Oficialus aprašymas

UBC BMS yra tarp geriausių pasaulio universitetų, bet kokie yra veiksniai, kurie varomi šį augimą? Kas yra UBC istorija? BMS Gamintojas yra didelis idėja apie universitetą, kuri buvo sukurta su UBC bendruomenės per dvejų metų laikotarpį (2007-09). Gautas koncepcija atspindi emocinį atsaką žmonės turi į universitetą, kad ši vieta yra skirtingai nei bet kuri kita: BMS yra proto vieta. UBC markės, proto vieta, buvo sukurta per dvejų metų konsultacinio proceso (2007-09) įdarbinusios studentus, dėstytojus, darbuotojus, absolventai, draugams ir donorus. Iššūkis: atrasti, kas daro BMS unikalus. Šis procesas buvo ne apie kuriant naują logotipą. Ji orientuota į artikuliuoti didelis idėja apie UBC, apimantis energijos ir galimybę jausmą mūsų miesteliai. Daugelis dalyvių pabrėžė UBC anketa aplinką atvirumo, kad padėjo sukurti dinamišką jausmą vietoje joks kitas universitetas gali reikalauti.   Sauder School of Business Sauder School of Business yra viena iš pasaulyje pirmaujančių akademinių verslo mokyklų. Įsikūręs Vankuveris, Kanada vartai į Azijos Ramiojo vandenyno regiono, Sauder suteikia pasaulinę verslo perspektyvą ne dinaminių kryžkelėje tarptautinėje rinkoje. Skirta griežta ir atitinkamos mokymo, mūsų programos generuoti verslo lyderius, kurie vairuoti kaita ir formos pramonės šakų ir organizacijų visame pasaulyje. Sauder yra įsipareigojusi yra tarptautinis lyderis kuriant ir taikant verslo žinių ir mokymosi visą gyvenimą skatinimo sėkmės mūsų studentai ir absolventai.   BMS Tarptautinė MBA (IMBA)   BMS Tarptautinė MBA yra 20 mėnesių, dalis laiko programa dėstoma kartu su Antai kolegijos Ekonomikos ir vadybos Šanchajaus Jiao Tong universiteto Šanchajuje, Kinijoje. Ši unikali programa yra pasaulinio lygio UBC fakultetas, apdovanojimai ugdymo Kinijos švietimo ministerijos pripažinti metodai, o dvi savaites studijų Vankuveryje, Kanadoje.  

Ką jūs išmoksite Kaip BMS IMBA studentas, jums bus naudinga:

bendrosios valdymo perspektyva remiasi išmanyti pagrindinius verslo funkcinių sričių ir jų tarpusavio įvairialypė, aukštesniojo lygio strateginis požiūris į verslo sprendimų priėmimą komandinis darbas, bendravimas ir vadovavimo įgūdžiai plėtojamas problemų sprendimo, grupinių projektų ir pristatymas.

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Ištęstinės MBA studijos

UBC IMBA in Shanghai

UBC International MBA yra 20 mėnesių, ne visą darbo dieną mokoma kartu su Antai ekonomikos ir vadybos koledžu Šanchajaus Jiao Tongo universitete Šanchajuje, Kinijoje. Ši ... [+]

Tarptautinė MBA

Sukurkite savo reputaciją pasaulyje pirmaujančiam prekės ženklui; UBC ir Sauderio verslo mokykla. 20 mėnesių ne visą darbo dieną magistro laipsnį Šanchajuje (anglų k.) Klases, esančias Šanchajaus Jiao Tongo universitete; išskyrus 2 savaites UBC Vankuverio miesteliu 100% UBC Sauder fakultetas 100% Šiaurės Amerikos pirmaujančių universitetų Dieninės MBA laipsnis / klasė siūloma Šanchajuje; tas pats instruktorius ir kursų medžiaga, kaip FT arba PT UBC MBA Gaukite tarptautinį MBA laipsnį iš UBC (lanko baigimą Vankuveryje kartu su kitais MBA absolventais)

UBC International MBA yra 20 mėnesių, ne visą darbo dieną mokoma kartu su Antai ekonomikos ir vadybos koledžu Šanchajaus Jiao Tongo universitete Šanchajuje, Kinijoje. Ši unikali programa yra pasaulinio lygio UBC fakultetas, apdovanojimai ugdymo Kinijos švietimo ministerijos pripažinti metodai, o dvi savaites studijų Vankuveryje, Kanadoje.... [-]

Kinija Shanghai
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
20 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba