Renmin University of China, School of Business

Įvadas

Oficialus aprašymas

EFMD Equis Accredited

Apie RBS

Verslo mokykla (RBS) yra sudedamoji mokyklos Renmin universiteto Kinijoje. Ji išaugo iš gamyklos valdymo, prekybos Ekonomikos departamento ir Finansų ir apskaitos programa departamentas. Šie trys skyriai buvo įkurta 1950 metais ir buvo pirmieji verslo administravimo programos Kinijoje. Su daugiau nei 60 metų istoriją, "RBS pagamino didelius numerius profesionalių vadybininkų įmonių ir vyriausybinių agentūrų, apmokyti dėstytojai aukštojo mokslo institucijų, ir sukūrė daug naujų programų ir mokslinių tyrimų srityse. Kaip į švietimo vadybos Kinijoje Pioneer, RBS buvo autorius vadovėlius plačiai naudojami Kinijos universitetų ir patarė Vyriausybę ir verslą priimant sprendimus ir įmonių reformą.

RBS turi septynis skyrius: Bendra valdymas, organizavimas ir žmogiškųjų išteklių, rinkodaros, vadybos mokslo ir inžinerijos, prekybos ekonomika, apskaita, ir finansai. RBS yra 148 dieninių fakulteto nariai su specializacijų visų pagrindinių disciplinų, įskaitant tiek pažangiausius tyrėjus ir veiksmingų instruktoriai.

Mokyklos verslo administravimo programa yra paskirta Švietimo ir mokslo ministerijos, kaip aš Lygis nacionalinių pagrindinių objektas ir todėl gali prašyti Vyriausybės paramos. Tik keturi kitų programų Kinijoje turi tą patį pripažinimą. RBS "Verslo administravimas programa užėmė pirmąją vietą Kinijoje per pastaruosius nacionalinių vertinimų 2012 metais. Įmonių valdymas, pramonės ekonomikos ir apskaitos, taip pat buvo klasifikuojama kaip II lygio Nacionalinės pagrindinių dalykų. RBS turi 2 doktorantūros programas 7 disciplinų, 5 Profesinis magistrantūros programas ir 2 bakalauro programas 6 disciplinų, apimančias visas verslo administravimo švietimo sritis.

Pastaraisiais metais internacionalizavimas tapo RBS "strateginio dėmesio kertinis akmuo. 2013 m mokykla buvo akredituota AACSB ir yra iš atnaujina EQUIS akreditavimo procese. RBS sukūrė ilgalaikę partnerystę su daugiau nei 55 prestižinių universitetų JAV, Kanadoje, Jungtinėje Karalystėje, Danijoje, Airijoje, Suomijoje, Prancūzijoje, Japonijoje, Korėjoje, Australijoje, Belgijoje, Nyderlanduose, Honkongo ir Taivano. Šios partnerystės įtraukti fakulteto apsilankymus, studentų mainų programas ir mokslinių tyrimų srityje. Užjūrio dėstytojai ir tarptautiniai studentai nuolat didėja. 2011 RBS prisijungė GNAM (The Global Network for Advanced Management), kurią inicijavo vadybos mokykla Jeilio universitete. Tai dabar gali pasigirti 23 nariai. Visos šios iniciatyvos didėja RBS "Globalioji profilį.

Kaip dalis Renmin universiteto Kinijoje, Mokykla palaiko Universiteto principus "Liaudies universitetas, humanizmo dvasia ir dėmesys humanitarinių ir socialinių mokslų." Universiteto šūkis "ieško tiesą nuo faktų" informuoja mokyklos požiūrį į mokymo ir mokslinių tyrimų. RBS "misija yra" sukurti vadybos žinias, ugdyti vadovavimo gabumus ir formuoti verslo praktiką vietos ir pasaulio mastu, iš anksto socialinę pažangą. "Mokykla teikia valdymo patirtį, kuri palaiko Kinijos plėtrą ir gamina pasaulio lyderių. Vykdydamas savo misiją, RBS siekia savo viziją: "turi būti vienas iš labiausiai gerbiamų verslo mokyklų pasaulyje."

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti MBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Tarptautinė MBA

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2019 Kinija Beijing

IMBA programa siūlo įkvėpimas sekti, kur studentai verstis patirtinio mokymosi per bendrovės vizitai (bent 5 / semestrą) ir jungtys pramonei. [+]

Tarptautinė MBA Apžvalga

Anglų

2 metų dieninių

Įkvėpimas Sekti

IMBA programa siūlo įkvėpimas sekti, kur studentai verstis patirtinio mokymosi per bendrovės vizitai (bent 5 / semestrą) ir jungtys pramonei. Svečių dėstytojai ir vadovai kviečiami į klasę tiesiogiai bendrauti su MBA studentams. IMBA klasės ir įmonė vizitai dažnai sujungtos kartu sukurti optimalią mokymosi aplinką mūsų studentams.

Finansavimas Jūsų MBZ

Verslo mokykla siūlo studentams su daugeliu nuopelnais grindžiamą stipendijas, GMAT atlygiai, finansinės pagalbos ir keitimosi subsidijų. Per 85% mūsų tarptautinių studentų siūlomi kai stipendija / finansinės pagalbos tipą.... [-]