Oficialus aprašymas

Tongji universitete prasidėjo programas Ekonomikos ir vadybos 1956, ir buvo vienas iš pirmųjų universitetų Kinijoje pradėti tokią programas. Ekonominės vadybos mokykla buvo įkurta 1984 metais, ir susijungė su verslo mokykla tapo Ekonomikos ir vadybos mokykla (toliau SEM) 1998 m. Šiuo metu, SEM apima pagrindinius disciplinas ekonomikos ir vadybos per vadybos mokslo ir inžinerijos, statybos valdymo ir nekilnojamas turtas, verslo administravimo, apskaitos, Viešojo administravimo katedros departamento departamento departamento departamento ir departamentui ekonomikos ir finansų. Atitinkamos mokslo institutai ir laboratorijos, taip pat buvo įsteigta antroji lygio disciplinų.

Po daugiau nei penkiasdešimt metų plėtros, SEM turi palaipsniui kuriama inovacijų, auginimo misiją ir paslaugas su tarptautiškumo tikslą ir stiprią mokslinių tyrimų orientacijos.

SEM metu gali pasigirti 210 fakulteto nariai, tarp kurių 60 yra profesoriai, 74 docentai yra. Šiuo metu yra daugiau nei 1500 registruotų studentai, daugiau nei 4000 magistrantai (įskaitant akademinių magistrantams ir magistrantams profesinės laipsnių, pavyzdžiui, MBA, magistro Viešojo administravimo magistras Inžinerinės vadybos EMBA) ir doktorantams. Po maždaug 30 metų plėtrą, SEM turi auginami tūkstančius profesionalių vadybos talentus, kurie dabar žaidžiančių svarbius vaidmenis nacionalinės ekonomikos plėtrai.

Moksliniai tyrimai, tiek akademinę ir taikomas, yra pagrindinis mokyklos plėtros. Sutelkiant dėmesį į realius poreikius drausmės statybos ir ekonominės plėtros, SEM sujungia mokymą ir mokslinius tyrimus. SEM aktyviai įsipareigoja mokslinių tyrimų programas nacionaliniu lygmeniu, dirbant su suinteresuotų ministerijų, komisijų bei įmonių. Tuo tarpu, tarptautinių bendradarbiavimo programų buvo sukurta su daugeliu užsienio mokslinių tyrimų įstaigų, kolegijų ir universitetų JAV, Vokietijoje, Šveicarijoje ir tt Bendras mokslinių tyrimų lygis yra tarp į verslo mokyklų Kinijoje viršuje.

Tarptautinis bendradarbiavimas ir keitimasis informacija yra vienas iš SEM reikšmingą funkcijų ir privalumų. SEM turi bendradarbiavo bakalauro ir magistro programų ESCP Europe Business School ir ESSEC verslo mokykla, MBA dvigubo laipsnio programa su "Manchester Business School, An EMBA dukart studijų programą su universiteto Mannheim, MBA ir finansų programos su Case Western Reserve University, o Simba programa su ENPC mokyklos Tarptautinės vadybos. Šiuo metu, SEM sukūrė bendradarbiavimo partnerystę su daugiau nei 70 žinomų verslo mokyklų ir universitetų 26 šalių pagal fakulteto mainų, mokslinių tyrimų ir studentų mainus.

SEM turėjo daug pasiekimus tarptautinio augimo ir drausminės plėtrai. Šiuo metu, SEM yra oficialus narys AACSB, AMBA EFMD ir PRME.It buvo apdovanotas AMBA akreditacija, EQUIS akreditavimo ir AACSB akreditacija. 2014, SEM užėmė septintą tarp pirmaujančių verslo mokyklų žemyninės Kinijos EdUniversal Pasauliniai verslo mokyklos Reitingas, ir ji taip pat buvo pagerbtas įtakingiausių Gamintojas MBA programoje "Forbes", Kinijos. 2016, SEM magistrantūros vadybos buvo visame pasaulyje užėmė 50-Financial Times ". Ateityje Tongji-SEM tęs savo pastangas vystyti tarptautiniu mastu žinomų mokyklos ekonomikos ir vadybos.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

EMBA

Tongji University, School of Economics and Management

Tongji-MANNHEIM Dual Laipsnis MBA (EMBA) programa su savo tvirtą Kinijos ir Vokietijos dėmesio reaguoja į didėjančią paklausą vadovams, kurie gali sėkmingai naršyti abiej ... [+]

Tongji-MANNHEIM Dual Laipsnis MBA programa

Apžvalga

Tongji-MANNHEIM Dual Laipsnis MBA (EMBA) programa su savo tvirtą Kinijos ir Vokietijos dėmesio reaguoja į didėjančią paklausą vadovams, kurie gali sėkmingai naršyti abiejų kultūrų iššūkius. Ji teiks vadovai iš viso pasaulio su įgūdžių ir priemonių jiems reikia pozicijas tarptautinėje vadovybės.

