Lingnan University College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sun Yat-sen universitetas yra išsamus universitetas, įkurtas Dr. Sun Yat-sen 1924 metais. Universitetas yra vienas iš geriausių universitetų Kinijoje, o "Times" aukštojo mokslo reitingas 2011-2012 m. - tarp visų Kinijos universitetai ir Nr. 1 Pietų Kinijoje.


1988 m. Sun Yat-sen universitete buvo įkurta Lingnano universiteto, žinomo privataus universiteto XX a. Pradžioje, ir dabar yra viena iš aukščiausių ekonomikos ir vadybos mokyklų Kinijoje. Vadovaudamasis Lingnano universiteto devizu "Švietimas tarnybai", Kolegija teikia aukštos kokybės ekonomikos ir vadybos išsilavinimą, kuris stipriai remiasi laisvųjų menų sritimi ir nenutrūkstamai siekia tobulinti ekonomikos ir vadybos žinių bei tyrimų mokslą.


Lingnan turi 3 akademinius ekonomikos, finansų ir valdymo skyrius. Kolegija siūlo įvairias ekonomikos ir vadybos programas bakalauro, magistro ir doktorantūros studijoms. Ji taip pat teikia profesionalias programas, tokias kaip MBA, MBA ir specializuota magistrantūros programa finansų srityje. Visos šios programos yra viena iš labiausiai konkurencingų Kinijos programų ir yra laikomos geriausiomis Pietų Kinijoje. 2014 m. MBA programa buvo vertinta Nr.10 pagal Forbes Kiniją, kaip labiausiai vertinamą visą darbo dieną MBA programą ir Nr. 11 kaip labiausiai vertinamą neakivaizdinę MBA programą Kinijoje.


Šiuo metu kolegijoje dirba 92 nuolatiniai dėstytojai ir nuolat siekia akademinės kompetencijos. Fakulteto nariai atlieka griežtus ir originalius tyrimus, ypatingą dėmesį skiriant vykstančiam Kinijos ekonominiam ir vadybiniam vystymuisi, publikuojant pirmojo lygio tarptautinius ir nacionalinius mokslo žurnalus.


Globalizacija yra "Lingnan" prekės ženklas ir yra pasaulinio masto iniciatorius, Lingnan 1998 m. Sukūrė bendrą tarptautinę MBA programą su MIT Sloan vadybos mokykla, Kinijos vykdomosios magistro programos programa su Carlesono Minesotos universiteto vadybos mokykla 1999 m. Kinijos ir Prancūzijos MBA programa su Jean-Moulin Lyon3 ir EM Lyon universitetu 1998 metais. Lingnan taip pat sukūrė platų partnerystės tinklą su daugiau nei 40 pirmaujančių universitetų visame pasaulyje. Tarptautinis bendradarbiavimas yra orientuotas į studentų mainus, fakulteto mainus, dvejopo laipsnio programas, jungtinius tyrimus ir kt. Šis pasaulinis partnerystės tinklas taip pat padėjo studentams ir dėstytojams sukurti tarptautinių mainų platformą, kuri pagerintų mokymo, mokymosi ir mokslinių tyrimų bendradarbiavimą.


Šiuo metu Lingnan yra akredituota AACSB, EQUIS ir AMBA akreditavimo, kuris dar kartą patvirtino Lingnan kaip viena iš kelių Kinijos mokyklų, kurios gali reikalauti tarptautinės reputacijos ir padėties. Žvelgiant į ateitį, "Lingnan" (universiteto) koledžas skatins nuolatinį tobulėjimą ir mokymą bei mokslinius tyrimus, kad galėtų gyventi pagal savo tikslą - būti viena iš pirmaujančių ekonomikos ir vadybos mokyklų tiek Kinijoje, tiek pasaulyje.


Vizija

Mes siekiame būti pripažinta visame pasaulyje kaip pirmaujanti verslo mokykla iš Kinijos.


Misija

Mes ugdomi lyderiai ir iš anksto žinome, kaip tarnauti Kinijos ir pasaulio visuomenės ateičiai.


Pagrindinės vertybės

Kompetencija, pasaulis, vientisumas ir paslauga.

Vietos

Guangdžou

Address
No.135, Xingang Xi Road
510275 Guangdžou, Guangdong, Kinija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Akreditacijos