Read the Official Description

Mokyklos aprašymas

Kulinarija siūlo platų profesijų, ir visi studentai, kurie nori nukreipti savo studijas link kulinarinio meno ar norite sukurti savo turimas žinias kartu išimtiniais mentorių su darbo patirtimi ir teorinių žinių turtus yra laukiami Kul IN.

Kul IN ketina suteikti studentams platų kulinarijos žinias, maisto pramonė ir gastronomijos. Siekiant užtikrinti, kad mūsų studentai ištobulino visus reikiamus įgūdžius dirbti kokybiškai restorane, mes pradėti apimtų svarbias pamatus, kad visi studentai, nepriklausomai nuo jų išsilavinimo, reikia praeiti.

Kaip šios programos dalį, mokiniai mokosi apie terminis ir mechaninis, maisto perdirbimo, pripažįstant kokybės ingredientų, sukabinimo pagardų ingredientų, sukurti kokybės restorano meniu, organizuoti ir aptarnauti patiekalų, profesinės virtuvės standartus, maisto laikymo indai, maisto porcijas ir gastronomijos istoriją.

Vizija

Kul IN tikslas yra plėtoti švietimo centras, daugiausia dėmesio skiriant kūrybiškumo, mokslinių tyrimų ir šiuolaikinės virtuvės ir kulinarinio technologijų skatinimas. Per profesionalūs virėjai, konditeriai ir specialistus iš kitų šakų kulinarijos mokslą. Statome institutą, kuris yra unikalus vieta virėjai, restoranų savininkų, valdytojų ir kulinarijos žiniasklaidos mokyti ir atnaujinti savo žinias ir sužinoti apie tai, kas yra nauja maisto, gėrimų bei desertų pasaulyje.

Tarptautiniai sertifikatai

Siekiant pasiūlyti savo studentams visą patirtį studijuojant italų gastronomiją ir virtuvės, mes sukūrėme jungtines programas su pasaulinio garso kulinarijos mokyklos ALMA, La Scuola Internazionale di Cucina Italiana.

Kulinarijos institutas Kul ir ALMA La Scuola Internazionale di Cucina Italiana sėkmingai sukūrė du bendrus programos: "Profesionalus Kuko itališkos virtuvės" ir ". Profesionali konditerijos virėja Italijos Desertai" Per intensyvias ir dinamikos tyrimai, kurie vyksta iš dalies Sisak ir iš dalies į Colorno, Italijoje, studentai turi galimybę įgyti neįkainojamos tarptautinės patirties ir tapti tikrai panardintas į kultūrą, kuri formuoja šį pasaulinio garso virtuvės. Be valandų praktinio mokymo, išvykas ir praktikumai, studentai taip pat gali būti priskirtas keletą mėnesių ilgą stažuotę, kur jie įgis patirties dirbant elito restoranų ir konditerijos parduotuvių. Tinklo galimybės yra neribotos ir atviros durys į potencialių darbo vietų, nes studentai įrodyti sau, kaip galinčius virėjai realiame pasaulyje aukštos klasės kulinarijos.

Siekiant suteikti jums visą patirtį studijuojant kulinarijos institutas Kul Į kviečiame Jus apsilankyti mūsų virtualų turą.

Programs taught in:
Anglų
Italų
Address
KULIN Capraska ulica 12
44010 Sisak, Sisak-Moslavina County, Kroatija
Interneto svetainė
Telefonas
false