Abiejų Mannheim ir Tongji universitetai yra žinomi už jų aukštos akademinės kokybės, pažangiausius mokslinių tyrimų ir mokymo kompetencijos. Jie yra du partneriai, turintys didelę patirtį vykdomosios švietimo. Be to, abu turi puikius verslo ir absolventai tinklus ir pademonstruoti aukštą Kinijos ir Vokietijos pažiūras. Tongji-MANNHEIM MBA (EMBA) leidžia geriau išnaudoti šio vertingo bendradarbiavimo suteikti dalyviams su labai geriausiai EMBA švietimo.... [-]

Kinija Shanghai Vokietija Mannheim
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Ištęstinės MBA studijos

Tongji University, School of Economics and Management

Gyvenimo Yra 26 kursai, iš viso, įskaitant 12 MBA pagrindinius kursus ir 14 finansų kursus. ... [+]

Gyvenimo

Yra 26 kursai, iš viso, įskaitant 12 MBA pagrindinius kursus ir 14 finansų kursus.

[-]
Kinija Shanghai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
30 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Tongji University, School of Economics and Management

Tongji-Mančesteris MBA Dvigubas Laipsnis programa buvo pradėta 2009 metais ir ji sujungia aukščiausio lygio MBA kursus Manchester Business School ir specializuotų kursų T ... [+]

Tongji-Mančesteris dvigubo laipsnio MBA programa Programos apžvalga

Tongji universitete ir Mančesterio universiteto strateginiai partneriai. Tongji-Mančesteris MBA Dvigubas Laipsnis programa buvo pradėta 2009 metais ir ji sujungia aukščiausio lygio MBA kursus Manchester Business School ir specializuotų kursų Tongji universiteto projektų valdymo.

Sėkmingai užbaigus 2,5 metų darbo laiko programa, studentai bus apdovanoti dviviečiai MBA laipsnių, atitinkamai nuo Tongji universiteto ir Mančesterio universiteto ir antrosios pakopos sertifikatas nuo Tongji universitete.

Partneris

Įkurta 1824, Mančesterio universitetas yra didžiausias universitetas Jungtinėje Karalystėje. Su aukščiausią balą savo mokslinių tyrimų veiklą JK vyriausybė tyrimų vertinimo procedūrą (RAE) ir didžiuotis istorijos akademinių ir mokslinių tyrimų pasiekimais 25 Nobelio premijos laureatų, Mančesterio universiteto gretas tarp geriausių ne tik Europoje, bet ir pasaulyje , ... [-]

Kinija Shanghai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
30 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MBA

Tongji University, School of Economics and Management

Įsivaizduokite, kad įtraukti į MBA programą įsikūrusi vienoje iš dinamiškiausių ir energingas pasaulio miestų - Šanchajuje. Sveiki atvykę į Tongji MBA. Mes jau laukia Jūs ... [+]

Tongji Tarptautinė MBA programa

Pirmieji Tongji Tarptautinė MBA: unikali patirtis

Įsivaizduokite, kad įtraukti į MBA programą įsikūrusi vienoje iš dinamiškiausių ir energingas pasaulio miestų - Šanchajuje. Sveiki atvykę į Tongji MBA. Mes jau laukia Jūsų.

Tongji Tarptautinė MBA programa yra skirta išmokyti dalyvius su išsamiu, teorinio ir praktinio supratimo šiuolaikinio valdymo multi-kultūrinėje aplinkoje. Remiantis drausminių privalumų Tongji universiteto MBA programa palaipsniui išsivystė savo profesines funkcijas, ypač projektų valdymo, nekilnojamojo turto, paslaugų ir operacijų valdymą, ir finansų.

Tarptautinė MBA programa Studentai turi gauti MBA laipsnį Tongji universitete nuo sėkmingo 2 metų programą. Programa prasideda kiekvienų metų rugsėjo ir yra mokoma anglų kalba. Prašome patikrinti dėl naujausio mokesčio už mokslą svetainėje. ... [-]
Kinija Shanghai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Tongji Building A, Siping Road 1500
200092 Shanghai, Shanghai, Kinija
Telefonas
undefined