The Presbyterian University of East Africa

Įvadas

Oficialus aprašymas

SCHOOL OF EDUCATION Sveiki atvykę į Švietimo mokykloje, kurios tikslas yra mokyti ir gamina specialistų, kurie bus palaikomi ir kūrybiškai parodyti aukštą moralę ir etiką darbe ir visuomenėje. Jie atliks savo pareigas tarnauti Dievui ir žmonijai. Mūsų absolventai bus parodyti atitinkamų žinių ir kompetencijos, kaip pedagogų, konsultantams, sociologai, vadybininkai, konsultantai iš įvairių institucijų, įskaitant mokyklas, kolegijas ir plačiojoje visuomenėje. Būsimasis pedagogai, patarėjai ir mokytojai turėtų įtakoti visuomenę per teigiamų moralinių ir dvasinių vertybių. Todėl Švietimo Mokykla prisistato patenkinti šį labai reikia per projektuojant, kuriant ir įgyvendinant kokybės, lankstus ir įvairų programas ir konkrečias programas.

Mūsų filosofija Švietimo filosofijos mokyklos yra pasiūlyti išsilavinimą, todėl absolventai savarankiškai nukreipti, kūrybingi ir transformacijos atsižvelgiant į universiteto šūkis "rasti naujus kelius. Mes tikime, kad iš esmės, kad švietimas turėtų parengti wholistic asmenis, kurie gali tarnauti Dievui ir žmonijai, ir padaryti teigiamą indėlį į visuomenę.

Mūsų pasiūlymas Mes siūlome platų pakopų ir dalykų programas, įskaitant bakalauro ugdymo menų (B. Edas. (Menai)) ir bakalauro Švietimo mokslo (B. Edas. (Mokslas)), diplomas Švietimo meno, mokslo, ikimokyklinio ugdymo ir specialiojo ugdymo (Dip. Edas. (Menai) / DIP Edas. (Mokslas), kritimo. Edas. (EEK) ir kritimo. Edas. (DNE). Mokykla taip pat siūlo studijų programas ankstyvojo ugdymo (B. Edas. (EEK) ir Specialiojo ugdymo (B. Edas. (DNE), taip pat antrosios pakopos laipsnių į švietimo vadybos (M. Edas. (Red. Valdymas) ir mokymo programa (M. Edas. (Curriculum studijos). Paskirtis Mūsų laipsnį ir diplomą programas parengti studentus į darbo rinką švietimo sektoriuje ir už jo ribų. Jie įgyja žinių, įgūdžių ir mokymo strategijas, paruošti juos sudėtingiausių vaidmenų ir atsakomybės EVER pakeisti ir modernizuoti švietimo įstaigų ir visuomenės.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti MBA » Matyti Bakalauro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Meistras Verslo Administravimo Laipsnį

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės January 2019 Kenija Kikuyu + 1 daugiau

Verslo ir vadybos studijų mokykla yra įsipareigojusi teikti kokybišką išsilavinimą, kurie turės įtakos visam pasauliui. Tikimės, kad jums rasti šioje brošiūroje naudingo, o priimant savo sprendimą stoti informaciją. [+]

Verslo ir vadybos studijų mokykla yra įsipareigojusi teikti kokybišką išsilavinimą, kurie turės įtakos visam pasauliui. Tikimės, kad jums rasti šioje brošiūroje naudingo, o priimant savo sprendimą stoti informaciją.

MBA programa suteikia jums laisvę patirti dalykinių sričių, pradedant nuo tradicinių disciplinų, pavyzdžiui, apskaitos, ekonomikos ir vyriausiajam įgaliotiniui, įvairovė per daugiau šiuolaikinių disciplinų, suchas valdymas Informacinės technologijos, tarptautinio verslo, rinkodaros ir strateginio valdymo. Šie ir kiti privalomi pagrindiniai valdymo padaliniai yra skirtos sujungti visus studentus bendro lygio ar patirtį. Tai jame raktas taip pat sutelkti dėmesį į užimtumo gebėjimų, pavyzdžiui, bendrauti efektyviai, komandinis darbas, problemų sprendimas, kritiškai mąstyti, kurti iniciatyvą ir verslumą.... [-]