Oficialus aprašymas

Įsikūręs Wuhan, Hubei provincijos sostinė ir pagrindinis centru transportavimo Kinijoje, Centrinis Kinija pedagoginis universitetas yra pagrindinis išsamų universitetų tiesiai po Kinijos švietimo ministerijos administracijos. Vaizdingas miesteliu daugiau nei 2000 Mu (330 akrų) "yra įsikūręs ant Guizi Hill, ribojasi South Lake. Kaip vienas iš universitetų dėl 211 Valstybinės švietimo prioritetinio projekto sąraše, Centrinis Kinijos pedagoginiame universitete yra labai pripažintas svarbiu bazę auginti puikių talentą šalyje, taip pat aukštesnės mokymo centras puikių mokytojų aukštosiose mokymosi įstaigose ir aukštos mokyklos.

Mūsų universitetas yra vienas pirmųjų aukštųjų mokyklų Kinijoje teisę pasiūlyti doktorantūros ir magistro laipsnius, įvertinti ir suteikti profesoriaus, docento, o taip pat doktoranto vadovas pavadinimus ir jau nustatė išsamią ir optimizuotą pažangias švietimo sistemą nuo bakalauro studijų pakopos programas nuo daktaro, kad po doktorantūros programas, o nuo dieninių į suaugusiųjų švietimo programas.

Mūsų tyrimų stiprumas yra liudininku pastovus augimas kiekvienais metais. Nacionalinė socialinių mokslų tyrimai darbas CCNU gretas Top 10 trejus metus iš eilės, o jo socialinių mokslų tiriamasis darbas Švietimo ministerijos gretas Top 6 ketverius metus iš eilės. Reitingas Nr.8 Ketvirtojoje socialinių mokslų Žinomiausia mokslo Paaiškinimai dėl priteisimo, mūsų tyrimų rezultatų serijos laimėjo prizus, įskaitant du kumščio prizų gamtos mokslo premijos Kinijos švietimo ministerijos ir šešių pirmųjų prizų Hubei provincijos gamtos mokslo premijos.

Mes užmezgėme glaudžius ryšius su daugeliu pagrindinių universitetų ir mokslinių tyrimų institutų ir atliko mokyklos į mokyklą mainus ir didelę akademinį bendradarbiavimą su daugiau nei 100 universitetų iš daugiau nei 70 šalių, tokių kaip JAV, Kanadoje, Vokietijoje, Japonijoje, Rusijoje, Prancūzijoje, Naujas Zelandija, Australija, Pietų Korėja ir Vietnamas. Užsienio ekspertai ir mokytojai nuolat kviečiamas dėstyti universitete. Pastaraisiais metais mokytojai universitete buvo nuolat siunčiami į užsienį tolesniam tyrimą, iš kurių grįžo namo tapti savo mokymo ir mokslinių tyrimų srityje stuburas dauguma; nemažai jų yra aktyvus tarptautinės akademinės tribūnos ir padarė susižavėjimo įmokas į mokslo, technologijų, kultūros ir švietimo mainų tarp Kinijos ir kitų šalių visame pasaulyje.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Kinijos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Central China Normal University

Oficialus registracijos laikas šiam magistrui yra 2012 m. Yra 13 visą darbo dieną dirbančių dėstytojų, iš kurių 11 turi doktorantūros laipsnį, sudarant mokymo ir mokslini ... [+]

Aukštesniųjų studijų programa

Profesionalus: verslo administravimas

Mokyklų sistema: 2 metai

I. Kolegijos įvadas

Kolegijos Įvadas Kolegija šiuo metu turi 6 departamentus, įskaitant 7 pagrindines studijas (ekonomika, tarptautinė ekonomika ir prekyba, verslo administravimas, žmogiškųjų išteklių valdymas, nekilnojamojo turto valdymas, finansinės apskaitos švietimas ir finansų inžinerija) bei matematikos ir ekonomikos kryžminio kultūros kursai ir teisės- Tarpdalykinės ekonomikos klases ir penkis mokslinių tyrimų centrus. Kolegija turi ekonomikos mokslų daktaro laipsnį, teorinės ekonomikos ir taikomosios ekonomikos magistro laipsnį, magistro studijų programą, 19 antrosios pakopos magistro studijų programas, MBA, MAE ir MF profesinės magistrantūros studijų programas. Taikomoji ekonomika yra provincijos pagrindinė disciplina. Hubei nekilnojamojo turto vystymo tyrimų centras yra provincijos lygio pagrindinė humanitarinių ir socialinių mokslų tyrimų bazė, o nekilnojamojo turto valdymas yra provincijos prekės ženklo specialybė. Šiuo metu kolegijoje dirba 83 dėstytojai ir 71 visą darbo dieną dirbančių mokytojų. Doktorantūros laipsniu gydytojai sudaro daugiau kaip 80 proc. Viso ligoninėje dirbančių mokytojų skaičiaus. Kolegijoje dirba 18 profesorių, 30 docentų, 23 dėstytojai, 47 dėstytojai, 7 doktorantai, 2 specialios valstybės tarybos stipendijos ir 3 nauji talentai. Švietimo ministerijos paramos programos. Chutian Scholars Seminar Profesorius 1 asmuo. Pastaraisiais metais mūsų mokytojai vadovavo beveik 50 nacionalinio lygmens mokslinių tyrimų projektams, įskaitant 2 pagrindinius nacionalinius socialinių mokslų projektus, ir paskelbė daugiau nei 10 straipsnių autoritetinguose akademiniuose žurnaluose, tokiuose kaip Kinijos socialiniai mokslai, ekonominiai tyrimai ir valdymo pasaulis. , CSSCI dokumentai beveik 500, laimėjo provincijos ir ministrų lygio aukščiausio lygio socialinių mokslų laimėjimo apdovanojimą daugiau nei 10, įskaitant 3 provincijos ir ministrų lygio pirmąją vietą. Kolegija atkreipia dėmesį į atvirą švietimą ir palaiko ilgalaikius tarpdalykinius... [-]

Kinija Uhanas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
华中师范大学
Address
NO.152 Luoyu Road
430079 Uhanas, Hubei, Kinija
Interneto svetainė