Southwest Jiaotong University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Pietvakarių Jiaotong universitetas, įkurtas 1896 m pirmosios Kinijos inžinerijos įstaiga aukštojo mokslo, Kinijos civilinės inžinerijos, eismo inžinerijos, kalnakasybos inžinerijos aukštojo mokslo gimtinė, vienas iš dviejų pirmųjų šaltinių Jiaotong universitetas, pirmasis įvesti pilietis "211 Projektas", " Įranga 985 projektas "esminį statyba, pirmosios nacionalinės kūrimą" 2011 planas "bendradarbiavimo inovacijų centras ir nacionalinių pagrindinių universitetą tiesiogiai švietimo ir mokslo ministerija, aukštosios mokyklos, esančios nacionalinėje miesto centre, modernus tarptautinių Metropolis - Čengdu. Pirmininkas Mao Dzedunas Mao Yisheng prezidentai turėtų būti kviečiami mokyklos rašė savo vardą. Mokyklose "Tangšanas Jiaotong universitetas", "Tang Yuan" Čikagos meno instituto, žinomas kaip "Rytų Kornelio" reputaciją.

  1. amžiaus, nacionalinės krizės metu, BŪSTAS gubernatoriui ir Šiaurės ministras Wang Wenshao "gabalas geležinkelio mokykloje" Guangxu imperatorius, Zhupi "oficialus Shanhaiguan Šiaurės geležinkelio mokykla" ( "Imperial Kinijos geležinkelio kolegija) atėjo į gerovę. Nuo pat įkūrimo mokyklos pavadino Tangšanas mokyklą, Jiaotong universitetas, Tangšanas inžinerija (procesas) universitetas, Nacionalinis arbata Tung University Campus Guizhou, Kinija Jiaotong universitetas, Jiaotong universitetų ir kitokias Tangšanas geležinkelio institutas. 1960, Valstybės Taryba kaip nacionalinio raktų universitete. 1964, CPC Centro komiteto pastatas "Trečias frontas" dvasia, bendra migracija Sichuan. Čengdu 9 esamų miesteliu, Xipu miesteliu, ir yra įsikūręs Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo vaizdingas Emei miesteliai, apima 5000 arų, Xipu kampusie pagrįstas miesteliu plotą. Sukakties data yra gegužės 15 d. Ponas Wu Zhihui Himnas žodžiai "Wen Zhi Datongas Torpeda knygą."

Veikia per tris šimtmečius kelionės, mokykla visada buvo tas pats kvapas su tautos ir nacionalinės likimas, sunkus, yra muzika nesiliovė, prilipęs prie "Kultūros dar įteigti eismas" istorinę misiją, mokymo ir auklėjimo Mao Yisheng, Poveikis, tung-jena Lin Huang Wanli Liu Dazhong kaip mokslinio metraščiuose dekanas inžinerinių meistrų, verslo ir politinio elito kultūros milžinė atstovams, kad šalies ir tautos, vežančios daugiau nei 300.000 ramsčių kompetencijos civilinės inžinerijos, medžiagų mokslo, ir daug kitų svarbių menas sukūrė daugiau nei šimtą "Kinija pirmą kartą" ir "pirmasis pasaulyje", skatinti Kinijos žmonėms pasiekti nepriklausomą dizaino ir konstrukcijos pirmojo geležinkelių, pirmiausia Kinijos transporto orlaivio pirmasis Kinijos Jangdzė tiltas, Kinija pirmąją atominę bombą ir kitų pagrindinių žymus objektas pasiekimas. Mokytojai ir mokiniai pagamino tris "bombas ir vieną Satellite" tėvai, 59 akademikai namie ir užsienyje, geležinkelių transporto sektoriuje, nes reformos ir atvėrimas išrinktas akademikai beveik turėti šiame tyrime. Draugas Dan Xiaoping labai kalbėjo apie mokyklos administracija: ". Ši mokykla daug talentų"

