Oficialus aprašymas

Remiantis tendencijas pripažintų darbo IT kvalifikuotų specialistų per darbdavių poreikių analize ir atsižvelgiant į analizuojamų savybių darbo rinkoje Kroatija, Kad steigimo projektas Algebra universiteto koledžas buvo pradėta 2006 m.

Steigėjų tikslas buvo sukurti aukščiausios kokybės profesionalią aukštojo mokslo instituciją, kuri buvo kartu su savo programa, personalo ir mokymo medžiagos, pasirengę patenkinti darbdavių poreikius ir darbo rinką. Iš Nacionalinės agentūros Mokslo ir aukštojo mokslo, iš naujo akreditavimo rezultatus 2012 metais, kokybės užtikrinimo sistemos Vertinimas pagal flamandų-olandų akreditavimo agentūros NVAO ir statuso "Approved by Fer" (FER atlikto išduotas akreditacijos - fakultetas Elektros inžinerija ir kompiuterija) pritarė, kad šie norai buvo ne nepagrįstą ir patvirtino aukštą iš University College mokymo planas. University College yra dalis Algebra ugdymo grupė, steigėjas, kuris veikė Kroatijos rinkoje daugiau nei 16 metų ir išliko pirmaujanti švietimo centras regione skaičiavimo ir informacinių technologijų.

Šiandien University College atlieka keturias pagrindines profesines programas ir penkis pakopos profesinę programas:

BAKALAURO profesinės programos (bakalauro)

  • Programinės įrangos inžinerija
  • sistemos inžinerijos
  • multimedijos Kompiuterija
  • Skaitmeninis Marketingas

ABSOLVENTŲ profesinės programos (Master)

  • Programinės įrangos inžinerija
  • sistemos inžinerijos
  • multimedijos Kompiuterija
  • Skaitmeninis Marketingas
  • E-Lyderystė MBZ

Visų studijų programų studijų programos yra visiškai atitinka ECTS kreditų sistema (Bolonijos deklaracija) ir yra dalis oficialiai sistemos aukštojo mokslo Kroatija, Dėl kurių University College gavo keletą akreditacijas iš mokslo, švietimo ir sporto reikalų ministerijos (2008 m gavo pirmą laikinas akreditavimas, nuolatinę akreditaciją 2010 metais, akreditaciją studijų programų multimedijos kompiuterių ir studijuojant programos 2012 birželio akreditacijų tiek studijų programas skaitmeninės rinkodaros ir 2015 sausis).

Algebra universiteto koledžas šiuo metu dirba daugiau nei 100 mokytojų ir asocijuotų dėstytojų iš akademinės ir verslo sektoriaus ir pagal kokybės vertinimo rezultatais reguliariai pakartotinai akreditavimo atliko Nacionalinės agentūros mokslo ir aukštojo išsilavinimo 2012, atstovauja vienas iš geriausių studijų programų Kroatijos Respublika.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Algebra University College

Trumpai tariant, mūsų E-Lyderystė MBA programa mokymo programa yra padaryta BDS dizainas (verslo + Digital + strateginio) ir trimis pagrindiniais standartiniais MBA turin ... [+]

Trumpai tariant, mūsų E-Lyderystė MBA programa mokymo programa yra padaryta BDS dizainas (verslo + Digital + strateginio) ir trimis pagrindiniais standartiniais MBA turinio kompetencijos: dauguma pagrindinių verslo MBA (GGP), keletas pagrindinių technologijų MBA ( IKT) ir kai kurie pagrindiniai strateginio MBA (Vadovavimas) moduliai. Tai reiškė, kad teikti geriausias veislės MBA patirtį (tradicinė ir pažangi technologija ir strategija orientuota e Lyderystė).

Dvejų metų elektroninio Lyderystė MBA programa susideda iš 18 (17 + 1 įvadinių) moduliai realizuotas trukmės ir 40 lektoriai vedė kontaktinės valandos (paskaitos) kiekvienas (iš viso 720 kontaktinių valandų). Už kiekvieno modulio studijų programas, be aktyvaus dalyvavimo modulio paskaitų, studentai bus reikalaujama, kad ką nors kursinių jų pačių (iš anksto rodmenis, po skaitymų, nuotolinio sąveikos su mentoriaus ir jo kolegos) ir / arba komandinis darbas (atvejų tyrimus, teminių seminarai). Iš viso studentų darbo krūvis vienam modulis yra svertinis atliko susijusį skaičius ECTS / USCTS. Studentų pasiekimai mokymosi rezultatų bus įvertintas ir gavo per dėstytojo pastabas individualių vertinimų ir nagrinėjimo pačioje pabaigoje kiekvieno modulio.... [-]

Kroatija Zagreb
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba