The University of Manchester, China Centre

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie mus

Mančesterio universitetas yra vienas iš Didžiosios Britanijos "Redbrick" universitetų, turinčių didžiulę istoriją, įskaitant 25 Nobelio premijos laureatus. Tai buvo vieta, kurti žinias ir susieti ryškiausius protus, ieškant novatoriškų sprendimų, susijusių su didžiausiais pasaulio iššūkiais. Žinoma, didžiausias Jungtinės Karalystės universitetinis universitetas, Mančesteris siūlo specializuotus ir tarpdisciplininius kursus, turinčius aukščiausią akademinę griežtumą.

Mančesterio universiteto Kinijos centras buvo įkurtas 2008 m., Iš pradžių jis buvo atsakingas už Aljanso Mančesterio verslo mokyklų mišrusis kursus į Kiniją. Tai oficialiai vėl atidarė Universiteto Mančesterio Kinijos centre, 2016 m. Rugsėjo 25 d. Universiteto prezidentas ir vice kancleris prof. Dame Nansi Rothwell. Prieinamieji kursai apima visą darbo dieną MBA programas ir bendradarbiavimo programas su Šanchajaus Tongji universitetu ir Šanchajaus Jiaotong universitetu. MBA programa, kuri gauna trigubas tarptautines akreditacijas (AACSB, AMBA ir EQUIS), užtikrina, kad mes išliksime geriausiu pasaulinio lygio verslo švietimo Kinijoje teikėju.

Kai kurios mūsų kokybės nešiojamosios programos

- Manchester Global MBA

Mes didžiuojamės, kad Kinijoje pristatome visame pasaulyje žinomą Mančesterio metodą. Tai laikoma įtakingiausia, pagrindine pedagogika valdymo studijų srityje. Praktinis mokymosi metodas, skirtingai nuo bet kurio kito, kartoja realaus pasaulio verslo iššūkius kiekviename projekte, kurio metu siekiama sukurti įgūdžius, kuriuos galite taikyti savo darbe.

  • Part-time / mix MBA programos yra visiškai lankstus ir nešiojamas;
  • Intensyvūs akis į akis seminarai Šanchajuje, JAV, Jungtinėje Karalystėje, Jungtinėje Karalystėje, Singapūre ir Honkonge;
  • Studentai, kuriuos moko tas pats fakultetas, nuskraidintas iš namų apygardos Mančesteryje;
  • Apdovanotas laipsnis yra toks pat kaip mūsų dieninių studentų iš Mančesterio universiteto;
  • MBA praėjus trejiems metams po baigimo, vidutiniškai išaugo 114% jų atlyginimų;
  • Sukurkite savo kontaktų portfelį su daugiau nei 25 000 absolventų, esančių 130 pasaulio šalyse.
  • Jei esate ambicingas dėl sėkmės, mes gerbsime jūsų investicijas, tuo pat metu patvirtinsime, kad mūsų pastangos, žinios ir ištekliai suteiks jums pagrindinį verslo išsilavinimą.
http://www.uom.ac.cn/
http://www.uom.ac.cn/contact/us

Vietos

Šanchajus

The University of Manchester

Address
Manchester Business School China International Centre Suite 604,6F, West Office Tower, Shanghai Centre 1376 Nanjing West Road
200040 Šanchajus, Šanchajus, Kinija
Interneto svetainė
Telefonas
+44 161 306 6000

Kinija internete

Address
Kinija internete, Kinija
Telefonas
undefined

Akreditacijos