Mokyklos jau žinoma, kad dirbti, inžinerijos, mokslo, humanitarinių mokslų ir medicinos, ir gyvenimo socialinių mokslų formavimas ", keturi, kuriems grupės" Transporto disciplinų užėmė pirmąją vietą, medžiagų mokslas, inžinerijos, informatikos pasaulinėje rankingach į viršų 1% ESI. Turi 25 fakultetas / katedra (centre), Mechanikos, Transporto inžinerijos 2 nacionalinė pagrindinių disciplinų, 10 nacionalinių pagrindinėse srityse dvi disciplinas, transporto priemonių inžineriją, tiltas ir tunelis projektus. Yra kinų kalba ir literatūra, mechanika, elektrotechnika, informacijos ir ryšių inžinerijos, vadybos mokslas ir inžinerija, architektūra ir kiti 15 disciplinų Daktaro leidimo, filosofinių, teoriniai ekonomika, matematika, fizika, klinikinė medicina 43 disciplina meistras, civilinės inžinerijos, mechanikos inžinerijos, geodezijos ir kartografavimo mokslas ir technologijos, geologiniai ištekliai ir geologinis inžinerijos, verslo administravimo, 11 po doktorantūros tyrimų stotis.

Esama dieninio mokytojams 2551 žmonių, 5 Kinijos mokslų akademija, Kinijos mokslų akademijos, 13, nacionaliniai "žmonės planas" 17, nacionaliniai "žmonės planas" 2 ", 973" projektas vyriausiasis mokslininkas iš trijų žmonių, "Cheung Kong" mokslininkas " Apdovanojimai programa 24 nacionalines likusius jaunimo fondo nugalėtojas 19 žmonių, valstybinio lygio mokymas komandos aštuonių nacionalinių mokytoja 6 žmonės, nacionalinis švietimo ministerijos, mokslo ir technologijų naujoves komandoje 9 d. Be to, taip pat pasamdė 42 Kinijos mokslų akademija, Kinijos mokslų akademijos, taip pat penki Nobelio premijos laureatų, kaip visu etatu, profesorius emeritas.

Mokykla sukūrė "reikšme pastatas, auginimą charakterio, sugebėjimų, žinių tyrimas" Četrdimensiju vienas geriausios naujoviškos personalo rengimo sistema. Esama dieninio studentus 28836 žmonių, 15863 žmonės baigia doktorantūros doktorantas 2093 žmonių. Mao Yisheng pastatyta pirmoji šalyje biblioteka popierinėmis knygomis 4 mln. Turėkite nacionalinės švietimo sistemos reforma bandomąjį projektą 3; laimėjo 29 nacionalines mokymo apdovanojimų, įskaitant pagrindinio prizo, pirmąją vietą šešių, reitingai devintoje. Yra keturi nacionalinių pagrindinių profesinių, 12 nacionalinės profesinės charakteristikos, 12 nacionalinės profesinės vertinimas ir sertifikavimas. Yra trys nacionalinės virtualus modeliavimas eksperimentas mokymo centras, aštuoni nacionaliniai eksperimentinė mokomoji demonstravimo centras. Yra 36 valstybės lygmens kursai, nacionalinis kokybės išteklių dalijimasis pamokos 25, nacionalinis kokybės vaizdo atvira 8 klasei. Pirmasis pristatyti bendrojo lavinimo seriją, mechaninis seriją iš trijų greitųjų geležinkelių serijos MOOCs kursai, vidaus iniciatyva. Kultūra reformų kategorijas, "finansinę platformos klasė", "Matematika klasės bazę" ir "Kinijos Bazinė klasė" ir ugdyti inovacinius talentų skatinimas. Skatinti meistriškumą inžinierių planą, su pramonės ir įmonių atlikti "4 + 3", "3 + 1" ir kita mokymo būdas. Magistrantas geriausios novatoriškas personalo mokymo planas, patvirtintas "gilinimo laipsnis švietimo išsamią reformą." Energingai vykdo bendrąjį išsilavinimą, inovacijos ir verslumas išsilavinimą, skaitymo klasikinis Advocating įkurta Tang Chen kolegija, lokomotyvų muziejus parkas ir Vakarų regiono pirmasis Bakalauras rekordinį išjungti centras, Nacionalinis universitetas Studentai Kultūros kokybišką išsilavinimą bazės, Jianhou klasėje, kolegijų studentų simfoninis orkestras, studentai meno trupė ir kita specializuota profesionalių talentų ir dvasia suaugusių kolegijų studentams. Įsteigtas pirmąjį Kinijos geležinkelio Profesinis mokymas Alliance, ar apima visą geležinkelio biurai (įmonės) geležinkelių transporto mokymus. Kokybės studentų ir personalo mokymo kokybė nuolat, bakalauro užimtumo lygis išliko 95%.

