studentams galimybę patirti skirtingas kultūras, pamatyti dalykus iš pasaulinės perspektyvos, ir tobulinti savo anglų kalbos įgūdžius. Svarbiausia, kad jis pasirodo esąs didelis privalumas, kai kreipiasi dėl darbo.

Puikus įdarbinimo rodiklis po baigimo:

Daugiau nei 80 procentų mūsų studentams įsidarbinti per tris mėnesius nuo studijų baigimo. Modeliuojama po RIT programą karjeros plėtros ir bendradarbiavimo švietimo, studentai yra pasirengę iš jų Pirmaisiais metais bus integruota į darbo rinką. Įdėkite prieš juos yra tie patys iššūkiai ir sąlygomis jie susidurs realiame gyvenime aplinką.

Patirtis, kuri suteikia jums pranašumą:

Mūsų kooperatyvas švietimas ir karjera biuras padeda studentams jų pasirengimo grįžti į darbo rinką. Mūsų konsultantai padėti studentams pasirinkti ir kurti savo karjerą, užmegzti kontaktus su potencialiais darbdaviais, rasti Co-op vietas, mokyti juos, kaip rašyti CV ir pasiruošti darbo interviu. Privaloma Co-op atliekama įmonių visoje Kroatijoje ir visame pasaulyje, kurios svarbios studijų programų srityse.

Studijuoti anglų kalba - apie verslo komunikacijos kalbą:

Užsiėmimai vyksta anglų kalba, visiškai suderinta su šiuolaikinės Amerikos programų ir vadovėlių, kurie leidžia studentams tobulinti savo anglų kalbos įgūdžius ir pasirengti aukštesniojo lygio verslo komunikacijos jie susiduria dėl darbo.

Didelis skaičius studentų gauna vertingų RIT Kroatija stipendijas.

Kabinetai įrengti pažangiausius kompiuterinės įrangos, įskaitant moderniausių "Apple iMac" kompiuterių ir "iPad prietaisams.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos »

Programos
Vaizdo įrašai

RIT Croatia Orientation Day 2016

RIT Croatia Early Admission Time Apply Now

RIT Croatia Dubrovnik campus

RIT campus life 2014