Mokykla turi geležinkelių nacionalinė laboratorija (lustai), traukos galia Valstybė Raktas laboratorija septynių šalies mokslo ir technologijų inovacijų platforma, pastatytas Maglev Maglev technologijos laboratorija, eismo inžinerijos tunelis traukinys Švietimo ministerija Pagrindinės laboratorijos Švietimo ir mokslo ministerija 32 provincijos ir ministrų lygio mokslinių tyrimų bazę. Atlikti didelės spartos, sunkiųjų, naujas miesto geležinkelių ir greitųjų itin spartaus mokslinių tyrimų ir inovacijų HTS Maglev stiprinti principus, pagrindinius mokslinius tyrimus ir bendrą technologiją, rakto technologija, orientuota į ateitį Technology Research ", penki" per dideliu greičiu geležinkelių sektorius ne projekto "973", nacionalinis gamtos mokslų pamatas Kinijos greitųjų geležinkelių bendrą fondą keliuose projektuose užėmė pirmąją vietą šalyje statyti didelį sistemos dinamiką fundamentaliųjų tyrimų iki pasaulio pripažino "Shen teoriją" ir "Sun" Zhai modelį "kaip geležinkelio simboliu sistema. Nepriklausomai sukūrė pirmąjį pasaulyje in-fazės maitinimo bloką, pirmąjį pasaulyje vandenilio kuro hibridinį tramvajai, pirmąjį pasaulyje dulkių vamzdžių HTS Maglev bandymo linijos ir pan. Tris kartus moksliniai ir technologiniai pasiekimai "Aktyviausiųjų dešimtukas Kinijos universiteto mokslo ir technologijų pažangą." Iš viso šalies mokslo ir technologijų apdovanojimą geležinkelių transportu srityje gauti užėmė pirmąją vietą universitetus, mokslinių tyrimų institutų ir pramonės įmonės. Vis reliatyvumo ir kvantinės fizikos, kosminių spindulių fizikos ir kosmologijos, algebrinė kodavimo ir šifravimo funkcijos, programa automatiškai patikrina širdies ir kraujagyslių medicinos prietaiso paviršiaus modifikavimo pagrindinių technologijų, multi masto antibakterinis medžiagos, technologijos debesų paslaugos, pagrindinių finansinių duomenų patikimumą, svarbių sričių didelių duomenų perdavimo paslaugas serija padarė didelę pažangą. Nacionalinė socialinių mokslų fondas dviejų pagrindinių projektams Deng Xiaoping, vokiečių literatūrą, viduramžių kronikose tarmės, modernus poezijos, geležinkelio istorijos tyrimų, Kinija PPP mokslinių tyrimų, inžinerijos etikos, pramoninio dizaino, inovacijų ir verslumo teorijos ir metodo, elgesio sprendimų teorijos, žinių studijoje gylis atliktas tyrimas turtą, nelaimės psichologiją, kad galėtų susidoroti su gyventojų senėjimu ir pan. Universitetų reitingavimo išleido versiją, pensinio gyvenimo kokybę indeksas, visuomenės verslumo indekso serijos Jiaotong puslapis tarptautinės.

Mokyklos laikytis tarptautinio bendradarbiavimo ir atviro švietimo, pasirašė bendradarbiavimo sutartis su 186 universitetų ir mokslinių tyrimų institucijų, Kornelio universitetas, University of Leeds, Maskvos valstybinis universitetas, Tokijo technologijos instituto ir kitų 56 šalių ir regionų, ir tarptautinės geležinkelio Sąjungos strateginio bendradarbiavimo. Bendradarbiaujant su Leeds universitete įsteigė Kinijos ir užsienio bendradarbiavimo mokslo įstaiga "Pietvakarių Jiaotong universitetas - Lydsas akademija", Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Davidas Cameronas nusiuntė laišką pasveikinti. Kaip rekomendavo Kinijos vyriausybės ir universitetų bendradarbiavimo ir paskirtų Indijos geležinkeliai, geležinkelio rekonstrukcijos Indija universitete. Bendradarbiavimas su Švedijos Karlstad universiteto Sichuan statyti Europoje kolegiją pirmoje Konfucijaus institutas. Šiaurės vakarų universitetas Shuo 4 + 1, 4 + 4 Prancūzija bakalauro dvigubo laipsnio universiteto Miunchene, Vokietijoje, vieną semestrą bakalauro studijų mokslo ir kitų vizitų, pažintines keliones, mokslininko programos apima visų rūšių. Tarptautinis kultūros ir meno festivalis organizuojamas studentams, užsienio studentai akademinį išsilavinimą sudarė daugiau nei 70% vidutinio metinio talpinimas, hostingas tarptautinę konferenciją (forumas) 15 kartų. Galioti 25 užsienio prezidentas, atlikti drausminę tarptautinį vertinimą, dviejų valstybinių užsienio ekspertų naujoviškų talentas įdarbinimo bazę. Organizuojant tarptautinį akademinį žurnalą "Journal of Modern susisiekimas", "Biosurface ir Biotribology", "International Journal of geležinkelio transportas", pradėjo Kinijos greitųjų geležinkelių mokslinių monografijų tarptautinę leidybos projektą.

Mokyklos laikytis politinės mokslinių tyrimų bendradarbiavimo inovacijas, laikytis nesutramdomas dvasia, civilinės ir karinės integracijos, palaikyti socialines paslaugas, gilinimas bendradarbiavimą apskritai, Vokietijos "Siemens", Kinija automobilyje, Kinija Shenhua, Kinija Tinklo saugumo, orlaivis skrydžius į Jungtines Valstijas ir. Bendradarbiaujant su Čengdu sukurti pasaulinio lygio universitetus, pagreitinti "skamba Jiaotong išminties miesto" statybos, trečioji liaudies ligoninė Čengdu tretinio lygio mokyklose susijęs ligonines. Mokykla kaip galvos vieneto kolega pavaduotojas remti Tibeto universiteto statybos. Prastas kolegomis tiksli Malcolmas miesto, Ebian apskrityje. Turi nacionalinio universiteto mokslo parkas, nacionalinis mokslo ir technologijų verslo inkubatorių, nacionalinis technologijų perdavimo centro, apie sukūrimą "technologija - brandinantis - pramonė" abipusis laimėjimas transformacija modelis, forma ir dalyvauti trijų nacionalinių pramonės technologijų inovacijų aljanso formavimo pirmauja tyrinėti atlikti moksliniai ir techniniai rezultatai mišrios nuosavybės reformą. užrašyti Shenzhen vertybinių popierių biržoje Mokyklos ir įmonių atvyko į Čengdu. Valdybos nariai vieneto 95. Pietvakarių Jiaotong universitetas Išsilavinimas fondas "Nacionalinė kolegija fondas meno kolektyvas."

120 metų, Pietvakarių Jiaotong universitetas stebėti eismą šalyje, banko universiteto Road, sudarančiomis "Si" kietas Yang Hua, pasitikėjimą savimi "dvasią" griežta stipendijų, griežti reikalavimai "tradicijas ir" Jing Čin mokyklą, Dan Benediktas įkvepiantį, Guo Yi naudotis , pakantumas ramybės "šūkis, turi Luozhong Chen, Wu kiangai Wu, Li Feiying, GU Yi Sun, Huangshou Heng, Lo upės jis Jie, Wang Jun Hao Wu Bing Kun Ren ilgas, Wang analize, didelės drenažo skaidrus, Alex padidėjimą, darbo Yuanchang, Sunzhu Sheng Du Qingxuan Sun Xunfang išskirtinis pedagogas, Cao Jianyou Guo Žano, kaip daugelyje kinų ir Vakarų, nenuilstantis atstovas, apmokyti šiuolaikinių Kinija Mao Yisheng tilto tėvo, Kinijos įkūrėjas šiuolaikinės geografijos ir meteorologijos Poveikio Pasaulio įtemptojo gelžbetonio kaip mokslo ir technologijų metraščiuose atstovas p Tung-jena Lin garsus vandens Gamtos apsauga ekspertas Huang Wanli, Kinija Botanika steigėjai modernus Qian Chong Šu architektūra dekanas Zhuang Bir ir kitais žmonėmis; apmokyti Yao tongbin, Wuzi Liang Chen gali būti platus, Lam Dong Hua Fang birželis, Zhang Wei Jonas KA Liu Huixian, Long Zhou Hui Zhuang Yuzhi kaip atstovas "bombas ir vieną palydovą" nuopelnus tarnyba medalio laimėtojas ir žymių mokslininkų; apmokyti Du Zhenyuan Zhao Zukang, Hou JIAYUAN, latentinės Wang Ju, Gong jicheng, kaip inžinerijos kapitono atstovas; mokymas į Dazhong Liu, Lo J. - atstovauja žinomų ekonomistų ir patriotinio pedagogas; treniravausi su Yang Xingfu, Wu Huai kaip demokratinės revoliucijos atstovas ir Kinijos komunistų partijos anksti pirmųjų lyderių; treniravausi su Lee Kong Chian, Xu šešių Bezu Yi , Guowei Yang J. kamuolys kaip pramonininkų ir pramonės giganto atstovai; nacionalinio atjauninimas ir klestėjimo šalyje, ypač mūsų transporto infrastruktūros plėtros ir augimo padarė neįvykdyti įmokas į geležinkelių transporto Kinijos mokyklų seniausių disciplinų srityje dauguma baigtas, profesionalus ir labiausiai puikus, labiausiai koncentruotų pagrindinių išteklių aukštąsias mokyklas.

2015 keturioliktosios Kongresas įsteigė mokykliniu transportu skiriamieji Charakteristikos bendro tikslo išsamią pirmos klasės mokslinių tyrimų universitete pastatytas į Pietvakarių Jiaotong universitetas, įkurtas talentų stiprią mokyklą, internacionalizaciją ir skaitmeninimą "trys strategijos" ir dirbti Coden Feng mokslo, meno ir gerovės, gyvenimo trukmę atgaivinimas ", keturių veiksmų planas" konsoliduoti ir toliau stiprinti mokyklų šalyje ir pasaulyje geležinkelio disciplinų dominuojančia padėtimi ankstyvo realizavimo didžiojo atjauninimas istorinio Pietvakarių Jiaotong universiteto!

Dabar, Pietvakarių Jiaotong universitetas, pasaulio ekonomika yra suderinta su gilia reguliavimas, naujas raundas technologinės revoliucijos bangos banga istorijos mokslo reformos ir naujovių, ir puoselėti "Inovacijų, koordinavimą, žalia, atvirą, pasidalijimo vystymosi sąvoka, gilinant reformą visapusiškai skatinti teisės mokyklą, toliau skatinti "dvigubą klasė" ir aktyviai perimti "dvigubą smūgį" ir "internetu +", prisijungti "pakeliui", nacionalines strategijas ir regioninės plėtros strategijos Jangdzė ekonomikos diržas, Čengdu-Chongqing ekonominėje zonoje, ir tt, kad būtų pasiekti "kapitonas surinko, kompetencijos vyrai, išskirtinis indėlis į priežastis Evergreen "Nacionalinė arbata Tung universitetas svajonė, kad būtų pasiekti" du šimtus metų "tikslą ir didelį atjauninimas Kinijos svajonė ir įsipareigojusi kovoti!

(Duomenų nuo birželio 12 2016)

Vietos

Čengdu

Address
Southwest Jiaotong University Xipu Campus,
Hi-Tech Zone Western Park

611756 Čengdu, Sičuanas, Kinija

Čengdu

Address
Southwest Jiaotong University Jiuli Campus,
111 Er Huan Lu Bei Yi Duan, Jinniu Qu

610031 Čengdu, Sičuanas, Kinija

Leshanas

Address
Southwest Jiaotong University Empi Campus,
1 Jingqu Rd, Emeishan Shi, Leshan Shi

614200 Leshanas, Sičuanas, Kinija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Akreditacijos